Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koks1238

[Odrzucone][Moderator] Podanie by koks1238

Polecane posty

1. Nick w grze:

koks1238

2. Wiek:

15

3. Coś o sobie:

Mam na imię Michał. Przeżyłem już 15 wiosen. Interesuję się piłką nożną, informatyką oraz oczywiście minecraftem i grami komputerowymi :). Z natury lubię pomagać innym. W życiu realnym jak i wirtualnym. Jestem miły i staram się nikogo nie obrażać lub mu ubliżać. Moją pasją jak już wspomniałem jest informatyka. Planuję skończyć szkołę w tym kierunku i dalej się rozwijać. 

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?:

Na serwerach minecraft gram już 4 lata. Byłem moderatorem i KidModeratorem kilku serwerów. Znam komendy KidModeratora jak i moderatora. Uwielbiam budować domki, kopać tunele w poszukiwaniu diamentów. Oczywiście moim ulubionym zajęciem na serwerze jest nie tylko budowanie ale też chat. Bardzo chciałbym posiadać rangę KidModeratora. Dlaczego? Uwielbiam pomagać graczom oraz nie lubię gdy ktoś przeklina i hakuje.

5. Od kiedy grasz na serwerze?:

Ponad rok jak nie więcej.

6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?:

od 3-5 godzin.

7. Mam premium: tak(i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może):

Nie, ale zamierzam kupić.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania ;)

Edytowano przez koks1238

5 punktów ostrzeżeń na forum, a do tego nie spełniasz podstawowego wymagania jakim jest posiadanie konta premium -_-

Odrzucam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore