Skocz do zawartości

elwisek43

Nowy Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O elwisek43

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. elwisek43

  1. Nick z gry: Propsek1 2. Data otrzymania bana: 11.08.18 23:24 3.nieumie tu tego wkleic meh hhhh 4.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Podczas grania na serwerze w trybie skywars dostałem bana powód - fly chociaż nigdy nie używałem fly na waszym serwerze, a jedynie mogłobyć to zablokowanie się w bloku przez lagi... 5.Dlaczego miałbyś dostać UB?: Mógłbym dostać UB, ponieważ bardzo lubię grę na tym serwerze jest to mój ulubiony serwer spędziłem na nim bardzo dużo swojego wolnego czasu, zakupiłem również VIPA na miesiąc i kupił bym ponownie nie raz... tylko proszę o jeszcze jedną szansę tym bardziej, że ban był niesprawiedliwy.
 2. elwisek43

  1. Nick z gry: Propsek1 2. Data otrzymania bana: 11.08.18 23:24 3. niemoge tego skrena wkleic tu ale bardzo prosze 4.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Podczas grania na serwerze w trybie skywars dostałem bana powód - fly chociaż nigdy nie używałem fly na waszym serwerze, a jedynie mogłobyć to zablokowanie się w bloku przez lagi... 5.Dlaczego miałbyś dostać UB?: Mógłbym dostać UB, ponieważ bardzo lubię grę na tym serwerze jest to mój ulubiony serwer spędziłem na nim bardzo dużo swojego wolnego czasu, zakupiłem również VIPA na miesiąc i kupił bym ponownie nie raz... tylko proszę o jeszcze jedną szansę tym bardziej, że ban był niesprawiedliwy.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×