Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Amelka

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

Wszystko napisane przez Amelka

 1. Plusy > Widziałam Twój nick na czacie parę razy. Minusy > Nie widzę jak pomagasz graczom. > Z TeamSpeak'a też nie kojarzę. > No i wczorajsza sytuacja gdzie kupiłeś Yuksonowi Vip'a, takie nieśmieszne 'żarty' uniemożliwiają nam prace i marnują czas administracji. Zdecydowanie na NIE. EDIT - zauważyłam poprawkę w zachowaniu, pomagasz graczom i widuję na TeamSpeak'u. Po rozmowie jestem na TAK.
 2. Amelka

  Plusy > Jesteś aktywny na serwerze i na TeamSpeak'u. > Pomagasz graczom na czacie. Minusy > Podanie słabe. > Mała aktywność na forum. Jestem na TAK.
 3. Amelka

  Plusy > Jesteś aktywna na serwerze. > Pomagasz graczom na czacie. > Dobra aktywność na forum. Minusy > Tak jak wspomniałaś, aktywność na TeamSpeak'u, ale zauważyłam że to się poprawiło. Jestem na TAK.
 4. sztos avatar

  1. nidaract

   nidaract

   dzięi moeczko

 5. Amelka

  absolutnie nie Osuu?
 6. Amelka

  coorka Ktoś na K?
 7. Amelka

  haha nie Bruncio?
 8. Amelka

  Moim zdaniem useless, nie jest to serwer creative czy freebuild. Tak jak Kazu napisał mamy fajniejsze rzeczy którymi można się pobawić typu mcmmo. Jeżeli chcesz sie pobawić w rodzine to przygarnij sobie peta, uwierz mi że to jest 100 razy lepsze. Za odrzuceniem.
 9. Amelka

  Plusy > Kojarzę Ciebie z serwera. > Pomagasz graczom (nie graczą) na czacie. > Zawartość podania jest dobra, ale wygląd już nie. > Aktywność na forum w miare dobra. Minusy > Nigdy Ciebie nie widziałam na naszym TeamSpeak'u, ale sama wspomniałaś jaki masz z nim problem. EDIT - słyszałam że ogarniesz TeamSpeak'a. Jestem na TAK.
 10. Amelka

  Plusy > Widuję Ciebie na serwerze. Minusy > Nie pomagasz graczom na czacie. > Na TeamSpeak'u Ciebie nie widuję. > Masz aktywnego warna za flood i capsa. > Mała aktywność na forum. > Podanie słabo napisane. Powiem tyle, XD. Jestem na NIE.
 11. Amelka

  niee Zyfrilka?
 12. Amelka

  X DDD NIDARACT???
 13. Amelka

  oops Werria?!
 14. Amelka

  fortnut, oioioioioi Imi?
 15. Amelka

  oioioioi Bałwan?
 16. Amelka

  @xxMinio zmienione, dzięki. ;-)
 17. Dostałeś podobną wiadomość jak wyżej i nie wiesz co zrobić? Spokojnie, wszystko Ci wytłumaczę. Pobieranie TeamSpeak'a >Zanim zaczniesz pobierać aplikację, poinformuj osobę, która Cię wezwała, aby chwilkę poczekała, ponieważ nie masz jeszcze pobanego TeamSpeak'a. > TeamSpeak'a możesz pobrać tutaj -> https://www.teamspeak.com/en/downloads/, zlokalizuj odpowiednią wersję i kliknij w przycisk download. Na dole przeglądarki TeamSpeak poinformuje Ciebie że aplikacja się pobiera. > Nie klikaj w plik gdy wygląda on tak. > W pik możesz dopiero kliknąć, gdy on się zainstaluję. Będzie on wyglądał tak: > Gdy już klikniesz w plik, to Twój komputer będzie się upewniał, że chcesz zezwolić TeamSpeak'owi wprowadzać zmiany w Twoim urządzeniu, będziesz miał opcję tak i nie, kliknij tak. Po kliknięciu wyskoczy instalator, klikasz opcję dalej. > Przejedz przez całą umowę o prywatności, zaakceptuj i kliknij dalej. > Wybierz opcję, która Ci odpowiada i kliknij dalej. > Upewnij się, że miejsce zainstalowania Ci odpowiada i kliknij dalej. > Klikasz dalej. > Overwolf jest aktualnie zbędny, więc po prostu kliknij zainstaluj. Właśnie zainstalowałeś TeamSpeak'a. Teraz go odpal. Wbijanie na nasz serwer > Jak już odpaliłeś TeamSpeak'a to kliknij ctrl + s na klawiaturze, wpisz ts.skyblock.pl i napisz swój nick w odpowiednim polu. > Znajdujesz się w poczekalni, przejedz myszką w górę i znajdź strefę SkyBlock'a, a dokładniej nasz kanał pomocy. > Jak już go zlokalizowałeś to kliknij na kanał dwa razy aby do niego dołączyć. Brawo, udało Ci się wbić. Teraz czekaj aż ktoś Ciebie przeniesie. EDIT - poprawki wspomniane przez xxMinio.
 18. Amelka

  ;333 Kacpi101?
 19. Amelka

  uhuhuhu Cutie?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×