Skocz do zawartości

TheAlore

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

TheAlore wygrał w ostatnim dniu 9 Kwiecień 2018

TheAlore ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Ogarnięty

4 obserwujących

O TheAlore

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 6 Czerwiec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  TheAlore
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

985 wyświetleń profilu
 1. TheAlore

  Niestety, ale obserwowałam Cię i widziałam, jak robisz multikonta którymi rozkopujesz wyspy, po czym oddajesz dirta na swoją wyspę. Bez ub.
 2. TheAlore

  Zgadzam się z Amelka, przyznałeś się do podania hasła koledze. Jesteś odpowiedzialny za swoje konto i ponosisz również kary za łamanie regulaminu. Bez ub.
 3. TheAlore

  Podanie jest ładne, postarałeś się. Co do serwera, jesteś aktywny i tutaj nie mam do czego się przyczepić. Jestem za daniem Ci szansy, tak!
 4. TheAlore

  Gracz ukarany. /Zamykam
 5. TheAlore

  Jest to chwilowy problem z 4 sektorem, wiemy o tym i postaramy się, żeby sektor działał jak najszybciej. /Zamykam
 6. TheAlore

  Podanie bardzo ładne, ale na range Helper szukamy osób aktywnie grających na serwerze, Ty masz przegrane 12 godzin. Pograj dłużej, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Aktualnie jestem na nie.
 7. TheAlore

  Moje zdanie jest takie samo jak reszty. Z serwera kojarzę, ale nie widziałam żebyś komukolwiek pomagał. Jestem na nie.
 8. TheAlore

  Podanie ładne, ale nie spełniasz wszystkich wymagań. Niestety nie spełniasz wszystkich wymagań i tak jak reszta, zapraszam do napisania podania w lipcu.
 9. TheAlore

  Szukamy graczy, którzy aktywnie grają na serwerze i znają serwer. Ty na serwerze spędziłaś 27 minut. Uwazam, że to za krótki czas by składać podanie. Pograj dłużej, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Jestem na nie.
 10. TheAlore

  Co ma zakup rangi VIP na SkyBlocku do możliwości posiadania premki? Bo nie za bardzo rozumiem. Dodatkowo z serwera w ogóle Cię nie kojarzę. Jestem na nie.
 11. TheAlore

  Tak jak już wiele razy pisaliśmy, podanie jest Twoją wizytówką, a Ty swoje skopiowałeś od Bruna i lekko przerobiłeś... Z tego względu jestem na nie.
 12. TheAlore

  Tak jak napisał wyżej Grzyb, podanie to Twoja wizytówka, a Ty zupełnie się nie postarałeś. Co do Twojej aktywności na serwerze.. nie mogę nawet powiedzieć czy Cię kojarzę i czy pomagasz graczom, jeśli spędziłeś na serwerze 3 godziny i jedynie masz początkową wyspę. Jednak uważam, że przyszły Helper powinien wykazywać się większą aktywnością. Pograj trochę, poznaj serwer i wtedy złóż podanie. Jestem na nie.
 13. TheAlore

  Podanie krótkie, ale ładne i zawiera to, co powinno. Na serwerze widzę Cię bardzo często, lecz chciałabym zobaczyć jak starasz się pomagać graczom na chacie. Do tego również zapraszam Cię na rozmowę ze mną na tsie. Aktualnie neutral. Nie zgłosiłeś się na ts3 do mnie na rozmowę, czekałam dość długo. Jestem na nie.
 14. TheAlore

  Sprawa wyjaśniona, zamykam.
 15. TheAlore

  Tak jak już Ci wspominałam, kup premke i wtedy złóż podanie. Nie.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×