Skocz do zawartości
MingaPosag

[Zabawa] Skąd wziął się Twój nick?

Polecane posty

Kiedyś grałam pod nickiem Monieq, który pochodził od mojego imienia - Monika. Jednak zbyt często, z powodu mojego nicku, byłam brana za chłopaka. Postanowiłam, że wymyślę sobie nick. Była wiosna, sezon motocyklowy, więc ierwszym słowem, jakie przyszło mi na myśl było "Honda". Stwierdziłam, że to nie koniecznie pasuje do nicku w minecrafcie, więc kolejnym słowem, które wpadło mi do głowy było " Kawasaki". 'Odciełam' końcówkę "saki" i podwoiłam ilośc liter "a". Tak oto powstał nick "Kaawaa". Wczesniej byłam mylona z chłopakiem, teraz z napojem - kawą ;c

Pozdrawiam

Kaawaa :3

Wziąłem 3 pierwsze litery mojego imienia (tym) dodoałem :cion bo pasowało :) jeszcze 306 (3 bo 2003, 06 bo lubie te cyfry ;)

Historia mojego nicku, jest długa ale jeżeli ktoś ma czas to bardzo proszę.

Pierwsza wersja mojego nicku pochodzi z dalekiej przeszłości, jeszcze za dynastji Hambergurdów, gdzie nick ten brzmiał Coon.Jednakże w wyniku strasznej wojny dynastia Hambergurdów wygasła, a mój nick stał się zapomniany na sto lat.Jednak dynastia Windermurfli, która faktycznie, jest dynastią Komburgów (Hambergurdowie-Windermurflowie), która jest boczną linią dynastii Welinów, odnalazła w zakamarkach historii mój nick,ale ponieważ pochodziła z dalekiego kraju na północy, zwanego tam Sevon, nie potrafili wymówić litery n, dlatego też mój nick zmienił wymowę, co spowodowało lawinę pomyłek, i w 1772 zmieniony został z Coon'a na Covv'a.Jednak dynastia Staroilońskoska będąca pierwszą dynastią z Sevonu, wypowiedziała długą i krwawą wojnę dynastii Windermurfli, ponieważ mój nick będąc jeszcze Coon'em, wywołał błędy w zapisach sądowych, i po prawie wieku niebytu wśród dynastii Staroilońskoskiej, okazało się, że dynastia Windermurfli, jest winna dynastii Starobabilońskoskiej, lekko licząc, sto tysięcy wyminiwandów, czyli waluty będącej wówczas popularną w krajach dalekiej północy.Windermurflowie będący dynastią poważaną, chcąc zapobiec wojnie, obiecali zwrot owych stu tysięcy wyminiwandów, a sami będąc w poważnych kłopotach finansowych, zdecydowali się na sprzedaż mojego nicku, zamożnej lecz wygasającej już dynastii Kasysyckiej.Tam także mój nick został zmieniony, z Covv'a na Cevv'a.Po prawie dwustu latach, wśród ludu nad którym panowała dynastia Kasysycka, wybuchła zaraza, doprowadzając władców do rozpaczy.Chcąc zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii, wymienili mój nick na bardzo drogie wówczas lekarstwa.Niestety, nie pomogły, a dynastia Kasysycka z rodu Aberdulgrów, wygasła.Mój nick przeczekał spokojnie do pierwszej wojny światowej, gdzie został odnaleziony przez niemców, w podziemiach małego kościółka.Został przewieziony do Berlina, gdzie został zamknięty w więzieniu za samobójstwo, ale uciekł.Zawinął na pokładzie "Amelii" do portu w Rosji, i trafił na Kreml, gdzie został przesłuchany w związku z zabójstwem generała Zawjickowa.Zamknięty w areszcie dumał nad swoją przyszłością.W tajnych aktach, o których nikt nie wie, więc nic nikomu nie mów, został spisany jako Ceev.Został wypuszczony z aresztu na wiosnę roku pańskiego 1987 i z Rosyjskimi dokumentami, przedostał się do Czech.Napisał 23 sonety,2 wiersze i cztery opowiadania, podpisując się zmyślonymi nazwiskami takimi jak, C.Miłosz czy Z. Herbert.Na skutek zatrzymania przez Czeskie władze w 1998 został deportowany i zesłany do Polski na 3 lata zbierania ziemniaków.W 2001 przekroczył granice miasta Poznania, i udał się do władz, z prośbą o wizę.Udzielono mu pozwolenia na przebywanie na terenie Polski.W 2012 znalazł się u progu bankructwa, nikt nie chciał kupować jego rysónków z paint'a.Znalazłem go na ulicy i przygarnąłem.W dokumentach pisze, że nazywa się Ceen, ale my już znamy jego historię.Na jesień 24 października, został wcielony w szergi nicków Minecraft.Stwierdził, że przedrostek Minecraft doda mu skrzydeł, bo Ceen, to faktycznie tylko nic nie znacząca cztero literowa nazwa, nadająca się do słabej historii o życiu jednego nicku...

Pierwsza część Harrego Pottera to chyba oczywiste  :lol: ... nick z Minecraft'a tak samo.  ^_^

Właściwie to znikąd... jakoś tak, po prostu. 

Dawno temu siedząc przy komputerze i wymyślając nazwe na MOVIESTARPLANET (dawno, nie pytajcie) chciałam być super więc dałam szalona, i akurat wtedy było lato więc latały małe owocówki... Żałuje tego że tak nazwałam się w MC. XD

Na biologii (w 4 klasie jak dobrze pamiętam) uczyliśmy się o czymśtam i w pamięć zapadło mi słowo Pierwotek.

Potem zapomniałem hasła na moim jedynym i ulubionym serwerze więc musiałem wymyślić jakiś inny nick. Wpisałem Pierwotek.

Grałem na nim trochę ale po jakimś czasie chciałem założyć inne konto go gry z kolegą. Nie chciało mi się wiele zmieniać i wymyśliłem Piervotek.

Miałem ten nick na SkyBlocku (inny serwer) i Cubegame'ie ale potem zacząłem grać w Flashówki i zakładać konta na stronach (tak, wcześniej bylem tak młody, że nie zakładałem kont na niczym) i wszędzie był Piervotek.

Tak już zostało - teraz mam kanał YT Piervotek (i domenę Piervotek hłe hłe) i  nick Piervotek w każdej grze i na każdej stronie. Jak potrzebuję innej nazwy, nazywam się [random]Polop[random] np. PolopIV albo Cichypolop.

Ale przy Piervotku jestem i zostanę. Między innymi dla tego, że jestem jedynym Piervotkiem w sieci (wpisałem w google i wyskoczyłem tylko JA)

Syzmo hmm... To historia.(Świat minecraft).

Życie :Wojny? Nieszczęścia? Władza ? Na świecie to się właśnie dzieje. I w końcu wojna. Ludzie tak zniszczyli ziemię że nie dało się na niej żyć. To był czas wielkiej technologi. Ludzkość postanowiła żyć w kosmosie. Gigantyczne okręty kosmiczne teraz to miało być ich życie. Ale czy to powstrzymało ludzi od wojen? Nie.      Wiele osób musiało umrzeć.  Na ludzi na politykę i władzę miała wpływy pewna organizacja Stirlingów  . To ludzie którzy umieli walczyć.Oni chcieli neutralności. Pilnowali pokoju. I właśnie w tej organizacji żył pewien człowiek który pragną pogodzić ludzkość. Władzę  widząc że bardzo dużo osób zginęło wkrótce też chcieli pokoju . Zgoda . Ludzie przysięgli że już nigdy nie stoczą żadnej wojny . Pewien człowiek zaproponował powrotu na ziemię. I rzeczywiście ziemia odzyskała siły,zregenerowała się. Czy życie jest już tam możliwe. Ludzie powracają na ziemię Stirlingowie i inne organizacje też. Gdy parę statków wylądowało na ziemi by obejrzeć teren Zobaczyło coś dziwnego. Coś zaczęło ich atakować. Zobaczyli Szkieleta który strzelał w nich salwą strzał . Zaraz parę strzałów od ludzi Szkielet nie wstał. Stirling pewien wziął oddział i postanowił z jego umiejętnościami walki oraz tym oddziałem żołnierzy ruszyć dalej w głąb ziemi. Bardzo się zdziwił tym że na ziemi jest bardzo wiele jaskiń nie było ich tyle kiedyś. w lesie Potwory Zombie i przerużne inne stwory które od zniszczonej ziemi powstały atakują ludzi. Zjadają zabijają . Potwory przejęły ziemię . Ludzie ze strachu uciekli do swoich statków zostawiając stirlinga który poszedł badać ziemię. Wiadomo że zginie . jednak ludzie boją się wrócić. Z kosmosu ziemia wyglądała pięknie . Osoba co oglądała ziemię ze statku zobaczyła coś dziwnego. Ziemia na północy jak widział zaczęła jagby czerwona się robić. Tylko w tamtym miejscu . Powiadomiwszy wszystkich ludzie wracają na ziemię. I widzą Człowieka Trzymającego swój miecz łuk i parę zgniłych ciał . Mówi - W kierunku za mną jest budowla i Demon. Walczyłem z nim . Pokonałem . Jednak gdy umierał żucił na mnie czar. Zsrzałem. I wyrył na moim mieczu Nazwę Syzmo.

Dawno temu siedząc przy komputerze i wymyślając nazwe na MOVIESTARPLANET (dawno, nie pytajcie) chciałam być super więc dałam szalona, i akurat wtedy było lato więc latały małe owocówki... Żałuje tego że tak nazwałam się w MC. XD

Zdajesz sobie sprawę, że możesz zmienić nick w MC?

ja (entergame1994) od enter the game (dołącz do gry) i data jakaś z głowy, bez sensu (dzięki Bogu za zmianę nicku).

@up Ami, nigdy bym nie wpadł na taki numer.

Mój nick wziął się po prostu z mojego imienia czyli Marlena jedynie skróciłam do Marla dodałam PL i tyle.Koniec mojej historii. :D

Galileo_S4 - Od programu telewizyjnego Galileo , a  _S4 od mojego telefonu Samsung Galaxy S4 ;)

Patrzyłem na stronę z pytonami i dodałem h  i wyszło Pythor.

@Pythor ... Tylko uważaj żeby cię ten python jeszcze nie ugryzł .. Ale one chyba nie są jadowite xD

Pięknie Mizeria ^^ .

A twój Galileo ?

Galileo_S4 - Od programu telewizyjnego Galileo , a  _S4 od mojego telefonu Samsung Galaxy S4  ;) .  Już pisałem wyżej ^^ ;)

Trochę odkopię, ale co tam.

Amasafix- Starożytny król mrocznych elfów, które mieszkały w krainie Margonem na długo przed pojawieniem się tam ludzi.

Ja gram w Osu ;p Ale sam nick OsuGames dawno stworzyłam, no ale grałam w Osu XD

Sirtek- Kiedyś sie zastanawiałem nad nickim wiec wymyśliłem na początku dałem sir(wiadomo o co cho), a potem 3 ostatnie litery z mojego imienia, czyli tek

(mam na imie bartek xd).No i wyszło Sirtek.

No to tak, kiedyś miałem wszędzie nick "RiventoN" który wymyśliłem od modelu lamborghini reventon. W końcu mi się znudził i postanowiłem że jako gracz i fan MGL players nazwę się RivMLG ;).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore