Skocz do zawartości

Tokyo

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Wszystko napisane przez Tokyo

 1. moje serce cierpi gdy me oczy widzą: Sorry, you cannot add any more reactions today.

 2. Tokyo

  co ty taka agresywna Imi
 3. Tokyo

  absolutnie nie Jvlia?
 4. Tokyo

  better luck next time △ SKARNER △
 5. Tokyo

  Ha Kacper flondera
 6. Tokyo

  no hej Julia?
 7. Tokyo

  XDD UwU Kacpi słonko >~^
 8. Tokyo

  nie Kacper kochaniutki mój *__*
 9. Tokyo

  MOKOTÓW MOKOTÓW KURDE MOKOTÓW
 10. Tokyo

  Nie Kacper skarbek *___*
 11. Tokyo

  Nie Zyfrilka?
 12. Tokyo

  Wyjaśnione na TeamSpeak'u, jestem na TAK.
 13. Tokyo

  Plusy [+] > Brak. Minusy [-] > Nie kojarzę z serwera ani z TeamSpeak'a. > Podanie takie sobie. > Aktywność na forum słaba. Jestem na NIE.
 14. Tokyo

  Plusy [+] > Brak. Minusy [-] > Podanie brzydkie. > Nie kojarzę z serwera ani z TeamSpeak'a. > Aktywność na forum słaba. Jestem na NIE.
 15. Tokyo

  Nick na serwerze: amelka_ TAG: &f&lXD
 16. Tokyo

  Plusy [+] > Kojarzę z serwera. Minusy [-] > Nie spełniasz wymagań. > Podanie brzydkie. > Aktywność na forum słaba. > Jesteś bardzo problematyczny. Jak czekałeś na Medsona, to ciągle kazałeś nam go wołać. Chamsko się odnosisz do administracji. > Twoja historia jest okropna. Jestem na NIE.
 17. Tokyo

  Plusy [+] > Brak. Minusy [-] > Podanie brzydkie. > Nie kojarzę z serwera i TeamSpeak'a. > Aktywność na forum słaba. Jestem na NIE.
 18. Tokyo

  Plusy [+] > Można się czegoś o Tobie dowiedzieć z podania. Minusy [-] > Grasz na koncie non-premium. > Nie widzę jak pomagasz graczom na serwerze. Jestem na NIE. (+ za ananasa na pizzy)
 19. Tokyo

  Plusy [+] > Brak. Minusy [-] > Nie kojarzę z serwera i TeamSpeak'a. > Tak jak napisał Kuba wyżej, po co piszesz podanie skoro się sam jeszcze uczysz? Jestem na NIE.
 20. Tokyo

  Plusy [+] > Brak. Minusy [-] > Nie kojarzę z serwera ani z TeamSpeak'a. > Nie spełniasz trzech wymagań. > Podanie słabe. Jestem na NIE.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×