Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

PlakietuS

Nowy Użytkownik
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O PlakietuS

  • Ranga
    Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. 1. Nick na TS3:Plakietka14 2. Wiek:14 (wiem, za mały...) 3. Doświadczenie:Umiem podstawy, robić kanały, spacery itd., przydzielanie rang i edytować kanały 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?:AKTYWNIE korzystam od jakichś 3,5 miesiąca. 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:Chcę sprawdzić się jako (może w przyszłości) moderator, chcę pomóc administracji, ponieważ niekiedy jest tylko 1 osoba z niej. Z powodu, że xenorir awansował na Moderatora, pomyślałem (mimo, że rekrutacja jest zamknięta), że dacie mi szansę. 6. Opisz siebie:Mam na imie Krzysztof, mieszkam w województwie Podkarpackim, lubie zwierzęta (szczególnie koty), jestem cierpliwy i mało się denerwuję, nawet jeśli ktoś mnie obraża, w przyszłości chcę wybrać kierunek informatyczny. Za bardzo się chwalę, ale o wadach nie powiem, ponieważ niektórzy swoich nie dostrzegają, a niektórzy się po prostu ich wstydzą, a ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy.
  2. 1. Nick na TS3:Plakietka14 2. Wiek:14 (wiem, za mały...) . 3. Doświadczenie:Umiem podstawy, robić kanały, spacery itd., przydzielanie rang i edytować kanały 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?:AKTYWNIE korzystam od jakichś 3,5 miesiąca. 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:Chcę sprawdzić się jako (może w przyszłości) moderator, chcę pomóc administracji, ponieważ niekiedy jest tylko 1 osoba z niej. 6. Opisz siebie:Mam na imie Krzysztof, mieszkam w województwie Podkarpackim, lubie zwierzęta (szczególnie koty), jestem cierpliwy i mało się denerwuję, nawet jeśli ktoś mnie obraża, w przyszłości chcę wybrać kierunek informatyczny. Za bardzo się chwalę, ale o wadach nie powiem, ponieważ niektórzy swoich nie dostrzegają, a niektórzy się po prostu ich wstydzą, a ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×