Skocz do zawartości
xThauron

Propozycje eventów

Polecane posty

Czołem.

Dział powstał raczej w celu zgłaszania zbudowanych przez siebie eventów i wypowiadania się na ich temat. Oczywiście same propozycje też są ważne, więc proszę o zgłaszanie swoich propozycji w tym właśnie temacie :)

Moje propozycje dotyczące eventów:

1. Parkour 1-3 (20-25 os.)

2. Walka gladiatorów (30 os.)

3. Łucznik (20 os.)

4. Skoki do wody (25 os.)

5. Tnt run (30 os.)

6. Labirynt (30 os.)

7. Podwodny wyścig (25 os.)

8. Wyścig ze świniami (20 os.)

Mam nadzieję, że któryś z tych wybierzecie. :)

Jestem graczem od początku istnienia skyblocka, więc znam parę eventów, które były przez te kilka edycji. :)

Edytowano przez SuMMerPL
  • Lubię to 1

Gladiatorów i łuczników fajnie by było zrobić po dwie mapy przynajmniej by to się nie znudziło za szybko. Labiryntów z 10 by ludzie nie znali ich na pamięć. Dobrze by było je wszystkie zrobić w ten sam deseń ale z innymi drogami dojścia do celu (zarówno to praktyczne bo nie będą mogli gracze się za szybko nauczyć dróg, jak i łatwiejsze dla administracji bo wszystko na jedno kopyto jeśli chodzi o wykorzystane materiały).

Edytowano przez KhanPL
  • Lubię to 4

Proponuje zrobić event pvp na lodzie np jest tak mala wyspa z lodu i jest przepasc i gracze z potka siła 2 spychają sie do przepasci, kiedyś byl  taki event wienc moze wiecie o co mi chodzi. :)

Wtedy bili się na ręce w dniach setach na lodzie., fajne by to było

Jakie są dopuszczalne/maksymalne rozmiary mapy eventowej?

UWAGA! Ten post jest bardzo długi!

zróbcie event "keymaster" czyli ze masz 2 przyciski albo 2 dzwignie (to drugie chyba better ) i było by coś podobnego do takich automatów co na ulicy czasami są i chodzi o to, że kilka osób które wbija na event pojawia się w komorze z 2 dzwigniami i włączając np. 1 dzwignie , "popychacz" pojedzie do góry (np. za pomocą world-edita) nie niestety już nie będzie się go dało cofnąć. A druga dźwignią przesuwa popychacz w prawo. Nie tez się go nie będzie dało cofnąć. Sztuka polega na tym, że nie będzie się dało drugi raz odpalić przesuwania także trzeba będzie dokładnie to zrobić a popychacz będzie jechał szybko. Po wyłączeniu obydwu dzwigń popychacz by jechał do przodu i np. trafiał w nagrodę albo w ścianę. Celem gry by było w trafienie w np. blok diamentu i by to dawało 5 pkt, blok złota 2 pkt a blok żelaza 1 pkt. Można by było max. 5 razy zagrać na jednym evencie. Kto zdobędzie najwięcej pkt wygrywa!

P.S komory by dla każdego gracza były oddzielne jednak po "przegraniu" 5 razy by można było specatowac innych.

P.S2 zróbcie tez tak, że umiejscowienie nagród by było losowanie.

Napalcowane na moim Galaxy S3 przy użyciu tapatalka. Pisanie tego mi zajęło ok. 10 minut

Edytowano przez tomekwozniak

Plugin na auto-eventy raczej tego nie uciągnie , chodzi o najzwyklejszy event a nie wiadomo co ;-;.

Im mniej pomysłów tym szybciej edycja :P (mniej budowania)

• Lubię to 1

Może by tak zrobić rangę budowniczy? Zajmowali by się budowaniem eventów itp.

• Lubię to 3

Event "memory"

Program pokazuje z bazy dostępnych budynków na specjalnym polu jeden z nich i umożliwia graczom na fly-u oglądnąć go od każdej strony, jednak TYLKO przez minutę! Potem gracze mają 5 minut na odbudowanie. Żeby nie było problemów, program by zapisywał stan eq graczy przed wejściem na event i resetował je na czas wydarzenia. Gracze w okresie tych 5 minut by mieli dostęp do podwójnych skrzynek pełnych użytych oraz podobnych do użytych w budynku materiałów. Musieli by to po prostu zbudować. Budynki by oczywiście nie były jakieś uber mega complicated ale wiadomo! Potem ( po tych 5 minutach) program by porównywał strukturę zbudowaną przez gracza ze strukturą w bazie. Ten, u kogo by było najwięcej podobieństw, lub w całości odtworzony budynek, ten by wygrywał. Po wyjściu z eventu (/event leave) program by resetował eq gracza a następnie wrzucał mu tam "stare" itemki. To samo by się działo po zakończeniu eventu.

Napalcowane na moim Galaxy S3 przy użyciu tapatalka

Proszę o zostawianie opini poniżej!

albo jeszcze jedna propozycja :D

Event "zapadnie" coś podobnego do teleturnieju "postaw na milion".

Na początek masz np. 10k.

Plugin losuje pytanie i generuje tabliczkę z owym pytaniem. I teraz masz 4 "zapadnie" z wygenerowaną odpowiedzią. Nad każdą zapadnia jest przycisk. Po kliknięciu przycisku, plugin unieruchamia cie każąc wpisać na czacie kwotę (ale nie np. 2k tylko 2000) po wpisaniu plugin pozwala ci się znowu poruszać. BTW. wartości by można było zmienić. Można by było obstawić tylko 3 z 4 zapadni. Po obstawieniu i kliknięciu magicznego przycisku, tracilo by się kasę obstawiona na złe odpowiedzi a pozostawała by ci reszta. Trzeba by było obstawić WSZYSTKO bo nie obstawiona kasa by przepadła. Event by trwał 8 rund. po 5 liczba zapadni by spadała do 3 a po kolejnych 2 (na finał) pozostawały by tylko 2 zapadnie. Trzeba by było w pełnych setkach obstawiać. Do wyboru by Też było 6 kategorii ( na przykład):

Przyroda

Mody

Serwery skyblock.pl, cubegame i Mchc

Angielski

Minecraft

Matematyka

I program by losowal 2 z każdym pytaniem i dawał graczowi wybór.

Po wygranej reszta kasy by trafiała do portfela gracza. Uwaga! Nie można by było używać własnej kasy do gry w event, a tylko tą pozyczoną wraz z dołączenie do eventu. Proszę o pozostawienie swoich opinii pod spodem.

Napalcowane na moim Galaxy S3 przy użyciu tapatalka

Pytanie 4FUN: kto kiedyś instalowal Windowsa z tego oto nosnika:

Tomek ogarnij to że pluginy tego nie ogarną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hondaz pisałem to w propozycji map eventowych i thauron napisał że wsparcie duchowe graczy im wystarczy.Nie będzie rangi :C

• Lubię to 1

@up nie można marzyć? Poza tym co za problem napisać specjalny plugin pod moje eventy, który by wspólpracował z pluginem na auto-eventy (tj. plugin auto event wyświetla komunikat, ale po wpisaniu komendy event join przekierowywuje gracza do innego pluginu!

P.S więcej wykrzyknikow się nie dało?

Jeżeli myślisz że to jest takie łatwe to zadaj sobie pytanie:

Event na kowadła nie uciągnie więc coś takiego tym bardziej....

To nie jest takie proste

1. Event "liscie" który wygląda tak jak spleef tylko zamiast sniegu to liscie które się będą palić a nie było wolno ich niszczyc :)

2. Event "tor" czyli jakaś tam droga którą ciężko przejsc.

3.Wyscig na łódkach z przeszkodami (wyscig jest z góry na dół)

4. mob arena, wszyscy dostają po drewnianym mieczu a zombi się spawnuje i trzeba zabić a wszystko to na jakieś wyspie z pulapkiami (zmobi trochu dużo sie ma spawnować)

najlepiej powiększcie jescze mapy walki na luki i event gladiatorów :)

a także danie szans zbudować graczą mape i umniescic na forum tak jak z cubegame (chyba że takie coś już jest xd)

Edytowano przez kd224

@up

1.Już jest coś takiego ,ale to jest spleef zwyczajny tylko ,że są liście zamiast śniegu.

2.Też już jest zrobiony.

3.Nawet fajne .Pomyśle jak to zrobić.

4.Jest już w planach.

Co do reszty to się jeszcze zobaczy.

• Lubię to 1

Mam w zanadrzu jeszcze ze 2 pomysły.

min. Claw Masters i TowerDestroy

"claw masters"

coś alla popychacz tylko w wersji poziomej. Chodziło bu o to samo co w maszynach z takim lapakiem jakie są na ulicy. Wszystko oczywiście przesuwane przez World edita. Np. podnosisz blok diamentu i dostajesz punkty. Tak samo jak w popychaczu by się miało 5 prób. I problem tutaj: jak zachować zasady grawitacji na blokach przesuwnych world-editem? Ale ten problem pozostawiam adminom

pozdrowienia ze szkoły z mojego tapatalka

tower destroy:

coś alla tower defense tylko ze jesteś gościem, który ma itemy z powertoolem. Celem gry jest rozważenie fortecy.

Zerżnął propozycje z mojej z działu propozycje map eventowych, gratuluję Ci skopiowania mob areny itp

Proszę proponować do woli, nie na zasadzie: czy plugin to uciągnie czy nie. Jak coś nam się bardzo spodoba, to i tak to wprowadzimy, najwyżej jako event robiony przez administrację.

adamkazmirowicz, skończ, bo spamujesz jak szalony, a wszystkie twoje posty wyrażają obecnie coś w stylu: Po co proponujecie, jak to opóźni nową edycję, po co proponujecie, przecież plugin tego nie uciągnie, itepe itede. Skończ i daj ludziom się wypowiadać :)

• Lubię to 2

Zerżnął propozycje z mojej z działu propozycje map eventowych, gratuluję Ci skopiowania mob areny itp

że wymyśliłem to samo co ty to musi być to odgapianie ?

Hej..Mam pewien pomysł. Event pod tytułem wyścig. Polegał by na tym że jest tor i lecimy i pod wodą i parkour i labirynt itd..itp. Co o tym sądzicie. Jestem w stanie wybudować do tego mape :P

• Lubię to 1

Tylko jest taki problem że jak będzie labirynt to będziesz znał drogę co Ci ułatwi wygraną xD

Już dobrze Thauron :c

@kd224 Ten event był na servie rok temu więc ty napewno go nie wymyśliłeś

Bartegtr, jak już ci mówiłem: zbuduj :D Mi się pomysł podoba.

Co do labiryntu, przecież zawsze można zmienić drogę :)

Thauron - mam epicki pomysł

Jak będzie event labirynt to dacie rade zrobić wszystkie labirynty z tego samego materiału i o nazwie labirynt 1? Wtedy nikt nie bedzie wiedział na którym jest labiryncie i nie będzie wiedział jak przejść :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore