Skocz do zawartości

vSolbax

Użytkownik
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

vSolbax wygrał w ostatnim dniu 28 Sierpień

vSolbax ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

80 W porządku

2 obserwujących

O vSolbax

 • Ranga
  Użytkownik II
 • Urodziny 09/18/2003

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  nie myśl, że ci powiem
 • Zainteresowania
  Fifth Harmony ❤
 • Nick w grze
  Solbaxiu
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl
  MCHC.pl

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/vs0lbax/

Ostatnio na profilu byli

926 wyświetleń profilu
 1. vSolbax

  siema z tej strony Solbunia Imi?
 2. vSolbax

  Co jest trudniejsze, najechanie myszką na klasę czy otworzenie poradnika na forum? Jak dla mnie poradnik bezużyteczny.
 3. vSolbax

  nie? Gabrysiaa
 4. vSolbax

  n o p e a m e l k a c o m e h e r e
 5. vSolbax

  Jestem za zwiększeniem liczby graczy na arenie i zmniejszeniem pajęczyny. Do reszty nie.
 6. vSolbax

  Dlaczego ciebie naszło, żeby pisać propozycje które były w Maju? Niestety, Ocena negatywna
 7. vSolbax

  nie jestem żaden bruno omg Werria cutie?
 8. vSolbax

  yyy głosuje na Imi
 9. vSolbax

  I tu wkraczam ja amelka_oko
 10. vSolbax

  Pascal wraz ze swoimi braćmi wyruszył w stronę Królestwa zwanego Araluen. -Jesteś tego pewien? - spytał Lazlo. -Tak, jestem pewien. - odpowiedział spokojnie Pascal. -To jest samobójstwo! Oni nas zabiją za to, co masz w brzuchu. - odpowiedział agresywnie Vidcunt. -Nie możemy ciągle siedzieć na pupie, musimy pomóc tym ludziom! Mam coś, czego zwykli ludzie jak ty Vidcunt, nie mają. - odpowiedział bardzo pewnie najmłodszy z braci. -Jeśli tak stawiasz sprawę, to potrzebujemy wsparcia. Wróćmy po Jane i jej rodzinę. Technik może ci pomóc z tym czymś... co masz w brzuchu. - powiedzial Vidcunt. -Słyszałem o takiej pół elfce, pół człowiek... - nie dokończył Lazlo -Ravi. Ma na imię Ravi. - przerwał Lazlu. -Wracając, ona może wiedzieć, gdzie są Lola i Chloe. One wiedzą więcej niż jakiś Technik! - powiedział Lazlo. -Szkoda tylko, że to Technik zapłodnił naszego ojca! Pascal decyduj, gdzie idziemy? Pascal stanął przed trudnym wyborem, czy wrócić po swoją siostrę i jej rodzinę czy poprosić o pomoc Ravi i odnaleźć swoje córki w Araluen? -Nie możemy się cofać, idziemy do Ravi. Ona nam pomoże. - zadecydował Pascal.
 11. vSolbax

  Guten Morgen Cutiee
 12. vSolbax

  Jak dla mnie zbędne. Możesz sprawdzić, które masz miejsce na stronie. Ocena negatywna
 13. vSolbax

  Fajna pisanka Ocena pozytywna
 14. vSolbax

  KARTA POSTACI Imię i nazwisko: Pascal Curious Wiek: 20 Rasa: Człowiek Profesja: Naukowiec/Alchemik Charakter: Pascal dąży do swoich celów i nigdy się nie poddaje. Jest rodzinny. Jest typem geniusza. Pesymista. Wygląd: Brunet z grzywką w okularach. Słodziak Historia: Rodzicami Pascala są Glarn Curious i Kitty Curious-Crystal. Ojciec, zanim na świat przyszedł na świat Pascal był mężem Ktosik Hidechika (to kobieta). Porwało Glarna wtedy UFO i został zapłodniony, a na świat przyszły dwie kosmitki-bliźniaczki - Lola i Chloe Curious. Powodem rozstania Glarn i Ktosik były córki Glarna. Przez dziewięć lat Glarn był samotnym ojcem, lecz pewnego dnia poznał swoją przyszłą żonę - Kitty Crystal (Później Kitty Curious-Crystal). Pobrali się i kosmitkom Glarna to się podobało. Pierwszym dzieckiem Glarna oraz Kitty była Jane Curious. Następnym dzieckiem był syn - Lazlo Curious. Kolejnym synem jest Vidcunt Curious, aż wkońcu na świat przyszedł Pascal Curious. Po ukończeniu 18 lat, Lola i Chloe wyprowadzają się do Araluen. Jane wychodzi za Technika Zapylacza #9 Smith, który okazuje się ojcem jej przyrodnich sióstr Loli i Chloe. Jane przejmuje nazwisko męża, a na świat przychodzi ich pierwszy syn - Jack Smith. Później Emma Smith. Niestety, rodzice Pascala umierają ze starości i po osiągnięciu wieku dorosłego, Pascal zamierza zrealizować nie dokonane plany swojego ojca - założyć własne Królestwo. Rodzina go w tym wspiera, nawet siostry przyrodnie. Lola i Chloe mają 29 lat Jane 23 Lazlo 22 Vindcunt 21 Pascal 20 Umiejętności: Dar przekonywania, tak samo jak jego bracia wykwalifikowany sanitariusz i alchemik. Atrybuty: Alchemia, gotowanie, logika i polityka.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×