Skocz do zawartości
Georger

[WZÓR][REGULAMIN] Prośba o odbanowanie

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MrKempol
      1. Nick w grze: MrKempol 2. Powód zbanowania:"afk w celu zarobku" 3. Treść wyjaśniająca: Witam, grałem na kilku wcześniejszych edycjach skyblock'a i nigdy nie zauważyłem, że za powód podany wyżej można zostać zbanowany. Najwyraźniej od tej edycji regulamin się zmienił, nie przystosowałem się do niego, lecz uważam, że afk'owałem zbyt krótko, aby mnie zbanować. Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, następnym razem tak się nie zachowam. Teraz zostało mi tylko 3h ban'a, ale chciałbym sobie pograć i wyluzować się na serverku. Pozdrawiam 4. Nick banującego: hi_brvno 5: Screen z info o banie: (Nie mogę dostarczyć screen'a, nie mogę wysłać pliku) Treść: Skyblock.pl >> Zostaleś zbanowany/a! Wygasa >> 2godz 30min 16sek Powod >> afk w celu zarobku Morderator >> hi_brvno Odwolaj się od bana na TS3 lub forum! Forum: http://skyblock.pl TS3: ts.skyblock.pl
    • Przez Fanciak
      Witam. Piszę w sprawie niesłusznego zbanowania mnie na serwerze. Otóż zostałem zbanowany bezpodstawnie za "fly" na SPAWNIE BED WARS. Nigdy w życiu nie używałem cheatów, grałem na tym serwerze od 4 lat, kupowałem VIPA i uważam, że zostałem bezpodstawnie z niego usunięty. Dlatego proszę o odbanowanie mojego konta - Fanciak, ponieważ cheatów nie mam i nigdy mieć nie będę, nawet nie wiem jak je ściągnąć. Najprawdopodobniej zbanowaliście mnie za to, że zbugowałem się w klocku, ale wy uważacie, że to fly. Dzięki i liczę na wyrozumiałość.

Pozdrawiam, Fanciak
    • Przez weronicd
      1. Nick z gry: weronicd 2. Data otrzymania bana: 12.08.2017 lub 13.08.2017 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: antycnock na sky wars. ja tego nie mam. jestem dziewczyną i nawet nie wiem jak sie cheaty instaluje. ja jestem uczciwa i nawet gdybym to wiedziała to bym nie chciała cheatować. nie jestem taka za przeproszeniem głupia żeby narażać się na bana. na sky wars i tak rzadko wchodze na sky wars. prosze odbanujcie mnie. ja nic nie zrobiłam, gram uczciwie 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Bo nie miałam cheatów. I bardzo lubie ten serwer i nie wyobrazam sobie grac na innym.
    • Przez ZiomyMejson
      1. Nick w grze:ZiomyMejson 2. Powód zbanowania:CheatyHNS 3. Treść wyjaśniająca:Wbiłem na mape HNS bodajże Christmas skakałem sobie od parepetu i ze schodow była tam jakas Kama/kami cos tam chyba moderatorka nw ale nie wazne skakałem przed jest twarza i nagle napisała papa i dostałem bana ... Prosiłbym o unbana i pozdrawiam ;) 4. Nick banującego:Vrikser 5: Screen z info o banie:Brak
    • Przez ZiomyMejson
      1. Nick w grze:ZiomyMejson 2. Powód zbanowania:CheatyHNS 3. Treść wyjaśniająca:Wbiłem na mape HNS bodajże Christmas skakałem sobie od parepetu i ze schodow była tam jakas Kama/kami cos tam chyba moderatorka nw ale nie wazne skakałem przed jest twarza i nagle napisała papa i dostałem bana ... Prosiłbym o unbana i pozdrawiam ;) 4. Nick banującego:Vrikser 5: Screen z info o banie:Brak
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore