Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

LubiePlacki3210

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O LubiePlacki3210

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. LubiePlacki3210

  1 nick w grze: LubiePlacki3210 2 powód zbanowania: chety scb 3 treść wyjaśniająca: nie wiedziałem że tepnięcie się tam na góre do poczekali na arenie mario że to są chety chciałem tylko wypróbować wiem prosił mnie o zejście dlaczego nie zeszłem? sam nie wiem prosze bardzo ale bardzo o odbanowanie mojego konta bardzo ale to bardzo mi zaelży ja nigdy nie grałem na chetach PROSZE!!!!!!! BŁAGAM WAS WIEM ŻE TO MOJA WINA ŻE TAM WESZŁEM I NAWET NIE CHCIAŁEM ZEJŚĆ ALE ZLITUJCIE SIĘ NADEMNĄ PROSZE WAS TO JUŻ NIGDY ALE NIGDY SIĘ NIEPOWTÓRZY ZROBIE WSZYSTKO 4 nick banującego: Zyfrilka 5 screen z info o banie: niewiem jak go wstawić wiem że dostałem odpowiedż już ale prosze was zlitujcie się KOCHAM WASZ SERWER!
 2. LubiePlacki3210

  kupienie na waszej stronie unbana który by kosztował no niewiem 5 zł lub 10zł
 3. LubiePlacki3210

  Zostałem zbanowany za to że na arenie mario zbugowałem enderperłami się w poczekalni chciałem to wyprubować tylko a tu zaraz ban a inii robią to nałogowo i co bana nie dostali. Serwer CubeGame to był mój ulubiony TYLKO NA NIM GRAŁEM. Myślałem że mnie wyrozumiecie ale lipa.
 4. LubiePlacki3210

  1 NICK W GRZE: LubiePlacki3210 2 POWÓD ZBANOWANIA: Chety SCB 3 TREŚĆ WYJAŚNIAJĄCA: Na arenie Mario na różowym drzewie tepnołem się do poczekalni. Zrobiłem to bo jakiś gościu to też zrobił napisał mi jak to zrobił a ja głupi chciałem to przetestować czy to naprawdę działa. Bardzo za to przepraszam więcej to się nie powtórzy. 4 NICK BANUJĄCEGO: Zyfrilka 5 SCREEN Z INFO O BANIE: Niewiem jak go tu wstawić Ps: Pisałem jeszcze jedną prożbe od odbanowanie ale to napisałem poprawnie.
 5. LubiePlacki3210

  Piszę do was o prośbę odbanowania mojego konta LubiePlacki3210. Zostałem zbanowany za to że na trybie SCB na arenie Mario zrobiłem coś głupiego. Ja sobie gram na arenie Mario został mi ostatni przeciwnik i nie mogłem go nigdzie znaleźć i ja pisze gdzie ty jesteś a on spójrz w góre i ja patrze on jest na samej górze tam gdzie jest poczekalnia pisze jak to zrobiłeś i on mi to tłumaczy i ja głupi chciałem to przetestować no i na kolejnej arenie Mario zrobiłem to i to polega na tym że na różowym drzewie trzeba się wytepać w góre w tam gdzie jest ta poczekalnia. Ja tam sobie jestem i zostałem ja z jakimś gościem. On nie wie gdzie ja jestem więc ja mu pisze gdzie jestem i on mi każe złazić a ja nie chciałem zejść i ja piszę że jak ci się nudzi to wyjdż i piszę moderator na czacie że zaraz to ja wyjde i to z banem i pisze papa i pisze mi zostałem zbanowany permanentnie przez Zyfrilka z powodu chety SCB. Nie wiedziałem że to chet i w ogóle. Przepraszam bardzo za to gram na ty serwerze prawie rok i bym chciał jeszcze dłużej pograć lubie bardzo grać w scb i bed wars. Przepraszam was z to i to bardzo to już nigdy się nie powtórzy. Pozdrawiam

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×