Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Evostarek

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Neutralny

O Evostarek

 • Ranga
  Nowy

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Nick w grze
  Evostarek
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Evostarek

  1. Nick w grze: Evostarek 2. Opis problemu lub treść pytania: Nie mogę się zalogować do serwera. Nie pamiętam żadnego hasła i mam konto premium 3. Tryb: Spawn 4. Dowody/załączniki:
 2. Evostarek

  Rozumiem, że nie wiedziałeś o zakazie tworzenia multikont, lecz to cię nie usprawiedliwia. Wkońcu "nieznajomość prawa szkodzi". Nie zrozum mnie źle, ja wcale wrogo nastawiony jestem i nawet życzę ci powodzenia w powrocie na serwer. Taka przestroga na przyszłość.
 3. 1. Nick: Evostarek 2. Wiek: 15 3. Jak długo grasz na serwerze? Spędzam tu już 3 edycje. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 8.5/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Mam nadzieję ,że tak. :) 6. Opisz siebie: Hej. Jestem Konrad. Mam piętnaście lat i mieszkam w Rawiczu woj. wielkopolskie. Wyróżnia mnie inteligentne rozwiązywanie problemów tzn. mam predyspozycje psychologiczne i mediatorskie. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi lub razem w coś gramy. Pragnę też tutaj zaznaczyć moją lekką wadę wymowy związaną z blokadą mówienia lecz nie sprawia ona większych problemów. Jestem miły, a czasem nawet zabawny! Umiem się znaleść w stanowisku dowódcy jak i tego który tylko wykonuje. Chcę również pomagać innym, nawet na skyblocku. Biorę udziały w zbiórkach żywności. Nie boję się wyrażać swojego zdania i dawać wskazówek. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie ciepło przyjęte. Do zobaczenia! Edit: Gdy pojawią się jakieś nieścisłości, chętnie je wyjaśnię.
 4. Evostarek

  Sprawa załatwiona. Dzięki.
 5. Evostarek

  Zaraz po zalogowaniu wyczyściło mi cały ekwipunek (załączniki + 3 i 14 sztuk red sand slabów) https://imgur.com/a/jlpDw https://imgur.com/a/A0NVR https://imgur.com/a/ZjoB7 https://imgur.com/a/1zA3o Pozdrowionka.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×