Skocz do zawartości

Voxuu

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralny

2 obserwujących

O Voxuu

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 02/25/2005

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Voxuu
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

354 wyświetleń profilu
 1. Nick na serwerze: Voxuu TAG: Pokemon
 2. Voxuu

  Nope ;< Czy osoba niżej lubi banany?
 3. Voxuu

  Można tak powiedzieć XD Czy osoba niżej lubi grać na SkyBlocku?
 4. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Mikssu, freszu, nati_kc_ejkej, 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz 3 osobowy. 4. Tryb gry: SkyBlock 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Dziś o 15:30. 6. Dowody: W załączniku.
 5. Voxuu

  1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Ale_Nie_Cheatuje 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Brak kultury, niestosowne wypowiedzi. 4. Tryb gry: SkyWars. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Dziś około 12:30. 6. Dowody: W załączniku
 6. Voxuu

  1. Dodam że, było w archiwum i nie zauważyłem. Z tego co zaobserwowałem mieli dodać już rok temu, a jeszcze nie dodali, wiec może moja propozycja ruszy postęp prac.
 7. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: _MichalSVIP_, Dominiki9510 i kara 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Obraza graczy, wulgaryzmy. 4. Tryb gry: Hide and Seek. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Dziś około 16:30. 6. Dowody: W załączniku.
 8. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Tryb gry: Wszystkie. 3. Nazwa propozycji: "Zgłaszanie graczy komendą." 4. Opis propozycji: Jeśli zobaczymy gracza, który ma sojusz, cheaty, etc. Możemy go zgłosić komendą [/report Nick Powód Proponowana Kara]. Co do "Proponowanej Kary" nie jestem pewny, ale to już jak wolicie. Dla administracji, która jest online pokazywał by ten report od razu, a offline dopiero po wpisaniu komendy, przykładowo /history nick. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Według mnie bardzo by się to przydało, ponieważ dużo graczy nie ma konta na forum, lub nie chce im się pisać skargi. Była by to również szybsza alternatywa do skarg. 6. Ewentulne załączniki: Brak.
 9. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: lola123pl i Gusiukek 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz na SkyWarsach. 4. Tryb gry: SkyWars. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Dziś koło 00:30. 6. Dowody: W załączniku:
 10. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: bosski_roman i maks2802 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz na CaveWarsach + maks2802 później obrażał graczy. 4. Tryb gry: CaveWars. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Dziś około 00:05. 6. Dowody: W załączniku:
 11. 1. Nick w grze: Voxuu 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: MrCoio, MrQrcio, Ziomalus357, 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Ciągłe floody, obrazy graczy, niestosowne słownictwo, oraz podejrzewam, że gracze MrCoio i MrQrcio mieli sojusz. 4. Tryb gry: Kalambury. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Około 17, dodałem ssy z datą 6. Dowody: SSy chciałem wrzucić na imgur'a, lecz coś nie działało, wiec wrzucam do załącznika.
 12. Faithful'a bardzo lubiłem, ale ten wydany jako "Wersją PVP" jest naprawdę fajny
 13. Voxuu

  Stare tekstury miały swój klimat Minecraft'a, a te niekoniecznie pasują.
 14. Bardzo fajny i ciekawy poradnik, na pewno z niego skorzystam.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×