Skocz do zawartości
Georger

[WZÓR][REGULAMIN] Prośba o odbanowanie

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Fanciak
      Witam. Piszę w sprawie niesłusznego zbanowania mnie na serwerze. Otóż zostałem zbanowany bezpodstawnie za "fly" na SPAWNIE BED WARS. Nigdy w życiu nie używałem cheatów, grałem na tym serwerze od 4 lat, kupowałem VIPA i uważam, że zostałem bezpodstawnie z niego usunięty. Dlatego proszę o odbanowanie mojego konta - Fanciak, ponieważ cheatów nie mam i nigdy mieć nie będę, nawet nie wiem jak je ściągnąć. Najprawdopodobniej zbanowaliście mnie za to, że zbugowałem się w klocku, ale wy uważacie, że to fly. Dzięki i liczę na wyrozumiałość.

Pozdrawiam, Fanciak
    • Przez weronicd
      1. Nick z gry: weronicd 2. Data otrzymania bana: 12.08.2017 lub 13.08.2017 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: antycnock na sky wars. ja tego nie mam. jestem dziewczyną i nawet nie wiem jak sie cheaty instaluje. ja jestem uczciwa i nawet gdybym to wiedziała to bym nie chciała cheatować. nie jestem taka za przeproszeniem głupia żeby narażać się na bana. na sky wars i tak rzadko wchodze na sky wars. prosze odbanujcie mnie. ja nic nie zrobiłam, gram uczciwie 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Bo nie miałam cheatów. I bardzo lubie ten serwer i nie wyobrazam sobie grac na innym.
    • Przez ZiomyMejson
      1. Nick w grze:ZiomyMejson 2. Powód zbanowania:CheatyHNS 3. Treść wyjaśniająca:Wbiłem na mape HNS bodajże Christmas skakałem sobie od parepetu i ze schodow była tam jakas Kama/kami cos tam chyba moderatorka nw ale nie wazne skakałem przed jest twarza i nagle napisała papa i dostałem bana ... Prosiłbym o unbana i pozdrawiam ;) 4. Nick banującego:Vrikser 5: Screen z info o banie:Brak
    • Przez ZiomyMejson
      1. Nick w grze:ZiomyMejson 2. Powód zbanowania:CheatyHNS 3. Treść wyjaśniająca:Wbiłem na mape HNS bodajże Christmas skakałem sobie od parepetu i ze schodow była tam jakas Kama/kami cos tam chyba moderatorka nw ale nie wazne skakałem przed jest twarza i nagle napisała papa i dostałem bana ... Prosiłbym o unbana i pozdrawiam ;) 4. Nick banującego:Vrikser 5: Screen z info o banie:Brak
    • Przez weronicd
      Mój nick z gry : weronicd
      Powód zbanowania : Cheaty (ProHunt) których nie mam
      Treść wyjaśnienia : Dostałam bana za ProHunt a ja tego nie mam! Nawet nie wiem co to jest, ale domyślam się, że jakieś cheaty. Pisze że ,,Zbanowany permanentnie przez Herkin. Powód: ProHunt HNS" Ale ja nic takiego nie mam. Ja gram uczciwie. Nie wiem dlaczego tego bana dostałam. Proszę, odbanujcie mnie, ja nic nie zrobiłam. Gram w HNS to moja ulubiona MiniGra. Nie chciała bym ryzykować banem. Nie jestem tak za przeproszeniem głupia, żeby cheatować i narażać się na bana. 
      Nick banującego : Herkin
      Screen z info o banie :

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore