Skocz do zawartości

mvciekr

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

mvciekr wygrał w ostatnim dniu 22 Wrzesień

mvciekr ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

38 Ogarnięty

O mvciekr

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 01/12/2002

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzieś w Polsce
 • Zainteresowania
  Grafika, PixelArty
 • Nick w grze
  mvciekpl
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

379 wyświetleń profilu
 1. mvciekr

  Nick na serwerze mc.skyblock.pl: mvciekpl Koordynaty budowli: -1327 ; 1 ; 1283
 2. mvciekr

  :ooo jak będę miał czas to wyedytuje
 3. mvciekr

  Jako iż pod ostatnim tematem był fajny odzew to postanowiłem narysować kolejny fanart, tym razem dla ekipy CubeGame! (Postacie przedstawiają skórki administracji CubeGame)
 4. mvciekr

  Hmm, zamierzałem zrobić jeszcze ekipe administracji CubeGame, może się niedługo pojawić.
 5. Nick na serwerze: mvciekpl TAG: Kanciasty
 6. mvciekr

  Nie wiem czy przepadasz za grami, które mają grafikę pixelową, czyli wiesz, takie jak gry retro kiedyś. Z takich gier które mają taki design to polecam Papers, Please; Not Tonight; Undertale lub McPixel. Większość z gier które ci podałem są w wersji angielskiej i mają fabułę, więc jeśli nie znasz zbytnio tego języka to sorra. :/ (btw są płatne)
 7. mvciekr

  Kategoryczne nie. Marzec?
 8. mvciekr

  Nudziłem się więc postanowiłem zrobić taki arcik. (Postacie są skórkami Administracji SkyBlock) ~ Temat ten będzie aktualizowany kiedy w administracji SkyBlock będą spore zmiany! ~ Temat będzie aktualizowany do końca XVI edycji SkyBlock. Ostatnia aktualizacja: (16.09.2018)
 9. mvciekr

  Nick w grze: mvciekpl Powód zbanowania: Kopanie na AFK Treść wyjaśniająca: Na /warp kopalnia zamierzałem wykopać ze 30 staków cobla bo tyle potrzebowałem by rozbudować platformę, więc musiałem posiedzieć tam trochę dłużej niż zwykle. Takie kopanie przez kilka minut robi się nudne, więc raz oglądałem telewizje, raz wyglądałem na monitor. Wtedy nie zwracałem zbytnio uwagi na chat bo jedyne co sprawdzałem to czy nie zniszczył mi się kilof. Nick banującego: Rupim SS z info o banie:
 10. mvciekr

  Rangi na całą edycję nie są takie złe, ale powinny według mnie być mniejsze możliwości takie jak usunięcie komendy /kit vip24 itp. ale za to ranga /kit vip itp. mogła by być jednorazowa za calą edycję lub przynajmniej 2 razy aktywna na edycje. Można by było wprowadzić nową rangę: /kit vip7 (itp.) która by dawała dane itemy przez 1 tydzień by mieć jakiś limit lub przynajmniej co 3 dni by gracze nie mieli pretensji.
 11. mvciekr

  Nie 17?
 12. mvciekr

  nie 18?
 13. mvciekr

  Patryk - 45% Martyna - 80% Bożena / Fabian
 14. mvciekr

  Nie 16?

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×