Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoxuuuWojPL

Gracie w coś jeszcze oprócz minecrafta?

Polecane posty

Hejka!

Mam do was pytanie. Czy gracie w jakieś inne gry oprócz minecrafta?Pochwalcie się swoimi osiągnięciami w grach!

Zapraszam do tematu!

Ja ostatnio zrobiłem sobie powrót do starych dobrych czasów i scrackowałem Miecze i Sandały III. Coś chyba się zbugowało, bo jak sobie kupiłem siekiere z 20 z hakiem levelu, to jechałem na niej lepiej niż na broniach z 40 levelu. Później jak miałem znów inwestować punkty w magickę, to spojrzałem w inne zakładki. A tam Criticals Damage ponad trzysta, a Axe Damage 260 coś. Dzięki temu nieraz jechałem 4 bosów z rzędu, a grę przeszedłem stosunkowo szybko.

gram w Scrap Mechanic i ls 15

Uproszczona lista jest na moim profilu

Counter Strike: Global Offensive

CS:GO, Hearthstone, Curve Fever 3, Supremacy1914, a tak to sporadycznie w różne gry ;) 

Hmm wszystkie gry RPG, szczególnie Gothic. Ograłem podstawowe części z dodatkami i prawie wszystkie modyfikacje D: Assassin's Creed II - Revelation ma świetną fabułe i mega wciąga. The Walking Dead wszystkie sezony każdy musi zagrać. No i standardowo CS:GO z rangą mg2, ale ostatnio sie zdenerwowałem i nie gram

Gram w countera - skrzyżowane kałachy ,w lola g5 okazało się że dawno chyba nie grałem xD i to tyle chyba .

Teeworlds <3, GeometryDash, TBoI  - moje najlepsze 3 gry. Uwielbiam zręcznościówki ^^

tak gram w CS:GO

GTA San Andreas i GTA V

Ja to tam głównie jednak CSGO, ale mimo wszystko moją ulubioną grą jest PAYDAY 2, w którym też zajmuję się modowaniem, z moich większych sukcesów... - Maska One Down którą zdobyłem po 2 dniach od update'u z nowymi poziomami trudności :D. Dodatkowo naprawiłem dość starego już mod'a - a właściwie mape - o nazwie "Golden Cruise" i dużo osób mi za to dziękowało, a mapa jest kozacka :D Miło jak ktoś dziękuję ci za coś co zrobiłeś... Mimo że to naprawiłem w lutym, to do dzisiaj mnie ludzie zapraszają do znajomych, po to żeby mi podziękować, i dostać link'a z download'em XD

Cześć!

Ja korzystając z komputera i internetu przez okres 5 lat grałem w różne gry oraz nałapałem różnych doświadczeń związanych z grami wydaję mi się że opinia osób dorosłych np: Rodzice, którzy mówią ci, że granie w gry nie przyniesie tobie niczego dobrego a tylko cię uzależni jest błędna. Ponieważ każdy człowiek, grając w grę, chociażby stworzoną w języku angielskim i mowa tutaj o większości gier powiedzmy to sobie szczerze gry pamiętają o polskich graczach ale podstawowymi językami wyborów są angielski, brytyjski i właśnie grając w gry dowiemy się nowych słówek które wykorzystamy jak to nie w szkole to w życiu ale z czasem dodatkowo poznajemy ludzi fakt że ich nie widzimy ale to są ludzie a przecież nie jest ważne to jak ktoś wygląda, tylko jaką ma osobowość.

Sam w tym biegu życia nałożonym przez ludzi gram miej niż zwyczajnie mógłbym sobie pozwolić ale jest kilka gier w które gram są to:

League of Legends, Wormax.io, Zombie Tsunami.

Osu!, PAYDAY 2 okazyjnie, zdecydowanie najwięcej czasu (i pieniędzy) poświęcam na League of Legends. W sumie moim największym osiągnięciem w grach jak do tej pory jest wbicie G4 w lolu, i to by było na tyle xD

• Lubię to 1

League of Legends - tylko jak mam towarzystwo do grania.

Don't starve together -  jak wyżej c: (w końcu together <_<)

Counter Strike oraz FIFA

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore