Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MIKS

[Odrzucone][Podanie] 777Miks777

Polecane posty

1. Nick w grze: 777Miks777
2. Wiek: 16 lat
3. Coś o sobie: Witam, mam na imię Mikołaj (święty ;3) i mam 16 lat. Urodziłem się w Lipcu 1998 roku w Poznaniu [Mama mówiła, że byłem bardzo gruby po urodzeniu ;D, ale to nic]. Uczęszczam do liceum w Poznaniu, jestem aktualnie w 1 klasie. Jestem dosyć wysportowany. Głównie interesuje się E-SPORTEM (CS:GO), tenisem stołowym informatyką, a zarazem grafiką komputerową oraz sprzętem komputerowym. W niedalekiej przyszłości chciałbym zostać psychologiem, i pomagać innym w problemach życiowych oraz nie tylko. W wolnych chwilach pomagam tacie w warsztacie samochodowym oraz nie ukrywam lubię coś przygotować w kuchni ;D. Lubię spotykać się z przyjaciółmi, oraz wchodzić na CUBEGAME.PL i SKYBLOCK.PL. Moja ortografia jest bardzo dobra. W Minecrafta gram już od bardzo dawna, oraz potrafię obsługiwać pluginy oraz komendy. Wiecie co? Nie wiem, co jeszcze wam tu wypisać, więc na tym skończę moją wypowiedz.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Dlaczego ja, hmmm? A otóż dlatego ponieważ: chciałbym wnieść dużo nowych pomysłów na serwer, chciałbym chociaż troszeczke pomóc administracji na serwerze, żeby mieli więcej czasu dla siebie, chciałbym rozstrzygać problemy graczy, oraz zapamiętajcie, nie cierpie oraz nie toleruje oszustów, którzy psują życie innym. Oczywiście taryfikator oraz regulamin znam, a nawet jeśli czegoś zapomnę, szybko staram się tego jeszcze raz nauczyć.  
5. Od kiedy grasz na serwerze?: Od kilku dobrych miesięcy, od około 4-5.
6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: Dni robocze, 3-4-5 godzinek, w weekendy 5-6 godziny.
7. Mam premium: tak

Niestety nie spełniam 1 warunku, który myślę można wybaczyć, a mianowicie postów na forum, postaram się to nadrobić.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore