Skocz do zawartości
Hejter456

[Zabawa] Piszemy najlepsze podanie tysiąclecia!

Polecane posty

1. Nick w grze: NienawidzeTegoSerweraCoZaIdiotaGoStworzył
2. Wiek: A na co ci to ??
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] czeźć jeztę mihau i NIENAWIDZE TEGO SERWERA CO ZA IDIOTA GO STWORZYŁ GRAJOM TÓ SAMI IDIOCI CHCE GO ZNISZCZYCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] BO HCE ROZWALIC TEN SERWER WKURZAJOM MNIE WRZYSCY CO NA NIM GRAJOM I GÓPIA ADMINISTRACJA DAJE BANY ZA HÓZÓNI A MAM TYLKO FLAJHAKA DAJCIE MI MODERNIZATORA TO BENDZIE LEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. Od kiedy grasz na serwerze?: nie gram bo TEN SERWER TO SZIT I KARZOM NAM SIE SPONSOROWACI I MYŚLOM RZE SOM FAJNI!!!!!!!!!!!!!!!!
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] nje pszebywam bo DÓRNI ADMINI DALI MI NIESŁÓSZNEGO BANA ZA CZITY A NIGDZIE W REGÓLAMINIE O TYM NJE MA
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) Oczywisiće nje, jezdę cebólom.

nie mósze mjeć admina wip wystarczy

Jeśli mi nie dasz admiernizatora to mój dinozaur cię zje

1.pleayer

2. Urodzenia się za 5 miesiecy

3.jestem fanem war Thunder i bardzo lubię to grę, bo jest bardzo zielonka

4.a czemu nie

5. Od około 5 sekund

6.w ogóle

7. Mam war Thunder premium

Dzień kuje za stanowisko "gracz" moje mszę nią się spelnily

Nope

Edytowano przez Medson

Prosze o zaakceptowańe podańa dźenki

1.[uWAGA CENZURA]

2.10 rokuf

3.Jęztem bszydki im cdze dadż bana derpełuszowi źa to ze slobil taki [uWAGA CENZURA] selfel

4.Podalem fczesniej

5.dyle ile sefel istnieje

6.Tylko fejde zpanuje koko tszeba i pedzie git 

7.Nie i po co to komu

1. Nick w grze: jgyhg
2. Wiek: 2
3. Coś o sobie: lóbie placki
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: bo ja tak hce
5. Od kiedy grasz na serwerze?: od dźsiaj
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: 1 sekunde na dźeni
7. Mam premium: nie

@Hejter456 może byś zrobił kto ma wygrać ?

1. Nick w grze: lamósek
2. Wiek: tszy ladga j tfa mjesionce
3. Coś o sobie: mam na jmje gżezieg j kciałpym sosdaci moternisatorem py zpanowaci moieko kolegem kdury bowjeciał rze mnje nje lópi
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: bonjewasz muj kolega bowjeciał rze mnje nje lópi j kciałpym ko zpanowaci
5. Od kiedy grasz na serwerze?: cisiai rano muj kolega bowjedciał rzebysimy zakrali na serfeże kdury ma nasfe kjubegejm j iag rosmafialisimy pszes skejpa to bowjeciał rze mnje nje lópi
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: nje fjem jle tokłatnje ale hypa dyle jle mi zaimuie boljczenje to ciesjenciu
7. Mam premium: nje mam po mama mj nje kubiła bonjewasz panj z bszedszgola bowjedciała moiei mamje rze spiłem tamjanka j tostałem karem

1. Nick w grze : Cesiek

2. Wiek : Niewiem , po sie jesce niu urotzilem

3. Coś o sobie : A wienc cześć , ja jestem carny mudzin , mam 2 miesionce w brzuchu mamusi , bardzo lubiem grac w majnkrafta a scegolnie w tryb SCB , bo on jest supel i mam na nim az 20 zloty ,  bo udalo mi sie zabic 5 graczy . jak bym nie mial killaury to napewnom zabil bym wicej! 4Dlaczego byś miał otrzymać rangę : Boniewarz bardzo dobze umiem sie klepac i jak ktos mie wgurzy to go sbanuje bo nie mozna sie tak zabijac

5.Od kiedy grasz na serwerze : Od dwuch miesiecy , bo mama polkla komputer i mam na cym grac

6. Jak długo grasz na serwerze : Gram od  lana do nocy , po jag mama idzie spac , do niewygodnie jest i tez ide spac

7. Mam Premium ? : Nie , po szkoda jak dostane bana na plemium . a tu niedostane .

Mam nadzieje ze moje podanie jezt baldzo doble bo lubie bomagac glaczom a jak sie zabijo do dam bana !

@UP Posiadasz konto premium :/ Niestety jestem zmuszony odrzucić twoje podanie :/

Premki z allegro się nie liczą XDD

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ] Hóbert88987231 nie wiem czy dobże wpisalem poniewarz nie pamientam
2. Wiek: 8 prawie 9 nie wiem kiedy mam urodziny
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] Mam na imie Hóbert i mam 8 lat. Wlasnie ócze sie dodawania i odejmowania, mam dobrom orto 10/10.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] poniewarz lubie wasz serwer a czekaj wasz serw to jest ten freebóild a nie sory pomylio mi sie. bo lubie majkrafta.
5. Od kiedy grasz na serwerze?: na waszym to hyba jusz 5 lat.
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] ja na waszym serwie pszebywam czesto ale nie znam sie na godzinah i minótach wienc nie wiem.
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) A co to jest premióm nie ja mam tylko majkrafta

1.nick:niesajrjsajsajesa

2.Wiem -1000000000000000000000000000000000000000

3.Od 3ekundy

Opisz.Jestem debilem lubie placzki XD

1. NIK W GRZE: KUBAZYCZU12032008
2. ILOOSICI LATUW: 9
3. cOSI O SOBJE: CESŚCI JESTEM KUBA I ZAUOZYUEM LAUNHER zYCZU WIENC JESTEM NAJLEPRZY Z SERWERA I POTRAWJE ZBANOWACI SZYSKIH BO MAM MODY DO TEGO ALE NIE PODAM STRONUW DO MODUW BO MNIE SKASUJECIE Z SERWERA
4. dLACZEGO MIAUBYSI OTSZYAMCI RANGE: BO  JAK MI NIE DACEI TO USUNE LAUNCHER ZYCZÓ I NEIBENDZIECIE WEJSICI NA SWOJE PREMJUM!11!!11!!
5. ILE CZASUW PSZYSIADUJESZ NA SERWREŻE?: JAK BRAT JEST W SZKOLE TO ZABIERAM MU KOM[PÓTER WIEMC MUSZE MU UKRASICI PLAN ZAJENCI I POWIEM
6. ILE CZASUW PSZEBYWASZ NA SERWEŻE: [tydzień na godzinę] PRZECIESZ MUWIUEM!111 JAKI WY GUPI JESTESICIE CO WYMYSILACVIE WZORY JAKIESI
7. MAM PREMJUJM (ZAPOMIANEM CO TAM BUYO [email protected]!): MAM ZYCZU WIENC MAM WSZYSTKIE MINEKRAFTY

PSZYPOMINAM RZE ÓSUNE ZYCZU!1 DOWUT:

pre_1431807665__lanczer1.png

@Piervotek Extraaa ! XDD ... 

1. Nick w gze: zapomnialem

2. wiek; chyba wcolaj mama za mnie pise

3. cos o sobie ; wlasnie korzystam z toaletki

4.dlacego mialbys dostac lange;bo ma nocnick

5.ile glas na selwese;1 sekundke

6.jak dlugo glas na selwese;2 lata bo mama za mnie glala

7.czy masz plemium; jak bede mial 1 rok dostat

ne na swieta

Edytowano przez Pythor

A o to moje dlugie Botanie 

nik z gry : Cesiek

cos o sobie : jestem uzależniony od majnkrafta , i pomoge wam banowac zabojcow

dlacego mas dostac langee : bo mam błazna na 5 selwachi mam dyzu poziom oltografi olaz kultuly i mam telefon do kontaktu i mam stacjolany jak by co .

ile juz glas na selweze ; na folum jestem 5d bo mam nonstop wloconego kompa tylko sie zawiesa co 3 dni bo nie wytzymuje a ne selweze juz 5 dni i mam staly pzedmiot na skywarsach

mas plemium : mialem ale wyzucilem , bo ja nie kozystalem blat tez nie a dla somsiada nie bede tzymal ... i jesce zapomniałem sie pytac , jak wlocyc czity bo mnie wkuzaja i zabijaja a ja tez hca .

Myślę , że się spodobało xD

Najwyższa pora odkopać ten temat

1. Nick z gry: Jestemsuperhiperniepokonanymwojownikiemmajnkrafta

2. Wiek: 9 lat, 4 miesiące, 6 dni, 5 godzin, 16 minut i 5 sekund

3. Coś o sssopie XD: Siemka jezzzdem najlepszy w majnkrafta i wygrywam każdom arenke i mama muwi ze jestem najlepszy i wogule. Muwilem jusz że jestem najlepszy? Nagrywam filmiki na Jutubie i nagrałem 1562198765712356946598264957026077423098659023492395 filmikuf, ale nie umim ich wrzucić. pomoszecie?????????///???/?//?

4. Bo sie załorzylem z kolegom że dostane range i jestem najlepszy w majnkrafta i chcem zabic tych wszystkich cziteruf pszes kturych nie moge wygrac arenki

5. Gralem na nim jak jeszcze go nie było XD  :)  ;)  :P  :D  :lol:  :(  :angry:  :mellow:  :huh:  ^_^  :o  B)  :rolleyes:  -_-  <_<  :wub:  :unsure:  :wacko:  :blink:  :ph34r:

Co jest po 5? Jestem online caly czas bo mam kupionego bota z biedronki za 10 złotych i moge wam dac namiary na tom biedronke XDDD

Teraz chyba 14. Nie mam premium bo nawet niewiem coto jest ale kolega muwił rze mam ale ja mó nie wierze

Wymagania

Maksymalny wiek 13 lat: To jest taka liczba jak 13?//?????/////??/

Brak premióm: Nie wiem co to jest to premium!!!!!!!!!11111!!!!!!1!

Brak znajomosci rególaminu i IP serwera: To jest regulamin? Zaraz zaraz. Co to IP? To skrut od Iestem Porzondny?

Stasz co najmniej 10 lat: Kolejna nieznana mi liczba.

Błendy ortograficzne: Znam bardzo dobrze ortografie, ale mysle rze mnie pszyjmiecie

Liczba postuf na forum: Coto forum? Jakiś nowy czit?

Morzesz mieć bana: mam bana od głupiego admina antyczit bo mjałem jakomś laure czy coś takiego

Postrafiam i dajcie mi tom range!!!111!!!1jeden

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ] YYYYYY Sirtek może być?
2. Wiek: 6 latek mam
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] Mieszkam w krainie lody gdzie latają księżyce po trawie, a kupcie w powietrzu i wiesz tak wgl jestem fajny i iii iii lubie mleko
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] Bo nie gram w mc i jestem fajny
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Nie gram
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] 0h
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????)  NIE!!!!

Nick w grze: twojastaraxdtrolllolloololohahahaxdxdxdxdx

Coś o sobie: Kocham stju mame tate i koledzy mnie bijom w szkole i jest wogule gupia

Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: dałbym sobie gejmoda i adrianowi tesz i by śmy robili co chcemy a zbanowali by śmy koleguw co mnie nie lubio i som głópie

Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: jak mama i pozwoli to gram puł godziny na tydzien ale nie moge wiencej bo słabo sie ucze ale to przez adriana ale nikt mi nie wieży

Mam premium: mnie stać na wszystko i ja se premium kupilem nie jak adrian na zyczu, bo mam skina i jest fajniejszy

Nik f gże; PanKopytko

Wjek; 6 lat

Cosi o sobje; hcem atmina po dószo glam na selfesze i jestem ogarnienty i bym banofał tyh ktuszy ńe glajom uczćifie

dlaczego mialbym dostaci range; bo jestem ogarnienty i hcem rzeby mńe wszyscy znali

od kjedy glas na serfesze; od 15 lat

ile siledńo czasu spendzasz na selfesze; jak mi mamuśa pozwoli to godźne a jak mamusi w domu ńe ma to śedze ile hcem

masz premjum; mjalem bomamuśa mi fczoraj kupiła jak bylisimy w sklepje ale sepsólem :(((((((((((((((

Edytowano przez Blackowy123

Nick: skifen :)

Coś  mnie: mam duże doświadczenie o serwerach i ogarniam podstawowe komendy ;) lubie jeździć na rowerze i nie popieram chitów typu: kil aura,x-ray itd. bardzo mi zleży żeby zostać kimś w administracji bo nigdy jeszcze w żadnej nie byłem  :(  :P i bede dbał o serwer jak moge  ;)

Od kiedy gram na serwerze: od roku

Minimalnie przebywam na nim: godzine

czy mam premium: nie niepotrzebny mi

1. Nick w gze: Mam

2. wiek: Oczywiście

3. cos o sobie : To tako: Specjalizuje się w pisaniu cheatów i skryptów. Od 3 miesięcy próbuję rozgryźć pracę silnika minecrafta i prawie mi się już to udało, gdy to zrobię to nadpiszę linijkę która pozwoli na DDoS serwera z 1 launchera i 1 komputera bez żadnych programów!. Lubię grać też w BeGone, to fajna strzelanka która nie jest podobna do cs:go. Jem paluszki sezamowe więc nie mam czasu nic pisać. O i ciastkarz i demon to cioty które oskarżają mnie o DDoS na 5 slotowy serwer xD

4.dlacego mialbys dostac lange; Bo zrobie wam antycheata który banuje randomowe osoby

5.ile glas na selwese; 25-49h/day

6.jak dlugo gram? 9*8*8*8*5*2/live

7. Tak, mam premium, ukradłem ;)

Edytowano przez MeGaLoDoN

@up System rozwalony! ;D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore