Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ShakerO

[Przyjęte][Podanie] ShakerO

Polecane posty

1.Nick w grze:

ShakerO

2.Wiek

17

3.Opisz siebie:

Cześć. Mam na imię Sylwek. Za 5 miesięcy kończę 18 lat. Chodzę do technikum o profilu informatycznym po wakacjach będzie już trzeci rok.

Moją pasją od zawsze były gry komputerowe oraz piłka nożna lecz niestety w to drugie przestałem grać z powodu

problemów z kolanem. Lubię także pływać, grać w siatkówkę, słuchać muzyki, a w szczególności polskiego rapu 

i oglądać filmy z kategorii horrory. Jestem osobą raczej spokojną, opanowaną, cierpliwą, nienerwową i trochę nieśmiałą

lecz w kontaktach z innymi ludźmi nie mam problemu. Lubię się pośmiać, czasami pożartuję nawet z siebie. Nie odmawiam

pomocy jeżeli ktoś jej potrzebuje, pomaganie innym w trudnych sytuacjach sprawia mi radość :). Nie lubię gdy ktoś łamie

regulamin i nie stosuje się do zasad. Graczy, którzy grają nie fair staram się natychmiast zgłaszać. Tryby na których uwielbiam

grać to: SkyWars, Hide And Seek oraz SCB.

4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?:

Rangę KidModeratora miałbym otrzymać ponieważ jak napisałem wyżej nie lubię gdy ktoś nie przestrzega regulaminu i utrudnia

innym grę, tym samym odbierając przyjemność gry innym graczom, którzy chcą robić postępy w uczciwy sposób.

Możliwość zbanowania takiego delikwenta byłaby lepsza niż pisanie skargi na forum gdzie rozpatrywana jest nawet do kilku godzin,

a do tego czasu nieuczciwy gracz zdąży popsuć grę kilkunastu osobą co równa się mniejszą ilością chętnych graczy do grania na serwerze.

Myślę, że nadaje się na to stanowisko i prosiłbym o danie mi szansy.

5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?:

Na serwerze aktywnie gram od około 3. miesięcy wcześniej na koncie nonpremium xShakerPL.

6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?:

Od 2 do 8 godzin. Czasami nawet dłużej.

Tak

TeamSpeak3:

Tak

Sprawny mikrofon:

Tak

Mutacja

Tak

8.Czy posiadasz konto premium?:

Oczywiście, że tak.

Zmień tylko kolor tego podania choćby na czarny.

Podanie nawet ok, staty dobre choć na niektórych trybach postaraj się spędzić więcej czasu.

No nic, pozostaję mi tylko zaprosić cię na rozmowę, nie umawiam się więc znajdź mnie na ts i napisz na pw/poke.

Myślę, że można dać ci szansę, na TAK.

Zapraszam na konwersację
A co mi tam niech będzie na

Tak

Zapraszam na rozmowę :)

Kierunek ---> team speak

Po rozmowie moja ocena to tak

ps.Więcej spokoju :P 

Po rozmowie jestem na tak :)

Po rozmowie jestem na tak

Aktywny jesteś/widzę cię - więc mogę być na tak.

Po rozmowie jestem na tak 

Pamiętaj żeby następnym razem mnie nie blokować, bo zamiast poniższej informacji mogło się tutaj znaleźć "podanie odrzucone".

Zapraszamy na Etap 2 rekrutacji na Kidmoderatora!

Przygotuj się dobrze, bo tak jak wspominałem mam dla Ciebie bardzo ciekawe pytania... :ph34r:

Etap 2 zakończony całkiem pomyślnie...

Podanie przyjęte!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore