Skocz do zawartości

Imortal

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O Imortal

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witajcie, Droga Administracjo! Niestety, ale pytania jakie stawiacie na poziomie "podstawowym" są zbyt zaawansowane i pewnie nie wielka liczba graczy zna odpowiedzi na takie pytania. Nie mam zamiaru, ani chęci podejmować się kolejnych prób składania podania, w związku z powyższym składam Rezygnację. Z powodu, iż nawet gdybym się dostał mogłoby to komuś się nie spodobać, teraz pojawiła się dla mnie okazja streamowania z innego serwera, więc dziękuję za wszelkie rozmowy. Mimo, iż chciałbym spróbować tego stanowiska nie otrzymam z pewnością drugiej szansy. Powodzenia w odnajdywaniu Kandydatów odpowiednich na stanowisko KidModeratora. Miłego dnia, Cześć!
 2. Imortal

  1. Nick w grze:I_mmortal 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:EzGlebaMOnster22 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Podejrzenie używania (stwierdzone w dowodach) cheatów [NoKnock] 4. Tryb gry: SkyWars (Arena) 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 09.11.2018 r. godz: 12:45. 6. Dowody:
 3. Imortal

  1. Nick w grze:I_mmortal. 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:papieszpedal2137, lysyprzymacu, elkosiemkappaxD. 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Używanie wulgaryzmów, jeden z graczy posiada wulgarny nick, w którym zawiera godzinę śmierci Jana Pawła II. 4. Tryb gry: Oczekiwanie na rozpoczęcie areny CaveWars. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 08.11.2018 r. między 12:00 a 12:08. 6. Dowody:https://imgur.com/a/sZicdbk
 4. Imortal

  Witam, Dzisiaj podczas oczekiwania na rozpoczęcie gry, jak i podczas samej gry. 1. Nick w grze:I_mmortal 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:Cynamon117, Sztos_Julkaa. 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Nadużywanie wulgaryzmów, Obrażanie graczy i Administratorów. 4. Tryb gry: Lobby SkyWars, Arena SkyWars. 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Screenshot został wykonany po pewnym czasie, jednak jest to między 10:00 - 11:20. Wszystko wydarzyło się 08.11.2018 r. 6. Dowody: https://imgur.com/a/xAECYgI Jeżeli będzie potrzeba jestem w stanie udostępnić dostęp do Logów wraz z datą Edycji. W tych logach są obrażani inni gracze, oraz sama Administratorka Natala_pl. Mam nadzieję, że gracze którzy mają takie zachowanie zostaną odpowiednio ukarani lub pouczeni o tym, aby nie postępować w ten sposób. Miłego dnia, I_mmortal.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×