Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

xkert1

Nowy Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O xkert1

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. xkert1

  1. Nick z gry: xkert1 2. Data otrzymania bana: 2018-05-16 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/XqrDgRI 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Grałem na BlitzSG i Cherrien zabił jakiegoś gracza zatrzymał się i układał itemy w eq i wtedy go zacząłem klepać zabiłem go i po chwili dostałem perm bana niby za killaure. Widze że są zasady że za zabicie moderatora/administratora to dostaniemy bana. 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Ponieważ ja nie mam cheatow i dostałem niesłusznego bana, po tamtym poście (jest to mój drugi post) widze, że jeśli gramy z moderatorem/administratorem i go zabijemy to dostajemy bana tak? takie są zasady? Myslałem że to jest jakiś normalny serwer.
 2. xkert1

  1. Nick z gry: xkert1 2. Data otrzymania bana: 2018-05-16 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/XqrDgRI 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Grałem na BlitzSG i Cherrien zabił jakiegoś gracza zatrzymał się i układał itemy w eq i wtedy go zacząłem klepać zabiłem go i po chwili dostałem perm bana niby za killaure. 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Ponieważ ja nie mam cheatow i dostałem niesłusznego bana.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×