Skocz do zawartości

malinaexe

Nowy Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O malinaexe

 • Ranga
  Nowy
 1. malinaexe

  1. Nick z gry: JanuszBizn3s 2. Data otrzymania bana: 08.11.2018 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/aPISRAI 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Scaffold 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: BYCZEK, ja rozumiem, że jest regulamin itp. I, że za cheaty jest perm, ale naprawdę proszęo drugą szansę. Przecież nie zależało by mi na tym uB skoro miałbym znowu cheatować i dostać go znowu po 5 minutach. Każdy popełnia błędy w życiu, a ja chce jeden naprawic.
 2. malinaexe

  1. Nick z gry: JanuszBizn3s 2. Data otrzymania bana: 08.11.2018 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/aPISRAI 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Scaffold 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Sprawdzałem tylko czy w ogóle są cheaty do minerafta i jak działają miałem zamiar je wyłączyć po 1 rundzie na bedwars ale nie zdązyłem, no cóż.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×