Skocz do zawartości

gostek33333

Moderator TS3
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralny

O gostek33333

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. gostek33333

  Zapraszam na rozmowę. Po rozmowie jestem na TAK.
 2. gostek33333

  Chętnie zamienię z tobą parę zdań, więc jeśli zauważysz, że jestem online to nie krępuj się napisać. Po rozmowie jestem na Tak.
 3. gostek33333

  Kojarzę twój nick, lecz nie miałem przyjemności z tobą dłużej porozmawiać dlatego zapraszam na rozmowę. Po rozmowie ode mnie masz takie małe mocne TAK.
 4. gostek33333

  Podanie na Helpera 1. Nick na TS3: gostek 2. Wiek: 18 3. Doświadczenie: Szczerze nie posiadam żadnego, lecz szybko się uczę i przyswajanie nowych rzeczy nie jest dla mnie problemem 4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Korzystam z waszego TS'a od około 21.03.2018 5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Miałem okazję przekonać się, że jest u was super atmosfera, co zachęciło mnie do napisania podania na helepra. Chciałbym również spróbować sprawdzić się jako helper i pomagać innym 6. Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, jestem nazwijmy to osobą pozytywnie zakręconą. Interesuje się modelarstwem, oraz kształcę się w zawodzie lakiernika samochodowego. Bardzo chętnie poznaje nowych ludzi, a praca w grupie bądź rozmowa z dużą ilością osób nie sprawia mi problemu. Z racji tego, iż uczęszczam wciąż do szkoły posiadam dużo czasu wolnego. Nie chcę zbyt dużo o sobie wypisywać, wolałbym abyście sami wyrobili sobie opinie o mnie podczas rozmowy.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×