Skocz do zawartości
MingaPosag

[Zabawa] Skąd wziął się Twój nick?

Polecane posty

Nick "Zuzupex" jest z dzieciństwa ,miałam w tedy jakieś 8-9 lat, Nie pamiętam do końca ale gdzieś około tego wieku.

Była bajka "Zhu Zhu" coś takiego o chomikach , nazywano je chyba zuzupetsy .

W tedy mój tata zaczął mnie nazywać Zuzupex. Tak jak i moją siostrę Yatis :)

A mój nick powstał tak ,że bawiłem się programem Virtual DJ i tam jest takie coś jak Pitch .

Pomyślałem ,że czemu sobie nie dać takieggo nicku i tak o to jestem

Z nikąd.

kolezanka o takim samym imieniu miala Imiggyy na instagramie i tak mi sie spodobalo ze jej podkradlam :3

• Haha 1

Mój nick "Twelve" wziął się od tego że oglądam pewnego polskiego YouTubera który ma nick z nazwy pewnej liczby po angielsku, i się zainspirowałem i zwiększyłem tą liczbę o jeden, i wyszło Twelve.

DDaNisPL początkowo wziął się od DDaNis, niestety był zajęty więc dodałem PL na końcu. DDaNis wziął się od DaNis, który też był zajęty, więc dodałem jeszcze jedno D. A  DaNis wzięło się od zdrobnienia mojego imienia Daniel - czyli Daniś

Więc było to tak 

Ten  nick xFeziq mam od niedawna 

I tak na Ps 3 miałem nick Feziq231

A więc postanowiłem, że w mc dam xFeziq, bo lepiej to wygląda

aktualny nick pochodzi od starego nicku, "CutieSatanist" z którym nie mogłam funkcjonować, ponieważ kochany mojang stwierdzil, ze nick cutiesatanist jest nie dozwolonyXDD 
wiec cutie ze starego nicku a waifu to idk w sumie za duzo anime w przeszłosci chyba lol

• Lubię to 2
  • Smutny 1

Nick podebrany od bohatera anime "Naruto Shippuden". Jego nazwa brzmi dokładnie Kakuzu, gdzie ja zamieniłem po prostu u na v :rolleyes:

życie to szajs 

• Lubię to 1

Zefir -> Zyfril -> Zyfrilka

Zefir jest w mitologii Greckiej Bogiem wiatru zachodniego, spodobało mi się jego imię jak i historia więc postanowiłam nieco je przerobić:  Tak właśnie powstał nick Zyfril, lecz ze względu na to, że dużo osób brało mnie za chłopaka to do nicku dodałam końcówkę "ka". 

Smigalam po internecie rok temu w marcu, szukajac inspiracji do nowego nicku (Bo moje Deus_Mortis mi sie juz znudzilo), a ze jestem wybredna to robilam to pare dni. Ja po prostu musze to poczuc, ze spojrze i wiem, ze to jest to czego szukalam xd I tego uczucia doznalam, trafiajac na nordyckie imie Thordis. Dodalam koncowke, zeby sprawiac choc minimalne pozory bycia dziewczyna, ale wyszlo jak zawsze

Kiedyś miałem słabą myszkę firmy Tracer i dlatego mam TracerStar Star sobie poprostu wymyśliłem

:D xD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore