Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ThetrolltPL

Prośba o odbanowanie

Polecane posty

PROŚBA O ODBANOWANIE

1. Nick z gry: ThetrolltPL
2. Data otrzymania bana: 26.07.2015r
3. Screenshot z informacją o banie: W załączniku
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Gram na SCB, na arenie jest pani Natala_pl, zostalem tylko ja jako wróg, mamy po 2 życia, Natala_pl atakuje mnie uderzam ją od dołu, domyślam się, że to mogło doprowadzić do podejrzeń o niejaką kill-aurę, w pewnym momencie Natala_pl włącza coś w stylu gamemode 1, niewiem, jak to się oryginalnie nazywa, skaczę i próbuję uderzyć ją jeszcze jakiś czas, jednak to na nic... Domyśliłem się o co chodzi chwilę przed otrzymaniem "bana" Patrzę, zostałeś permanentnie zbanowany  przez Natala_pl powód: "aura scb" Myślałem, że to żart, jednak nie...
5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Nie używałem cheatów i nigdy używał ich nie będę, mogę udowodnić w jaki tylko sposób panie i panowie chcą, gram już na serwerze 2 lata, taak to kawał czasu, szczególnie przyjemnie grało mi się na Blitz SG v1, v2 i teraz v3 oraz na sky wars do aktualizacji. Jeżeli coś zrobiłem źle, to przepraszam, to mój pierwszy artykuł i można powiedzieć, że nie mam wprawy w ich tworzeniu. Proszę o przeczytanie i odpowiedź, pozdrawiam ThetrolltPL. Napisałem już artykuł rano, ale coś się dziwnego stało, bo magicznie zniknął, chyba nie wysłałem, taak mądry jestem.

post-45017-0-66684400-1438019701_thumb.png

Bez powodu cie nie zbanowałam.

Zamykam :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore