Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

MingaPosag

[Zabawa] Skąd wziął się Twój nick?

Polecane posty

Jak gram z kolegą piszemy na /msg więc dodałem z przodu Xx a NIKE wzieło się od moich butów

a żeby ładnie wyglądało dodałem na końcu xX i tak zostało :D

Mój nick powstał ze skradzionych cyferek nicku mojej siostry i ze względu ze lubie ciacha :D

Mam nick Ciacho666 XD

a ja nwm dokladnie ale cos bylo jak maialem 8lat nie wiedzialem co to MR potem ktos mi poweidzial a to zapamietalem i uzylem tego do nicku / szok jakos dziwnie to mowilem i polaczylem z tym a pl samo doszlo .. takie dziwne to co tu pisze ale to prawda :P :P  :P

Edytowano przez mrszokpl

Kiedys mnie wkurzalo niezle,ze we wszystkim przegrywalem,wiec sie przylozzylem do pracy i bylem w koncu jednym z najlepszyxh graczy na pewnych serwach PvP(nie powiem jakich :P).Na moje urodziny dostalem MC Premium,jednak zastanawialem sie,jaki nick sobie wygrac.A w zwiazku z powyzszym pomyslalem,ze bedzie Koksu,bo bylem w pewnym sensie "koksiarzem".Ale poniewaz to bylo za malo,dodalem "Mc"(pierwotnie chcialem"Mk",a tak zeby bylo z bledem,jednak brat sie uparl),a koncowo umiescilem na poczatku "The"(niektorzy pisza do mnie bez tego).Wiadomo,wszystko lepiej brzmi jak jest po angielsku xD.

No i tak wyszedl uniwersalny nick na polskie i zagraniczne serwery :D

Klusek - Grałem kiedyś w cs i dostałem bana na nick i wymyślałem jakiś nick. Myślałem żeby był chociaż trochę żartobliwy. 

I wymyśliłem Klusek. Z Cs'a przeniosłem to do MC.

Edytowano przez Klusek

Mój młodszy brat na kartce napisał waszer. I jakoś tak się wzięło XD

Wpisywałem byle co w minecraftcie, i wchodziłem dużą ilościa graczy na spleefa ;p. I jakoś polubiłem ten nick.

Mój nick wziął sięz samochodu Nissan Gt-R.Na początku nazywałem się tak na Play Station Network (czy jakoś tak) a potem nie miałem pomysłu i tak się nazywałem i dotąd zostało.

A ja kiedyś na bestach znalazłam grę, która polegała na tłumaczeniu wyrazów na japoński (oczywiście nie taki prawdziwy, tłumaczył tylko litery na sylaby, czy jakoś tak). Wpisałam trzy losowe litery i przetłumaczyło na arimei. Spodobała mi się ta nazwa, więc z aLu787 przeszłam na arimei. aLu787 wyszło z tego, że kiedyś mój tata mi dokuczał i walił w klawiaturę, jak próbowałam napisać swoje imię xD no i wyszło xD

Gdy robiłem graffiti "smigol" zmieniłem litery i powstało "smeeso" a SMES to skrót

Mój nick powstał od mojego nazwiska Owczarek, a końcówka 245 dlatego bo nie chciałem mieć standardowego 1234 w nicku xD

Mój Nick Powstał Wtedy Gdy Mialem 9 lat. Pojechałem Do Dziadków Na Osiedle,Wziołem z ich lodówki Golonke,a Z Dziadka Ogródka Ostrą Mięte:Jak Siedziały Dziewczyny na Ławce,Skręciłem Mięte i Wymieszałem Z Golonką i Kazałem Im To Wąchać I Częstować.Oczywiście jak bacia,to babcia Zawsze Musi Wnuczka Pilnować Gdy Wróciłem Do Domu,babcia Do Mnie Powiedziała:

-Nie Wziołeś Przypadkiem Mojej Golonki?

-No Wziołem Troche...

Nagle Wchodzi Dziadek Do Domu I Pyta:Kto Wyrwał Moją Mięte?Chciałem Sobie Wrzątkiem Zalać.

-Niestety Sie Nie Napijesz Bo Dominik(Czyli Ja :o)Podrywa Dziewczyny Na Minte :o

Beka Jest Do Dzisiaj I Zawsze Narasta :o

no więc nie mam co sie tu rozpisywać, po prostu kiedyś wpadłem na pomysł aby tak zapisać to słowo i wyszło coś takiego. było to na oko 5 lat temu kiedy gralem jeszcze w metina xD (może sie śmiać) do tej pory nie chciało mi sie nic innego wymyślić. ps chyba nie jest to taki zly nick bo ktos se nawet zrobil z nim premium (dzieki czemu mam skina)

Raptor3Claws - Zawsze lubiłem dinozaury a moim ulubionym był Raptor , a 3Claws z tąd ,że pewien wokalista zespołu HollywoodUndead nazywa się Johnny 3 Tears więc dałem 3 i żeby było raptor ma pazury (claws) więc było Raptor_3_Claws
bLaYpL - Moim ulubionym członkiem zespołu 9lives jest Bryan Lay (b.LaY), a że jestem Polakiem no to pL czyli wychodzi bLaYpL

Pewnwgo razu w słoneczny dzionek słuchałem sobie mój ulubiony zespół muzyczny hollywoodUnDead i tak go polubiłem że użyłem go jako nick w MC :D

(Wiem mała orginalność...)

Kiedyś grałem w csa kolega powiedział Do mnie Danik i tak se pomyślałem że życiowym nickiem będzie !Danq

Nie wiem skąd Saquers ale Auderman to że zostałem w jednej grze złotnikiem i nazwałem Au (złoto) der Man (mężczyzna)

Mój się wziął z tego, że nick, na którym chciałem wejść, był już zajęty. Wymyśliłem sobie tego Ziemniaczka, bez żadnych pomysłów, tylko z głowy. A ZiemniaczekPL takie głupie nie jest ;)

Od tego, że jestem bratem Herobrine tylko, że mieszkam w Polsce  B)

a te dwa 'e' na końcu są bo kiedyś miałem nick herobrineee znudził mi się więc dodałem Polski, ale było o 1 literę za dużo więc są tylko dwa e  :D

Lub też można wytłumaczyć to tak, że mój nick się nie czyta tylko wykrzykuje  ^_^

hmm chyba od imienia..

Ale na serio to nie wiem xd

Historia mojego nicku jest dosyć zabawna. Jako iż w minecrafta zacząłem grać mając 11 lat czyli wtedy kiedy miałem fazę na nicki postaci z gier to tak oto powstał. Tak wiem, w minecraftcie nie ma pingwinów, to skąd on się wziął? Jak wspomniałem pisałem najprostsze nicki jakie były możliwe, w grze o piratach piraci1324, w grze o dinozaurach dino1324. Ostatnią grą w którą grałem w tamtym wieku była ClubPenguin. Stąd się wziął mój pierwszy nick w minecraftcie (non premium) - pingwin1324. Grałem na nim kilka lat, lecz przy wyborze premki nick był zajęty. Co zabawne to ja go zająłem, ale po tym jak rejestracja przeszła na mojang.com to nie dało się go odczytać. Nie chciało mi się pisać do mojangu, pomyślałem, że będę grał też na zagranicznych serwerach więc potrzeba jakiegoś angielskiego nicku. Miałem wielu kolegów na różnych serwerach, którzy kojarzyli mnie z pingwinem, więc musiałem połączyć te dwa warunki. Sam nick ThePenguin wyglądał trochę łyso. Chciałem dodać cyfrę 7, ale stwierdziłem, że będą mnie brać za siedmiolatka, więc dodałem drugą siódemkę.

I tak oto powstał mój nick - ThePenguin77.

giphy.gif

Edytowano przez ThePenguin77

Hmmm...

Zastanówmy się:

•Piotrek- moje imie (pierwszego imienia, chyba, że się zmieniło xD )

•Stary numer z dziennika z podstawówki

•K- pierwsza litera sekretnego nazwiska mego: K•••••••

To chyba tyle.

Hmm.. 

Mój nick, został wymyślony przeze mnie.

Było to w ten sposób, że prawie na każdym serwerze miałem jakąś rangę, a  "rang" po francusku znaczy "stopień, ranga", dodałem sobie jeszcze końcówkę "er', żeby to miało ręce i nogi, no i tak wyszło ;>

I tak właśnie powstał nick 'RanGer" 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore