Skocz do zawartości
MingaPosag

[Zabawa] Skąd wziął się Twój nick?

Polecane posty

3 lata temu kiedy po raz pierwszy użyłem tego nicku w jakiejś grze nawet nie myślałem że jest bardziej damski niż męski ;> domi od imienia Dominik, 1948 od założenia klubu Górnik Zabrze ;) 

ymm... jak zaczynałem grać w MC to musiałem nick wymyślić :P

Moja siostra akurat oglądała Scooby Doo :)

I tam na autku był napis Mystery Machine :D

I tak jakoś Mi(y)steri(y)[ous]

Hmm pomyślmy .. Vikaa2013 :D No nazywam się Wiktoria, a liczba 2013 to NIE ZNACZY , że wtedy się urodziłam, tylko w którym roku kupiłam premium :33

Walnąłem kilka razy głową w klawiaturę :3 potem zmieniłem wielkość literkuf i już ^^

Mój od imienia.. >.< Ah, jestem taka kreatywna.

Kwestia tego, że mój drugi nick Nacomi_Tahata raczej gorzej zapamiętać c:

mój nick wziął się z tego, że ktoś oddał mi konto. 

mb to inicjały

a 85 to rocznik XD

No moj jest dosc proSty XD Otoz.... Mam na imię Wiktoria, rodzice, dziadkowie na mnie mowią Wiktorka, a 9 to dla tego ze jak zakladalam mineshafter to mialalm 9 lat XD A ,w, z malej bo 9 lat to jeszcze tak dobrze na klawiaturze nie pisalam.

Mój nick: olekk

Olek → moje imie

K → od nazwiska

To się działo na Wielkanoc, gdy wszyscy szliśmy do kościoła święcić jajka (Takie w koszyku) no i jak wracaliśmy to się skapnąłem, że do koszyka wielkanocnego wkłada się baranka. No później jak grałem w minecrafta i odsłoniłem ten koszyk, to tam był baranek, no i jakoś tak samo się c;

Gość mb85

mój nick wziął się z tego, że ktoś oddał mi konto. 

mb to inicjały

a 85 to rocznik XD

Ten ktoś to ja :)

i dokładnie

mb inicjaly

85 rocznik :)

prosty bo taki mial byc a powstal w 96r :)

Mój z tego że jak 4 lata temu rejestrowałem się na gry pl jak pisałem Nick szymon(moje imie) to mi wymyślało 4liczby na końcu potem wpisałem szymeczek no to pisze zajęte możesz się nazwać szymeczek31 i tak zostało.

Nanex - oglądalem taki film, gdzie bylo napisane nenox, zmienilem 2 literki i ni problem :)

Moja historia jest bardzo wciagajaca xD Po prostu jak zakladalem konto na YT to probowalem wymyslic nick. Siedzialem przy biurku i nic nie moglem wymyslic... Nagle spojrzalem, na biurku lezaly takie kredki pastele i byl na nich napis Titanum - nazwa firmy ;) To zrobilem na YT nick TheTitanum100 - "The" dodalem tak dla lansu xD a "100" to taka tam randomowa liczba :> Wtedy juz bylem znany jako Titanum, to jak kupowalem premium, chcialem zeby bylo cos z Titanum. Wiec zrobilem MCTitanum - MC od minecraft :>

Edytowano przez MendaMinki

marcelz od marcela a nazwisko zaczynało sie na z 2001 bo urodziłem się o 20:01 20 stycznia tylko że w 2000 roku :D

Narvix - Jest to jakiś byle jaki nick, myślałem jaki mieć nick w mc i wpadłem na taki, nie wiem czemu :P

dos100 - [do] uczek [sto] :D pozdro :P

Ja pewnego dnia wymyślałem nick do - wtedy jeszcze - nonpremki w takiej fajnej grze co się z kwadratów buduje, pewnie znacie, i postanowiłem zerżnąć mateo matei z innej gry, internetowej, w którą grałem wieki wcześniej, tylko dodałem _ pomiędzy :) No ale skąd samo mateo_matei? Mateo, bo na imię mi Mateusz, a matei... żeby nie było 2 razy to samo xD Z perspektywy czasu... Przeklinam dzień kiedy wpadłem na ów "genialny" pomysł xd

Fre3zx .... lubie zimno jak widac na dole moj sig (freez=mroz)  emmmm chcialem cyferke w nazwie i x wiec wyszło mi Fre3zx

Xeo wzieło mi się od bajki Laboratorium Dextera X mi się zapamiętało oglądałem 1 odcinek więc stąd mi się wzieło 1 na końcu a reszta to była już wyobraźnia

Creep12-Creep od słowa Creepe (Straszny) bo lubię się bać a 12 bo nick wymyśliłem mając 12 lat obecnie mam 14

Mówili na mnie Małpa to miałem nick Monkey, ale że było zajęte (a wtedy było modne robienie błędów) dałem PanMaupa :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore