Skocz do zawartości
Hejter456

[Zabawa] Piszemy najlepsze podanie tysiąclecia!

Polecane posty

Ten kto przegląda dział rekrutacji na CubeGame zrozumie ._____________________________________________.

Aby zostać Modernizatorem Sekundy Tysiąclecia należy spełnić w podaniu następujące warunki:

- Maksymalny wiek 13 lat

- Brak premióm, bo po co

- Brak znajomości regulaminu, niewskazana znajomość IP serwera

- Staż co najmniej 10 lat na serwerze

- Iloraz wyrazów z błędami ortograficznymi na poziomie 14,6% (może być większy)

- Maks. 1 post na forum

- Możesz mieć bana

Im gorsze podanie, tym lepiej.

Kto będzie miał najlepsze, dostanie darmowy staż na moim serwerze na singleplayer!

Możecie złożyć nieograniczoną ilość podań.

Wzór tematu:

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ]
2. Wiek:
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki]
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki]
5. Od kiedy grasz na serwerze?:
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę]
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????)

---

PS Ja zacznę:

1. Nick w grze: Pan_pedalekXDDDDDDDDDD
2. Wiek: 11
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] jestem panpedalek lubie jezdzic na roweże
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo jestem pomocny zrobiłem dla serweruw mape na singló ale nie wiem jak dodaci
5. Od kiedy grasz na serwerze?: tak
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] od 1997
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) nie

Prosze admina o pszyjencie bardzo hciałbym zostaci adminem :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Edytowano przez Hejter456

elo

1. Nick w grze: [wymyślony] mincraftblooow
2. Wiek: 8 hodze jusz do 2 klasy : ) ) ) )
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] sieeeemankooo z tej strony mam na imie fryderyk puszczalski mieszkam na ulicy doniczkowej ale nómeru domu nie podam bo wiecie dane osobowe. Oprusz tego lóbie blowa i oglondam jego wsytkie filmy dlatego koham ten serwer <333 nie lóbie jak ktos przeklina na blowa
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo nie lóbie jak ktos przeklina na blowa i hce ih banowac raczej nie mam problemuw ortografiom dlatego
5. Od kiedy grasz na serwerze?: hmmmm dlogo jusz bendzie od wtgedy kiedy blow byl adminem czyli okolo od 2005 roku
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] wtedy jak blow ma liv
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) nie mam bo nie dostalem kieszonkowego jeszce

mysle rze sie spodobalo : ) )

1. Nick w grze: FajfósGejming
2. Wiek: Za rok bende miał 11
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] Jestem Bonifacy i mam dzisiaj na obiad rosuł
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo chcem banować tych co nie lubie
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Gram jakoś od kąd moja babcia wruciła z piekarni. [była po bółki] 
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] Średnio gram po 31 godzin na minute a czasami nawet na godzine!!!
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) Mam premium bo ukradłem kolegom 
Prosze o pszyjencie mnie bo znam komendy /ban 

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ] Twojababciajeciasto
2. Wiek: 7
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] Jestem ciasteczgo lóbie gradź na wazym serfeże singylplejer i bylem modem na rurznych serferah i mi sie nalerzy
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo mam 7 latek , mama mi kompa wloncza i gra ze mnom po 10 minut dziennie bo mamy duże rachunki za prąd
5. Od kiedy grasz na serwerze?: od 30 lat (what? ma 7 lat a gra 30? BO JEGO MAMA GRAŁA 23 HAHAH XD)
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] 10 minut a potem sisotra mi kabel zjada
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) gram na laóncheże z keyloggerem bo fajny jest = yuyutth laónher

@edit hejter ta zabawa rzondzi xD

Edytowano przez adamkazmirowicz

CZeść

1.MamHuzuni

2 Wiek: Mam 6 latek a muj brat ma 8 latek

3. Hodze do pszedszkola....Mam fajny kompóter i wogule koledzy mnie nie lubio wiec szókam dziewczyn i koleguf w grze. Mam czity abym mugl wygrywać wiec sie na tym znam. Hce moda abym mugl pisać na tym co sie pisze i miał rużowy nik

4 Hce moda abym mugl pisać na tym co sie pisze i miał rużowy nik. Wiem jak wejść do ekwipunku i napisać na czacie, Jeszcze niewiem jak hodzic ale to soe naócze.

5. Gram od tond kiedy brat zainstalował tom gre. Czyli wczoraj

6. 12h jak rodzice som a 4h jak babcia i 2 h ja tacie popsół sie laptop...i 10minut jeśli mama żuci internetem

7. Mam Minecraft by życzu abym miał ladny nik jak bloł

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ]: majkraftkjubgejm
2. Wiek:  za mjesionc bedzie skoncze 7 lat
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] lubje grac na kjubgejm, a w wolnym czasie lubje grac na kjubgejm
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo lubje grac na kjubgejm i bede budowal serwer
5. Od kiedy grasz na serwerze?: lubje kjubgejm
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] na serwerze pszebywam jak somsiad nie ma hasla na wi-fi
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????): nje, ale jutro ide po zasilek dla bezdomnych, to bendzie.

Bardzo proszę o moderatora to całe moje życie jak to dostane więc prosze bardzo o to

Edytowano przez Auderman

POTANIE O MODERNISATORA!!!! PRZYJMIJCIE MNJE BO WAS ZNISZCZE!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!/11111/!?ikgjhsdiufhaidfhsdoifadfjsdufhjsdfjisdhfudhfushdfuhsdufhsudhfusdhfusdhfuhsdufhusdhfusdhfusdhufhsdufhqwereu8r485636ytfuhmksdmskdmsiwur385u9454695okgidfhsuf

1. Nick w grze: SuperSzmataJeconcaPaż[email protected]_pe_el
2. Wiek: -301
3. Coś o sobie: Lóbie zmarować nosze palcem i się masturpować!!!11 <33 :) :) :) :) :) :) :o :o :o :o ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Bo chce na serweże puszczać bonki do butelek i oprażać gradży bo są frajerami ktuży nie majom ojcuw :) :) :) :) :) :) :) :) :)
5. Od kiedy grasz na serwerze?: A JAKIE JEST IP!?!?!?!?!!111111
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: KUR*************************************************** JAKJE IP!?!?!?!?!?!?!!1111 I JAK URÓHOMIĆ TOM GRĘ!?!?!?!!11
7. Mam premium: A CO TO JEST TO BREMIUM?!!??! KUPCIE MI TO PLZLZPLZPZLPZLZPLZPZLZLZLDMFJSDFIWEFJIQEJFGISHGISDFNGUFBGUIFN!!!!11

PSZYJMIJDŹIE MNIE PLOXXXXXX <3 <3 <3  :)  :)  :)  :)  :)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  :P  :P  :P  :P  :P  :P   :D  :D  :D  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  ^_^  ^_^  ^_^  ^_^  ^_^  B)  B)  B)  B)  B)  B)  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  -_-  -_-  -_-  -_-  -_-  <_<  <_<  <_<  <_<  <_<  <_<  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: !!!!!!!!!!!!!!!!

1. Nick w grze: twojastara

2. Wiek: mam dózo latek

3. Coś o sobie: Jestem twoja stara lubię stop metali w wolnym czasie sobie pozjadam naleśniki (bulek nie jem bo mam za maule mieśzkanje

4. Dlaczego mialbym dostac range: Poniewaz jestem grzeczny dobrze się uczę i mam czerwony pasek na świadectwie Chce tez z tego powodu bo kot pije mleko a w nocy grzejnik i game over.

5. Od kiedy gtasz na serwerze: Wczoraj zacselem

6, Ile cZasu sreenio przebywas na serwerze: 20 minut bo potem bekam i wylacza sie komputer.

7. Mam premium, nie mam bo NFZ nie refunduje

MAM NADZIEJĘ ZE PRZYJMIECIE MOJE PODANIE.

JESLI SIE SPODOBALO, DAJ LAIKA

KOCHAM SERDECZNIE

TWOJASTSRA

@edit Jutro poprawie

Edytowano przez ZiemniaczekPL

@ahahahahahah POŹKAUEM SJIE!!!!1!1111 XDXDXDXDXDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXDXDXDXDXDXDXDXDXD

PONJEFAŻŻŻŻ NIE TOSTAUŁEM OTP. OT ADMINSITRACJI PIŻE JEŻDŻE RAS!!!!

POTANIE O MODERNISATORA!!!! PRZYJMIJCIE MNJE BO WAS ZNISZCZE!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!/11111/!?ikgjhsdiufhaidfhsdoifadfjsdufhjsdfjisdhfudhfushdfuhsdufhsudhfusdhfusdhfuhsdufhusdhfusdhfusdhufhsdufhqwereu8r485636ytfuhmksdmskdmsiwur385u9454695okgidfhsuf

3. Coś o sobie: Lóbie zmarować nosze palcem i się masturpować!!!11 <33  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :o  :o  :o  :o ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Bo chce na serweże puszczać bonki do butelek i oprażać gradży bo są frajerami ktuży nie majom ojcuw  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: KUR*************************************************** JAKJE IP!?!?!?!?!?!?!!1111 I JAK URÓHOMIĆ TOM GRĘ!?!?!?!!11
7. Mam premium: A CO TO JEST TO BREMIUM?!!??! KUPCIE MI TO PLZLZPLZPZLPZLZPLZPZLZLZLDMFJSDFIWEFJIQEJFGISHGISDFNGUFBGUIFN!!!!11

PSZYJMIJDŹIE MNIE PLOXXXXXX <3 <3 <3   :)   :)   :)   :)   :)   ;)   ;)   ;)   ;)   ;)   ;)   :P   :P   :P   :P   :P   :P    :D   :D   :D   :D   :D   :D   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :(   :(   :(   :(   :(   :(   :angry:   :angry:   :angry:   :angry:   :angry:   :huh:   :huh:   :huh:   :huh:   :huh:   :o   :o   :o   :o   :o   :o   :o   ^_^   ^_^   ^_^   ^_^   ^_^   B)   B)   B)   B)   B)   B)   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   -_-   -_-   -_-   -_-   -_-   <_<   <_<   <_<   <_<   <_<   <_<   :wub:   :wub:   :wub:   :wub:   :wub:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r: !!!!!!!!!!!!!!!!

3. Coś o sobie: Lóbie zmarować nosze palcem i się masturpować!!!11 <33  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :o  :o  :o  :o ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Bo chce na serweże puszczać bonki do butelek i oprażać gradży bo są frajerami ktuży nie majom ojcuw  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

PSZYJMIJDŹIE MNIE PLOXXXXXX <3 <3 <3   :)   :)   :)   :)   :)   ;)   ;)   ;)   ;)   ;)   ;)   :P   :P   :P   :P   :P   :P    :D   :D   :D   :D   :D   :D   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :(   :(   :(   :(   :(   :(   :angry:   :angry:   :angry:   :angry:   :angry:   :huh:   :huh:   :huh:   :huh:   :huh:   :o   :o   :o   :o   :o   :o   :o   ^_^   ^_^   ^_^   ^_^   ^_^   B)   B)   B)   B)   B)   B)   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   :rolleyes:   -_-   -_-   -_-   -_-   -_-   <_<   <_<   <_<   <_<   <_<   <_<   :wub:   :wub:   :wub:   :wub:   :wub:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :unsure:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :blink:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:   :ph34r: !!!!!!!!!!!!!!!!

1.(nazwa admina)SZMATA xddd

2.Wiek fsy latka f pszyslym loku fsoncie

3.mam na imę pfajus i mam tysoltoklafie i tysleksje oraz tyskalkulie i ieztem analfabetom

4.chdze admina bo chdze zpanowaci koleke ktoly ma chity 

5.ot fcoraj bo mi ten koleka gokasaly

6.dszebyfam 18 kocin oglocz kiety choce do pszetskola

7.nie wiem co to premium bo ieztem analfabetom

1.(nazwa admina)SZMATA xddd

2.Wiek fsy latka f pszyslym loku fsoncie

3.mam na imę pfajus i mam tysoltoklafie i tysleksje oraz tyskalkulie i ieztem analfabetom

4.chdze admina bo chdze zpanowaci koleke ktoly ma chity

5.ot fcoraj bo mi ten koleka gokasaly

6.dszebyfam 18 kocin oglocz kiety choce do pszetskola

7.nie wiem co to premium bo ieztem analfabetom

Na tak

Na tak

Po co pisać na tak jeśli można od razu napisać podanie przyjęte ?

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ] tzn. mojego syna: fcbarcakamilekpl
2. Wiek: Ja 34,5, mój synek 7,5
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] Mój syn ma na imie Kamil i jest fanem FC Barcelony. Od zawsze lubił grac w piłkę. Lubi bardzo też grac w minecrafta. Uwielbia grac na Panśkim serwerze, dlatego mnie poprosił o napisanie podania:)
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] Synek jest aktywnym graczem, codziennie może byc 30 minut przy komputerze (tak wiem, za dużo, ale za bardzo mnie prosił). Ma kłopoty z ortografią, ale cwiczymy, cwiczymy:) Myślę, że rangą modetarator pozwoli mu się rozwinąc:) Będę mu pomagała a on szybko się uczy komend i bardzo chcę dostac takową rangę:) 
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Synek zaczął grac na tym serwerze okolo miesiąca temu 
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę]. No ma 30min, musi zawsze sprawdzic swój elektroniczny dzienniczek więc wychodzi ok. 20 minut dziennie (w weekendy czasami mu pozwalam dłużej)
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????): Dostanie na najbliższą gwiazdkę:)

Pozdrawiam, będziemy wdzięczni za zaakceptowanie 

-----

[były już podobne sytuacje xd]

@up Niestety, ale jesteśmy zmuszeni odrzucić to podanie. Powodem jest nie spełnienie podstawowego wymagania (za mało błędów ortograficznych). Prosimy jednak o dalsze próby, gdyż każdy prawdziwy Modernizator próbuje do skutku... albo otrzymania bana na forum :D

prosze nieniszcz mojego rzycia i zakceptuj!111/1/.1%$/15.1?#%6.!?./@!6.13?^

matka tego nie widzi ale ja rzondam najwyrzej dostane kare bo jusz siedzie 31 ninót ale dajnie mi tom range!.11!!!!11?1/!!!!|
1

1. paurwkirzondom
2. dziewienci
3. Lubiem graci w minecrafta poniewarz nie mam znajomyh
4. Jezdem ogarnienty bo mam server na chamahi i znam siem na czacie.
5. od wdżoraj
6. grauem minutem i dostauem bana za killaurem ale mi siem server podobau.
7. Jazne rze mam

P.S.

coto premióm?

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ]: Jacekplacek
2. Wiek:8
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki]: Witajcie, mam na imię Jacek, lubię grać w piłkę oraz uczyć się :)
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki]: Ponieważ jestem wykwalifikowanym graczem waszego servera :)

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 3 miesięcy
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę]: Około 6h dziennie.
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????): Tak, mam

Ejjj, sorry jusz jestem, brat mi kompa zablal, wysle te bzduly co on napisal, ok?

^ Nie spełniasz podstawowych wymagań na modernizatora :

-Za mało błędów ortograficznych

-Posiadasz premium

Masz czas do ósmej na poprawę albo odrzucam

@Serek5 No to odrzucam

@ThePenguin77 miło będzie cię widzieć w admienizacji

@KrolMieszkoIII na tak

By Auderman HeadAdmienizator kjubgejm serwers

Edytowano przez Auderman

Prszed pżeczytaniem chcial bym wam powiedżieć rze jak mam 10 lat to nieznaczy rze nie moge miec admina :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ]: FanMinecraftbl0wa
2. Wiek: 10 i pul 
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki]: Moje pszedrzsszkole jest rzwietne ucze sie tabliżki mnorzenia i jestem bardzo dobły z ołtografi 

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki]; Nobo lubie miencraftblowa jestem lepszy youtuberem od niego mam jurz 10 sóbów to hyba o czyms siwadczy c'nie?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!
5. Od kiedy grasz na serwerze?: jurz mija 8 lat
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę]: No ogulnie to hce wam powiedzież ze mam mało czASÓ NA GRE bo mama mnie zabija jak jej stupeg nei ómyje 
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????): Mam minecraft by zyczu 8)

KOHAM WAS PROŻE O POZYTYWNE ROPATRZENIE MOJEGO SWIDNEGO PODANIA PAAAAAAAAAA

@up

Jestem na tak

1.PoldekPolicjant :)

2.Chejo jestem PoldekPolicjant i hciaubym mieć modernizatora na kjubgejm lubie placki babci kasi

Byuem nim na wielu takich serwerach jak kraftsajt.pl haj$piksel.pl emce.eskakaef.net i na serwerze sidroksa ale nie podam bo reklama wiecie

3.bo hce banować chiterow i debili

4. Kiedy zainstalowałem chity czyli tydzien temu ?

5. Po 5 kocin ciennie

6.wiek 4latka i puu

7.cotopremium ?

@up

Jestem na tak

Po co pisać na tak jeśli można od razu napisać podanie przyjęte ?

hajspixel auderman widze masz premke :D

Best podanie na moda:

Przyjmijcie mnie mam huzuni i chce być modem!

ps.Jak dostane moda to ten server przejme

@up za reklamę dostaniesz od razu headadmina gratulujemy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore