Skocz do zawartości

TheAlore

GlobalModerator SkyBlock
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

TheAlore wygrał w ostatnim dniu 9 Kwiecień

TheAlore ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

30 Ogarnięty

4 obserwujących

O TheAlore

 • Ranga
  Global Moderator SkyBlock
 • Urodziny 6 Czerwiec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  TheAlore
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

638 wyświetleń profilu
 1. TheAlore

  Gracz ukarany. /Zamykam
 2. Jest to chwilowy problem z 4 sektorem, wiemy o tym i postaramy się, żeby sektor działał jak najszybciej. /Zamykam
 3. TheAlore

  Podanie bardzo ładne, ale na range Helper szukamy osób aktywnie grających na serwerze, Ty masz przegrane 12 godzin. Pograj dłużej, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Aktualnie jestem na nie.
 4. TheAlore

  Moje zdanie jest takie samo jak reszty. Z serwera kojarzę, ale nie widziałam żebyś komukolwiek pomagał. Jestem na nie.
 5. TheAlore

  Podanie ładne, ale nie spełniasz wszystkich wymagań. Niestety nie spełniasz wszystkich wymagań i tak jak reszta, zapraszam do napisania podania w lipcu.
 6. TheAlore

  Szukamy graczy, którzy aktywnie grają na serwerze i znają serwer. Ty na serwerze spędziłaś 27 minut. Uwazam, że to za krótki czas by składać podanie. Pograj dłużej, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Jestem na nie.
 7. TheAlore

  Co ma zakup rangi VIP na SkyBlocku do możliwości posiadania premki? Bo nie za bardzo rozumiem. Dodatkowo z serwera w ogóle Cię nie kojarzę. Jestem na nie.
 8. TheAlore

  Tak jak już wiele razy pisaliśmy, podanie jest Twoją wizytówką, a Ty swoje skopiowałeś od Bruna i lekko przerobiłeś... Z tego względu jestem na nie.
 9. TheAlore

  Tak jak napisał wyżej Grzyb, podanie to Twoja wizytówka, a Ty zupełnie się nie postarałeś. Co do Twojej aktywności na serwerze.. nie mogę nawet powiedzieć czy Cię kojarzę i czy pomagasz graczom, jeśli spędziłeś na serwerze 3 godziny i jedynie masz początkową wyspę. Jednak uważam, że przyszły Helper powinien wykazywać się większą aktywnością. Pograj trochę, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Jestem na nie.
 10. TheAlore

  Podanie krótkie, ale ładne i zawiera to, co powinno. Na serwerze widzę Cię bardzo często, lecz chciałabym zobaczyć jak starasz się pomagać graczom na chacie. Do tego również zapraszam Cię na rozmowę ze mną na tsie. Aktualnie neutral. Nie zgłosiłeś się na ts3 do mnie na rozmowę, czekałam dość długo. Jestem na nie.
 11. TheAlore

  Sprawa wyjaśniona, zamykam.
 12. TheAlore

  Tak jak już Ci wspominałam, kup premke i wtedy złóż podanie. Nie.
 13. TheAlore

  Podanie ładne, na serwerze grasz bardzo aktywnie. Jestem na tak.
 14. TheAlore

  Podanie wygląda bardzo dobrze i sporo można się z niego dowiedzieć. Z serwera jak najbardziej znam, widuję Cię na nim codziennie. Jedynie mogę zarzucić Ci, że mało udzielasz się na chacie i chciałabym zobaczyć Twoje większe zaangażowanie w kwestii pomagania innym. Pomimo tego jednego minusa jestem skłonna dać Ci tak i mam nadzieje, że nas nie zawiedziesz.
 15. TheAlore

  UB

  Zgłoś się dzisiaj do mnie wieczorem na tsie, to wyjaśnimy sytuacje. Sprawa wyjaśniona, masz unbana. /Zamykam

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×