Skocz do zawartości
Hejter456

[Zabawa] Piszemy najlepsze podanie tysiąclecia!

Polecane posty

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ]: MojeJajcaTwojaBroda
2. Wiek: 11 i puł . w czerwdzu tszynaście
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki]: Hei mam na imie Kacper i lubie tworzyć smieszne filmy na jutjub. Lubie serwer cubegame./pl
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] Poniewasz lubię pomagac inym graczom i na 4 innych serwerach mialem admina i chelpera.
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Gram od około 2 miesiecy
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] 2 dni na godzine
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) Posiadam premium ale moge zatawic nonpremium od kolegji z klasy.

Zimno pozdrawiam administracjĘ serfera.

• Lubię to 1

Może teraz temat "Piszemy prawdziwe podanie" ?
Każdy napiszę podanie według prawdziwego wzoru i wymagań.
Jest to dla osób nie chcących dołączyć do administracji ale chcących spróbować napisać podanie :-)
Kto ZA to może lajka zostawić ;f może..

Edytowano przez xHeVPlus
  • Lubię to 1

1. Nick w grze: MeG4_
2. Wiek: 13
3. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Igor. Mieszkam w województwie Lubelskim. Lubię pomagać innym i nienawidzę gdy ktoś działa komuś na złość (no chyba że mu się należy :D). Interesuje się programowaniem w C++ (zaczynam powoli), może troszkę tworzeniem grafik i też trochę grami. Także lubię przedmioty ścisłe typu matematyka / fizyka. W szkole ogólnie idzie mi średnio podsumowując wszystkie przedmioty bo jestem troszkę leniwy ;x, ale jeśli coś mam zrobić to to robię :)
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Ponieważ lubię pomagać innym i jestem w miarę ogarnięty.
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Ze 2 lata będzię.
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: Wcześniej więcej gdzieś 3-4h dziennie głównie na bsg i scb ale teraz zrobiłem przerwę od mc
7. Mam premium: tak(i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Nope xD

Tak bym mniejwięcej napisał to podanie, ale nie mam ochoty startować na kidmoda :)
  • Lubię to 2

Ja polecam @up bo na serio niezle se radzi z C++ i przy okazji nie drażnijcie go bo wam caly serwer zepsuje . Wiem z pierwszej reki . XDXD

Wysłane z mojego Nexus S przy użyciu Tapatalka

尼克游戏:史蒂夫

年龄:7岁,明年我将有8

一些关于我自己:我玩的Minecraft曾获得2颗钻石创作教程

为什么曾经我收到一个管理员,因为我知道,不同的文本

我可以指望最近我们学会了乘法

因为当我在服务器上玩:所以约1-2天

多少时间,你花的服务器上:如何妈妈会这么半小时

我有一个溢价:但也许没有拿到今年的圣尼古拉斯,但我不知道是不是到我这里来,因为他们还没有攻击雪  :(

made in china
  • Lubię to 1

Cześć jestem maciek, i mam 13 lat ;)

Chodzę do gimnazjum i liesttem bardzo lubianą osobą.

W wolnym czasie lubiegrać w piłkę nożna bo to mój ulubiony sport (jstem w reprezentacji szkoły), słuham dużo muzyki głównie disco polo ale lubie też inne.

w szkole idzie mi nienajgorzej ale zachowanie mam dobre, najlepiej mi idzie w WFU i informatyki ;DDDDDDD

Gram na mysg od dawna i nigdy ni używałem cheatów ;) ale widziałem dużo hakerów i hętnie bym pomógł w banowaniu ich.

myśle że nadaje sie na admina bo znam komendy bo byłem adminem na serweżę kolegi ale on upadł bo drogi był ;))

mam minecrafta premium

• Lubię to 1

Wsur potania

Imiem : Zwom mie JanekWierçpienta

Ilem rzyjem: mam 18 (a tak na serio to 1+8)

Cos o mojej mamie : jest parco dopra bo kubila mi bota i jestem teras caly czas onlain. Poswala mi terz kozystac z komputera za oplada

Ile spendzam czasu pzy meinkrawcie: 24 h bo mam bota

Premium: kupilem sobie w restauracji obiad premium wienc mam go ale w pzuhu :-)

Wysłane z mojego Nexus S przy użyciu Tapatalka

hejcia koledzy jestem bardzo lubianom osobom w klasie chociasz jestem rudy ale jestem kozazkiem kazdy sie mnie boi a jak nie dacie mi adma ti was pobije albo powiem mamie mam 10 lat

@up a fokule ta ziem fiencej fiezniodżyć??? Pżecierz prożem fas o atmina a fy mi go nie tajedzie . Alpo mam pomyzl ! Moszem sostanem atmienm na nofej etydzji zgajploka w rogó 3011!

Odkopuje temat, jestem ciekaw co aktualne pokolenie wymyśli :D 

1. Nick w grze:  xd2slonia
2. Wiek:
3. Coś o sobie jestem Wiktor mam 997 lat xd
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: moje marzenie 
5. Od kiedy grasz na serwerze?: co was to?
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?:  100000 godz gram do 16 
7. Mam premium: nie tak, a co was to obchodzi 

XDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowano przez Feziq

Nick w grze: MłodaKrowa

Coś o sobie: Cześć. Liczę sobie 13 wiosen, jestem pozytywnym, miłym, otwartym na nowe znajomości i doświadczenia chłopakiem. Mieszkam w województwie mazowieckim w Warszawie. Chodzę do 7klasy. Po szkole lubię grać w gry (głównie minecraft, cs, lol fortnite). Oprócz gier lubię słuchać muzyki. Moim ulubionym wykonawcą jest Young Igi i Taco. 

Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Od zawsze (cóż za popularny błąd logiczny) kręciło mnie nadzorowanie innych graczy. Lubię patrzeć czy ktoś ma xray, killaure i będę pilnować czatu. 

Od kiedy grasz na serwerze?: [tu wstaw coś pokroju tydzień]

Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: 10-15h, ale mogę więcej.

Mam premium: nie, bo wolę kupić używki za to

Nudy straszne to trzeba coś głupiego napisać.
No to co zobaczymy co mój chory łeb wymyślił:

1.Nick w grze: EjTyDoCiebieMowie hasło podam na wszelki wypadek: takslucham123
2.Wiek: I tu problem Tata mówi że 16 a tata, że 15
3.Coś o sobie: Rodzice muwią mi rzebym nie pisał o sobie w internetach, ale wam chyba moge powiedziec.
Tylko nie mufcie nikomu, ale mam adhd i zeza. 
4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Poniewarz mam bana i moze jak dostane range to nie bende juz miec bana ?
5.Od kiedy grasz na serwerze?: No ogulnie to mam bana. ojciec wszedl i gral na czitach po to zebym poznal nowych
koleguf a nie siedzial przed komputerem ale nie fpadl na to ze zglosze sie na modernizatora i nie bende miec bana cha cha cha
6.Mam premium: Nie wiem czy o to hodzi ale tata ma jakies millenium
7.Ile czasu srednio przebywasz na serwerze: napisze potem bo tata wrucil i muwi zebym to gasil na tychmiast bo jak nie
to mi przyjaywghdygsawikmhyklkghyllgd

I tak o to wymyślony przeze mnie gracz nie dokończył podania, bo chyba ojciec zamienił ostrzeżenie w czyn. 
Pytanie tylko, który ojciec..<_<

1. Nick w grze: DZIECGOMAJNKARFT 
2. Wiek: 4
3. Coś o sobie: lubiem batony annasasnsy i chyba cebule aletez banannanananannanannanananyyyyyayay
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: bo ja chce zbanicjowac mego wroga brajana o niku Brajan2014jpg
5. Od kiedy grasz na serwerze?: od monumentu moijch pierszych nardzin czli gdzesi kołłłło 22.10.2014
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?:  nie umiem liczyz mam 4 latga
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????)

cos dżuje rze moie podanie bdzie bardzo dobsze przyjetwwe

Mam nadzje ze meoje podanie zwstaneii posytyfnie rozpa.. rezapa... trutne slowo no moze ja jakos napiże: rospatrszone po siem przynim napracofal

Dzieki za wysluchanien tego to piknego bjutiflulowego (inglisz lendżłydż). podania hdzhjdjzjcjxncvjdxzjfvnsduicjdzfjsujdnzishdszidhauihwq3u8q9wujadoiDK:

1. Nick w grze: Brajan2014jpg
2. Wiek: 4
3. Coś o sobie: jeste mily pozadny i cholpak ktury lupi cebule
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: chce zapobiegac nubostwu i zbanicjowac mego wroga pjotera o niku : DZIECGOMAJNKARFT ktury tez pisau podanie
5. Od kiedy grasz na serwerze?: jagis 22.10.2014
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: nie umie liczyc nejwiem ciezko stwiedic jakes no njewjemm.
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????)

chcem bydzi przyjety dawac adimna bo sie rozplacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:unsure::unsure:

prosze o admina na tym serwerze 
1. 
Nick w grze: koks2010majkraft 
2. Wiek: 9 (wiem ze malo ale jestem ogarnienty jak na swuj wiek)
3. Coś o sobie: chodze do trzeciej klasy i gram w majkrafta juz 8 lat
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: bo nie lubje głópich cziterów i chce admina bo koledzy beda mi zazdroscilii bardzo jak dostane 
5. Od kiedy grasz na serwerze?: nie wiem jakos odpoczantku
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: mało bo mama mi nie pozwala grac za dlugom am nadzieje ze zrozumeicie ;c
7. Mam premium: nie 
pls dajcie range jestem mily i ogarnienty 
dostane jutro ??????????? 

1. Nick w grze: [wymyślony, ew. wzięty stąd ] KrusfiltoGeji
2. Wiek:2KL
3. Coś o sobie: [maks. 2 linijki] jESem KrusfiltoGeji i lubie d*py
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: [maks. 2 linijki] bo JeLteN Glopi'; 
5. Od kiedy grasz na serwerze?: NiGdY k ur nJe Gró;e
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: [tydzień na godzinę] 0DnI
7. Mam premium: nie(i tylko nie, bo po co to komu??????????????) k**wa pO co to Kou 

1. Nick w grze: Thordissa
2. Wiek: w marcu bende miec 8:DDD
3. Coś o sobie: siema jestem julia lubie sie malowac i grac w majkrafta:DD bardzo lubie skajbloka ale nie daja mi itemow:((( gdy bende duza chce zostac modelka na insta:))
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: umiem komendy /kick /ban i gracze lamiom regulamin
5. Od kiedy grasz na serwerze?: od dwuch dni
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: gram tylko jak mam dobre oceny bo jak nie to mam szlaban na kompa:(
7. Mam premium: nie bo mama nie chce mi kupic ale wieze ze bez premium tez sie dostane:))

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore