Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sherrie

[Przyjęte][Podanie] Sherrie

Polecane posty

1. Nick w grze: Sherrien

2. Wiek: 17 lat

3. Opisz siebie: Mam na imię Iza, ale zwykło się wołać na mnie Zuzka. Mieszkam na Śląsku gdzie uczę się w technikum informatycznym. Mam bardzo dużo pasji. Uwielbiam rysować, szczególnie projekty tatuażów. Sama nawet zaprojektowałam jeden, który jest dla mnie bardzo ważny. Opowiada o moich przeżyciach i ma chronić mnie przed koszmarami, które dotykały mnie zanim poszłam do technikum. Chcę aby każdy mój rysunek miał dla mnie jakieś znaczenie i aby ludzie zastanawiali się nad tym co on przedstawia, dlaczego to przedstawia i czy to aby na pewno to o czym myślą. Bardzo lubię pisać wiersze i różnego rodzaju opowiadania. Pozwalają mi się uzewnętrzniać. Nie jestem w tym jakaś super, są to rzeczy, które trafiają do metaforycznej "szufladki". Interesuje mnie równierz gotowanie. Od jakiegoś czasu jestem na diecie i poznałam na niej ogrom ciekawych przepisów. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, łączyć różne smaki, a przede wszystkim robić to wszystko na zdrowo. Pracuję jako barmanka w pobliskim barze, a moim marzeniem jest otworzenie własnej restauracji ze zdrowym jedzeniem. Do wielu z moich hobby mogę zaliczyć również fotografię. Już niedługo dostanę pierwszy aparat, do tej pory robiłam zdjęcia telefonem i sama uważam, że wychodziły mi one całkiem dobrze, żyłkę do tego mam akurat po ojcu. Nie można zapomnieć o grach, które towarzyszą mi od niepamiętnych czasów. Szczególnie Minecraft czy gry survivalowe na PS3 takie jak: The walking dead, The last of us, Far Cry 3-4 etc. Jak każda nastolatka lubię również oglądać filmy a najbardziej horrory, fantasty, sci-fi. NIGDY ROMANSÓW. Ostatnią rzeczą, którą mogę zaliczyć do najbardziej lubianych czynności jest uprawianie sportu. Chodziłam przez 6 lat do klasy sportowej i do dziś trenuję siatkówkę oraz koszykówkę, jednak koszykówka od zawsze na zawsze moim bogiem :D Jestem osobą wrażliwą, pracowitą i ambitną z ogromnym poczuciem humoru. Niektórzy ludzie to nawet twierdzą, że z psychiatryka uciekłam ;>. Moja przeszłość nie jest za ciekawa ale staram patrzeć się na świat z optymizmem, mimo że czasem jest ciężko. Ale nie mam chyba na co narzekać. Mam wspaniałego chłopaka, piękny dom, denerwującą siostrę, cudowną mamę i wspaniałych przyjaciół. A w życiu chyba chodzi o to, aby być szczęśliwym i uważam, że jestem taką osobą.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Odkąd miałam nieciekawą sytuację z grupą JM pomyślałam, że na tym serwerze może być co raz więcej tego tylu ludzi, których trzeba wyłapywać. Do tego jestem osobą uczciwą i nie podoba mi się gdy ktoś łamie regulamin np. cheatując. Nie dość, że robi coś czego nie powinien to jeszcze psuje zabawę innym graczom. Wiem, że swoje mam za uszami i są to rzeczy typu brak kultury na serwerze ale staram się to teraz jakoś nadrobić i bardzo zależy mi żeby dołączyć do waszej ekipy.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Szczerze mówiąc to sama nie pamiętam. To już dość długi okres czasu, ale na koncie Sherrie. Właśnie założyłam nowe konto minecrafta premium - Sherrien i to na nim będę od dzisiaj funkcjonować.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Myślę że 2 godziny dziennie to minimum. Jestem w stanie poświęcić czasem nawet 5. To zależy też od sprawdzianów, które są zapowiedziane. Szkoła też ważna rzecz :)

7. Skype: tak    

TeamSpeak3: tak    

Sprawny mikrofon: tak   

Mutacja: tak

8. Czy posiadasz konto premium: tak od dziś :)

Wpadnij pogadać jakoś w czwartek/piątek lub po prostu kontakt pw to ustalimy termin . Więc ocena po rozmowie.

18.03. U mnie bez stresu, rozmowa bardzo przyjemna, znasz podstawy i uważam, że można dać Ci szansę.

Jestem jak najbardziej na TAK.

Wystawie ocenę po rozmowie.

Ahh ten stres.

Po rozmowie, myślę że można dać Ci szanse.

Jestem na Tak. 

Czekam na rozmowę

Po rozmowie jestem na TAK

Czekam na rozmowę. Możesz się skontaktować przez forum w wiadomości prywatnej, lub bezpośrednio na TS.

Po rozmowie jestem na TAK. :) Dużo wiesz, fajnie byłoby widzieć Ciebie w administracji. :)

Zapraszam na rozmowę. Skontaktuj się ze mną na forum lub na naszym TS.

Fajnie się rozmawiało ;). Jestem na TAK

Czekam na rozmowę... Jestem w różnych godzinach. Dziś będę o godzinie 19:00, jutro około 15:00. W razie trudności znalezienia mnie na ts to napisz prywatną wiadomość ;)

Po rozmowie jestem na tak- :) Miło się z tobą rozmawiało, ogarniasz to wszystko.

Znów prosiłaś, byś mogła się poprawić. Udało ci się ogółem. Masz ode mnie TAK

Zapraszam na rozmowę, znajdziesz mnie na TeamSpeak'u codziennie w godzinach 17-21.

Obiecałaś poprawę statystyk na niektórych trybach, jestem na tak.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, odpowiedziałaś na większość pytań , niestety nie potrafiłaś udzielić poprawnej odpowiedzi na niektóre trudniejsze pytania, oraz zostałem negatywnie zaskoczony znajomością niektórych trybów na serwerze(min. SCB, VD, TheWalls)

Reasumując: Wiesz gdzie zrobiłaś błędy, oraz na których trybach powinnaś jeszcze trochę pograć. Jak zobaczę poprawę statystyk na tych trybach będę skłonny wystawić ci pozytywną ocenę ;)

Coś tam poprawiłaś, widzę że się bardzo starasz.

Na Tak.

Po rozmowie jestem na tak

Szansę dam - jedną i jedyną, więc jej nie zmarnuj.

Z mojej strony ocena pozytywna.

Po rozmowie na Tak

Zapraszamy na etap 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore