Skocz do zawartości

pietrekt

Nowy Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralny

O pietrekt

 • Ranga
  Nowy
 1. pietrekt

  1. Nick w grze: ____pioter____ 2. Data otrzymania bana: 11 października 3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/a/8H9y0Tz 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: ''Fly na SCB'' 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: nigdy nie cheatowałem, wydaje mi sie że admin pomylił boostowanie się łukiem z zaklęciem odrzut (klasa Szkielet, gdy klikniesz szybko w łuk i wejdziesz w strzałe zostaniesz odrzucony 5-10 bloków tak jak w załączonym filmiku) z cheatami umożliwiającymi latanie ) z cheatami umożliwiającymi latanie)
 2. 1. Nick z gry:____pioter____ 2. IP serwera:cubegame.pl 3. Nick oskarżonego/oskarżonych:420pablo 4. Powód oskarżenia gracza/graczy: Gracz zaspoilerował Avengers: Endgame, proszę, powiedzcie że zostanie on ukarany :( 5. Przybliżona data: 02.02.2019 6. Dowody:https://imgur.com/a/jeYpvrU (nie otwieraj jak nie oglądałeś/aś endgame)

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×