Skocz do zawartości
gormit6

[Przyjęte] [Kidmod] gormit6

Polecane posty

1. Nick: gormit6

2. Wiek: 15

3. Ile jesteś graczem serwera?: Około 4 miesiące.

4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: 8/10 (Niektórych komend moda nie znam).

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?:  Wszystkie, oprócz 10 postów na forum, ale postaram się je jak najszybciej wykonać.

6. Opisz siebie: Cześć, mam na imię Wojtek. Hobbistycznie zajmuję się graniem w gry komputerowe jak (np. Minecraft, League of Legends). Rysowaniem, jak i projektowaniem. Szczególnie interesuje mnie tworzenie i projektowanie postaci do gier. Ostatnimi czasy uczę się pisać w HTML'u. Przyznam, że bardzo mi się to podoba. Jeśli chodzi o zainteresowania to lubię słuchać muzyki (nightcore, muzyka z lat 90, lekki, polski rap, jak i współczesnego popu). Bardzo istotny fakt to, że kocham spać. W wolnych chwilach staram się uczyć czegoś nowego, jak i poznawać nowych ludzi. Jestem bardzo otwarty na świat. Ekipę serwera po części już poznałem i świetnie się z nimi dogaduje. 

Pozdrawiam, Wojtek

• Lubię to 2

HTML TO NIE JĘZYK PROGRAMOWANIA :/

Generalnie podanie poza tym jednym faux pas jest ok, więc jestem na tak.

Za dobry jestes w murder mystery :/ na nie :c

• Lubię to 4

Po rozmowie na ts3 dam ostateczną odpowiedź aczkolwiek Małe tak

• Lubię to 2

Zapraszam serdecznie na rozmowę B) Neutral

A co mi tam, podanie ciekawie napisane. Mam nadzieje, że jakie podanie taki człowiek :D

Taak

• Lubię to 2

Jesteś aktywny na serwerze jak i na teamspeaku. Nigdy mi raczej nie podpadłeś, do podania też nie mogę się przyczepić.

Tak

• Lubię to 2

Spoko mordka - na tak ☺

• Lubię to 2

Podanie nawet okej.

Yep

• Lubię to 1

Ode mnie Neutral ;)

• Lubię to 1

Gadaliśmy, graliśmy i nie było wcale tak źle więc no można dać Ci szansę. Tak

• Lubię to 3

Na tsie cię nie widziałem, na serwerze raczej jesteś na chwilę obecną neutral

No powiedzmy, że się poprawiłeś i w sumie jestem w stanie dać ci szansę na tak ;)

• Lubię to 1

Aż oczy bolą jak patrzę na te nabijane posty... 

Neu

//edit: Dobra, masz tak :D

• Lubię to 1

Podanie zaakceptowane.

• Lubię to 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Anooxy
      1. Nick: Anooxy (kiedyś Shadov)
      2. Wiek: 18, od miesiąca +-
      3. Ile jesteś graczem serwera?: Sporo grałem wcześniej, od czasów kiedy Thauron był jeszcze na równo ze mną na moderatorce
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: Myślę, że spokojnie znam je na 8/10, sporo komend weszło pewnie na tej edycji, jestem w stanie się ich nauczyć bardzo szybko
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Nie posiadam konta Premium, ale to według mnie najmniejszy problem, bo jeśli będzie bardzo wymagane, to kupie
      6. Opisz siebie: Nooo więc, mam na imię Krzysiek, mam 18, tak legal alkoholik. Mieszkam w okolicach Rzeszowa w województwie podkarpackim. Gram *zawodowo* w III lidze siatkówki mężczyzn w skali seniorskiej na pozycji atakującego. Od razu uprzedze, tak jestem wielki Do Minecrafta zawsze wracam z uśmiechem, można się wychillować, spiąć, tyle emocji w jednej grze. Kloc na kloca, i dwa klocuszki Na bodajże edycji 5-6 byłem KidModeratorem, a później Moderatorem, skończyłem wraz z końcem kariery Sos3nki, Osika, i innych z mojej epoki, na skyblocku grałem przeważnie ukrywając się, nie każdy musi mnie znać. A teraz wracam na pełnej, z chęcią podbicia serwera
      Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę, pozdrawiam
    • Przez DejSon
      1.Nick na TS3: DejSon.
      2.Wiek: 17lat.
      3.Doświadczenie: Administrator dużego serwera Minecraft, na którym wymagana jest znajomość podstaw używania teamspeaka.
      4.Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Od samego początku.
      5.Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Ze względu na to że przesiaduję na nim długi okres czasu, mam na nim dobry kontakt z ludźmi oraz prowadzę własną 50-cio osobową ekipę.
      6.Opisz siebie: Łatwo nawiązujący kontakty i pozytywnie nastawiony do ludzi, o dużej cierpliwości z wysoko rozwiniętą umiejętnością konwersowania, z dystansem do siebie i poczuciem humoru ^>^.
    • Przez CastPL
      1. Nick w grze: shadowq
      2. Wiek: 16 (niedługo 17)
      3. Opisz siebie: Jestem zwykłym "prostym" chłopakiem, który poza prywatnym życiem zajmuję się nagrywaniem filmów na YouTube gdzie zgromadziłem grono ponad 12,500 widzów! Lubię koszykówkę, miałem także kilka innych serwerów minecraft więc znam większość komend a także większe doświadczenie w prowadzeniu serwerów. 
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Dlatego, że znam ten serwer od 4 lat i miło spędza się czas grając na Tym serwerze. Kiedyś zgłaszając cheaterów z Waszego serwera czułem się jak administrator ;D Na te chwilę rzadko widuję cheaterów. Znam komendy w skali od 1-10 znam na 8/10. Lubię pomagać graczom itp.
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Przygodę z graniem na serwerze mysg rozpocząłem w bodajże 2013 roku na koncie nonpremium grałem do 2014 na koncie nonpremium i pod koniec 2014r. kupiłem konto premium na oficjalnej stronie minecraft grałem do 2015 później do bieżącego roku grałem sporadycznie wróciłem do regularnego grania po 2-3h ok. 1-2 miesiące temu.
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Aktualnie są wakacje i jestem w stanie poświęcić ok. 3-4h dziennie. W roku szkolnym 1-2h.
      7. Skype: tak/nie    tak
          TeamSpeak3: tak/nie nie (niestety ale ts3 nie działa mi ponieważ wywala błędy, których nie jestem w stanie naprawić.
          Sprawny mikrofon: tak/nie    tak
          Mutacja: tak/nie tak
      8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) tak
    • Przez Tropeusz
      Na samym wstępie podania, chciał bym przeprosić za wcześniejsze zachowanie ( jako dzieciaka ;< ) które miało miejsce jakieś 1.5 - 2 lata temu :c, Oraz @xThauron za to, że straszyłem nim gracza, żeby się uspokoił, Przepraszam. :C
      1. Nick: Tak jak w informacjach podanych obok, TropeG. 
      2. Wiek: Ukończone 15 lat, czekamy na 16      
      3. Ile jesteś graczem serwera?: Graczem serwera "skyblock.pl" jestem od dosyć dawna (5-7 edycja (Podaję taki zakres ze względu na mniejszy margines błędu :P))                                                                   
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10? : W ostatnim czasie miałem dosyć długą przerwę od przygody z minecraftem ( natłok spraw rodzinnych, niechęć do gry ), a kłamać nie będę, jakieś 6.5/10. Jednak z komendami podanymi na forum Tutaj raczej problemu nie będzie.                                                                                             
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Mam nadzieję, że tak odpowiedzi na same wymagania podam niżej.
      6. Opisz siebie:
      Nie wiem jak wyjdzie z długością, jednak jeżeli będzie to nie wystarczająco to zapraszam do zapoznania się na serwerowym TeamSpeaku.                                                                                                         
      A więc tak. Mam na imię Kacper ( Nie nie wybierałem sam :c ), na świat przyszedłem w 2002 roku (Kto chce to sobie policzy chyba, że wpadnie na pomysł i cofnie się UP! czyt. punkt 2) jako mały niestabilny emocjonalnie ( XD ) bobas. Mam starszą siostrę z którą kiedyś nie potrafiłem się dogadać, jednak z biegiem czasu polubiliśmy się i bardzo się do siebie przywiązaliśmy. Jestem osobą otwartą, widzącą problemy innych dla zainteresowanych od 2000 roku ( Już 7 lat ) angażuję się w akcję Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy. Ludzie mówią mi, że mam talent plastyczny jednak moje prace rzadko kiedy mi się podobają, w styczniu tego roku nawet ludzie robili w banku zdjęcia mojej puszki z Wośp'u ( XD ). Interesuję się zwierzętami ( posiadam psa i kota ). Trochę interesuje się informatyką, jednak nie jest to to co chciał bym robić w życiu. Interesuję się różnymi grami, jednak ulubione to w które grałem pierwsze ( Minecraft oraz Cs tyle że nie Go a 1.6 (w Go jakiś słaby skill ). Kolejnym moim zainteresowaniem jest fotografia, pomimo braku jakiegoś dobrego aparatu. Bardzo dużo mówię, jednak nie zawsze jest to dobre, dobrze nawiązuje kontakty z innymi, jednak czasami nie wiem jak ale je psuje. Bardzo dużo się udzielam nie tylko na serwerze a w życiu prywatnym w różne akcje. Jestem osobą uczciwą, mającą dużo farta jednak i tak pech ma przewagę. ... Opis siebie skończę właśnie w tym miejscu a osoby które chcą mnie lepiej poznać zapraszam do wspólnej rozmowy :).
      Pozdrawiam cieplutko, Kacper :*
               Wymagania:
      - Odpowiednia aktywność na:
      + forum (min. 1 tydzień / 10 sensownych postów) ✔ / ✘ ( Posty są, jednak forum jest dopiero co założone z powodu braku możliwości zalogowania się. )
      + teamspeak3 (min. 1 tydzień) ✘ (Jednak jestem w stanie to nadrobić)
      + serwer gry (min. 2 tygodnie) ✔
      - Wiek nie mniejszy niż 15 lat ✔
      - Posiadanie sprawnego mikrofonu ✔ / ✘  (Mikrofon raczej sprawny, tylko że Ts używam na telefonie.)
      - Spędzanie na serwerze (aktywnie) min. 3 godziny dziennie. ✔
      - Pełna znajomość regulaminów i taryfikatorów obowiązujących na serwerze. ✔
      - Konto premium. ✔
      - I najważniejsze: chęć dołączenia i zgrania się z doskonałą ekipą! ✔ ✔ ✔

• Przez TheBIGSTACHXD
      1. Nick: TheBiGSTACH
      2. Wiek: 10 lat
      3. Ile jesteś graczem serwera?:no tak około 6-7miesięcy
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: KidMod 10/10 Mod 10/10
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Nie do końca spełniam wszystkie np. nie spędzam 3godz. dziennie mogę spędzam tylko 1,5 godz. Niemam ukończone 15 lat noi nie mam teamspek3
      6.Opisz siebie:Mam na imię Gabriel. Chodzę do 3 klasy szkoły podstawowej. Interesuje się: matematyka i informatyka (to moje ulubione zajęcia) jeszcze czasami jeżdżę na rowerze i gram w piłkę nożną lubię też jeżdżę na rolkach. Lubie grać w: Metro 2033, Minecraft, Mały wynalazca szalone maszyny itd. Bardzo chcę dołączyć do waszej drużyny! Wiem czasem wkurzałem administracje i graczy za co bardzo przepraszam. Ale myślę, że przyjmiecie mnie do swojej grupy!   
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore