Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vrikser

[Przyjęte][Podanie] Vrikser

Polecane posty

Nick w grze:

Vrikser

17 lat

Opisz siebie:

Mam na imię Kuba. Moim hobby jest historia, wolontariat i szukanie przedmiotów za pomocą wykrywacza metalu.  Jestem cierpliwy i spokojny. Jestem odpowiedzialny. często zajmuję się 5 letnią siostrą. Gdy widzę problem bądź osobę grającą nie fair staram się być sprawiedliwy. Pomagam graczom rozwiązywać konflikty znajdując złoty środek bądź udowadniając winę jednej ze stron.  Moim fatum były problemy rodzinne. Jednak w tym tygodniu wszystko się zakończy. (mam nadzieję). Trwa to od 4 lat i chcę  podziękować wszystkim graczom dzięki którym mogłem odetchnąć. Każdy przeciwnik z którym grałem i każdy mój rozmówca pomógł mi niesamowicie. Chcę się odwdzięczyć pomagając im z osobami łamiącymi regulamin.  Po tym wszystkim nie da się mnie zdenerwować na tyle abym wyzywał bądź działał wbrew moim zasadom.  Moimi ulubionymi trybami są skywars i scb. 

Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?:

Chciałbym otrzymać tę rangę aby jak napisałem wyżej odwdzięczyć każdej osobie z którą miałem przyjemność pograć. Chcę także móc reagować na cheaterów z miejsca. Zamiast pisać skargę która zostanie rozpatrzona prawdopodobnie wieczorem. Codziennie dostaje informację o osobie łamiącej regulamin. Staram się taką obserwować jednak bez możliwości teleportowania się do niej lub bez vipa jest to trudne i czasochłonne.

od kiedy aktywnie grasz na serwerze ?: 

Aktywnie gram od półtora roku. 

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer ?

od 2 do 4 godzin. Teraz mam więcej czasu jest to spowodowane wypadkiem jaki mi się przytrafił. 

Tak

TS3:

Tak

Sprawny mikrofon:

Tak

Mutacja:

Tak

Czy posiadasz konto premium?:

Tak

Ps. Jest to moje trzecie podejście i ostatnie. Tak jak pisałem wyżej miałem duże problemy rodzinne pisząc wcześniejsze podania wydawało się że wszystko wróci do normy. Jednak dwa dni po ostatnim podaniu dostałem informacje przez którą nie miałem siły na nic. A po otrząśnięciu się było za późno. 

Z góry dziękuje za wszystko. Dziękuje wam także za czas który poświęciłeś/aś aby przeczytać to podanie. Pozdrawiam serdecznie Vrikser

Rozmawiałem z tobą dużo razy i wiem, że jesteś osobą ogarniętą jednakże chciałbym raz jeszcze porozmawiać z tobą na ts [ts.cubegame.pl] 

Moja ocena przed rozmową jest Pozytywna zobaczymy jaka będzie po ;).

Po rozmowie na TAK.

Zapraszam na rozmowę. 

Jestem na tak ;D 

Zapraszam na rozmowę

Po rozmowie jestem na tak.

Edytowano przez MrJOPEKPL

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jak najbardziej na tak

Znam cię mniej więcej, bardzo pomogłeś mi z pewną sytuacją (oboje wiemy o co chodzi). 

Cieszę się, że złożyłeś podanie. Uważam, że jesteś osobą bardzo ogarniętą i warto dać ci szansę.
Dlatego chciałabym sprawdzić twoją znajomość regulaminu i taryfikatora kar. Więc: Czekam na rozmowę :)

Po rozmowie jestem na tak :) ale doucz się jeszcze.

Zapraszam Misiaczku na ts'a :3

Jestem na tak :3

Jestem do Ciebie przychylnie nastawiony ale mimo to wolę porozmawiać, sam się zgłoś do mnie na ts'ie lub kontakt pw forum.

Po rozmowie jestem na TAK.

Po rozmowie nie mogę wystawić nic innego niż...

Jestem na TAK.

TeamSpeak3 - jak to mówią, do trzech razy sztuka...

Tak, jestem za daniem szansy.

Cóż podanie jest fajne nie mam zastrzeżeń . To samo się tyczy rozmowy.

Jestem na tak

Zapraszamy (po raz ostatni) na Etap2 rekrutacji na KidModeratora.
Tym razem się zjaw...

Pozytywnie, tak sądzę. Etap 2 zakończony powodzeniem!
Podanie przyjęte - witamy w Ekipie, w Administracji naszego serwera :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore