Skocz do zawartości
xHarper

[Przyjęte] Rekrutacja

Polecane posty

1. Nick na ts3: xHarper
2. Wiek: 17
3. Doświadczenie: Długi staż na serwerach minecraft, co łączy się z pomocą na teamspeak'u (potrafię posługiwać się głównymi funkcjami i nie tylko).
4. Jak długo korzystasz z naszego ts'a?: Mój pierwszy connect był 27 kwietnia 2017
5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer? Bardzo lubię pomagać w sprawie teamspeak'a. Pomaganie na teamspeak'u nie jest trudne, a bardzo przyjemne i szybkie. Jako iż ten ts będzie służył mi jeszcze długo, to dlaczego by nie zostać moderatorem? (skoro i tak jest więcej plusów niż minusów)
6. Opisz siebie: Jestem odpowiedzialny, cierpliwy w miarę możliwości, pomocny oraz oczywiście szanuję młodszych użytkowników. Mam również swoje wady, jak każdy człowiek. Chętnie zaprzyjaźnię się z całym gronem administracji, by spędzać czas nie tylko na wspólnym graniu czy na przykład jak robię to z innymi użytkownikami oglądanie filmów itp.

Proszę o pozytywną opinię, Harper. 

Edytowano przez xHarper
  • Lubię to 2

Hm, kojarzę Cię z MCHC, wydajesz się spoko.

Podanie krótkie, ale treściwe, wszystkiego co chciałem się dowiedzieć - dowiedziałem się.

Będę chciał jeszcze zamienić z Tobą 2 słowa, ale póki co jestem na Tak ;) 

• Lubię to 1

Nie znam cię, dlatego chciałbym z tobą przeprowadzić rozmowę.

Po przyjemniej rozmowie z tobą widzę, że jesteś przyjemną i ogarniętą osobą.

Podanie zostaje ocenione: Pozytywnie!

Edytowano przez Jareczeq
  • Lubię to 1

Rozmawialiśmy już wcześniej, gdy poprawiałem wam grafiki kanałowe na mchc. Nie mam ci niczego do zarzucenia i chętnie zobaczę cię w naszych szeregach.

Jestem na tak.

• Lubię to 1

Nie mam zbyt wiele do gadania ale jeśli moje zdanie coś tu znaczy to uważam że można dać ci szansę :3

• Lubię to 1

@Sherrie znaczy znaczy :-)

Zgłoś się do Vertie na TeamSpeak3 w celu przeprowadzenia drugiego etapu :)

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez JakubDJ
      1. Nick w grze: JakubDJ
      2. Wiek: 16
      3. Opisz siebie: Jestem młodym graczem, poświęcającym bardzo dużo czasu dziennie na gry. Uwielbiam pomagać, jestem miły i mam dobre podejście do młodszych osób, jestem cierpliwy.
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym przyczynić się do serwera w jakiś konkretny sposób, oraz nadzorować i pomagać graczom Cubegame.pl
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Najwięcej grałem kilka lat temu, może nawet na mysg.pl, pózniej co jakiś czas na kilka dni aktywnie grałem (oczywiście w sytuacji rozpatrzenia rekrutacji pozytywnie to się zmieni )
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie do 7 godzin, niestety co 2 tygodnie w weekendy od piątku 15:00 do niedzieli 18:00 mnie nie ma (widzenia)
      7. Discord: tak/nie Tak
          TeamSpeak3: tak/nie Tak
          Sprawny mikrofon: tak/nie Tak, nawet dobra jakość
          Mutacja: tak/nie Tak, późniejsza, mój głos nie jest najgorszy
      8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Pewnie
      P.S. w moich statystykach (cubegame.pl/profil/JakubDJ) praktycznie nic nie widnieje, a na mysg.pl kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu :O + bardzo dbam o ortografię
    • Przez McHugoPL
      1.Nick:McHugoPL
      2.Wiek:Mam 18 lat
      3.Kiedyś grałem bardzo dużo teraz gram takie 3 godz dziennie.
      4.Komendy znam na takie mocne 8
      5.Tak
      6.Tak jak wyżej napisałem mam 18 lat na imie mam Sebastian chodzę do klasy 3 Szkoly Zawodowej uczę się na malarza lubię grać w piłke nożna a najbardziej lubię grać w mc
    • Przez kuba1234plww
      1.Nick w grze: KofdexTV
      2.Wiek: 13
      3.Opisz siebie: Cześć! Jestem Jakub, W szkole nie jestem za bardzo lubiany. Mam trochę przyjaciół, i lubię grać na tym serwerze. Lubie słuchać muzyki. Nie jestem fanem disco polo. Wole muzykę taką jak np. Alan Walker - Faded. Przepadam za Siatkówką, ale za często w nią nie gram. Jestem osobą która lubi odpoczynek.
      4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Chciałbym aby na serwerze nie było Cheaterów. Nie lubię jak ktoś psuje grę innym, więc się zgłosiłem.
      5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Dopiero zacząłem
      6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: od 4 do 6 godzin w weekendy o wiele dłużej
      TeamSpeak3: Tak
      Sprawny mikrofon: Tak, ale słaby
      Mutacja: Nie
      8.Czy posiadasz konto premium?: Tak
    • Przez DejSon
      1.Nick na TS3: DejSon.
      2.Wiek: 17lat.
      3.Doświadczenie: Administrator dużego serwera Minecraft, na którym wymagana jest znajomość podstaw używania teamspeaka.
      4.Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Od samego początku.
      5.Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Ze względu na to że przesiaduję na nim długi okres czasu, mam na nim dobry kontakt z ludźmi oraz prowadzę własną 50-cio osobową ekipę.
      6.Opisz siebie: Łatwo nawiązujący kontakty i pozytywnie nastawiony do ludzi, o dużej cierpliwości z wysoko rozwiniętą umiejętnością konwersowania, z dystansem do siebie i poczuciem humoru ^>^.
    • Przez Tropeusz
      Na samym wstępie podania, chciał bym przeprosić za wcześniejsze zachowanie ( jako dzieciaka ;< ) które miało miejsce jakieś 1.5 - 2 lata temu :c, Oraz @xThauron za to, że straszyłem nim gracza, żeby się uspokoił, Przepraszam. :C
      1. Nick: Tak jak w informacjach podanych obok, TropeG. 
      2. Wiek: Ukończone 15 lat, czekamy na 16      
      3. Ile jesteś graczem serwera?: Graczem serwera "skyblock.pl" jestem od dosyć dawna (5-7 edycja (Podaję taki zakres ze względu na mniejszy margines błędu :P))                                                                   
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10? : W ostatnim czasie miałem dosyć długą przerwę od przygody z minecraftem ( natłok spraw rodzinnych, niechęć do gry ), a kłamać nie będę, jakieś 6.5/10. Jednak z komendami podanymi na forum Tutaj raczej problemu nie będzie.                                                                                             
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Mam nadzieję, że tak odpowiedzi na same wymagania podam niżej.
      6. Opisz siebie:
      Nie wiem jak wyjdzie z długością, jednak jeżeli będzie to nie wystarczająco to zapraszam do zapoznania się na serwerowym TeamSpeaku.                                                                                                         
      A więc tak. Mam na imię Kacper ( Nie nie wybierałem sam :c ), na świat przyszedłem w 2002 roku (Kto chce to sobie policzy chyba, że wpadnie na pomysł i cofnie się UP! czyt. punkt 2) jako mały niestabilny emocjonalnie ( XD ) bobas. Mam starszą siostrę z którą kiedyś nie potrafiłem się dogadać, jednak z biegiem czasu polubiliśmy się i bardzo się do siebie przywiązaliśmy. Jestem osobą otwartą, widzącą problemy innych dla zainteresowanych od 2000 roku ( Już 7 lat ) angażuję się w akcję Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy. Ludzie mówią mi, że mam talent plastyczny jednak moje prace rzadko kiedy mi się podobają, w styczniu tego roku nawet ludzie robili w banku zdjęcia mojej puszki z Wośp'u ( XD ). Interesuję się zwierzętami ( posiadam psa i kota ). Trochę interesuje się informatyką, jednak nie jest to to co chciał bym robić w życiu. Interesuję się różnymi grami, jednak ulubione to w które grałem pierwsze ( Minecraft oraz Cs tyle że nie Go a 1.6 (w Go jakiś słaby skill ). Kolejnym moim zainteresowaniem jest fotografia, pomimo braku jakiegoś dobrego aparatu. Bardzo dużo mówię, jednak nie zawsze jest to dobre, dobrze nawiązuje kontakty z innymi, jednak czasami nie wiem jak ale je psuje. Bardzo dużo się udzielam nie tylko na serwerze a w życiu prywatnym w różne akcje. Jestem osobą uczciwą, mającą dużo farta jednak i tak pech ma przewagę. ... Opis siebie skończę właśnie w tym miejscu a osoby które chcą mnie lepiej poznać zapraszam do wspólnej rozmowy :).
      Pozdrawiam cieplutko, Kacper :*
               Wymagania:
      - Odpowiednia aktywność na:
      + forum (min. 1 tydzień / 10 sensownych postów) ✔ / ✘ ( Posty są, jednak forum jest dopiero co założone z powodu braku możliwości zalogowania się. )
      + teamspeak3 (min. 1 tydzień) ✘ (Jednak jestem w stanie to nadrobić)
      + serwer gry (min. 2 tygodnie) ✔
      - Wiek nie mniejszy niż 15 lat ✔
      - Posiadanie sprawnego mikrofonu ✔ / ✘  (Mikrofon raczej sprawny, tylko że Ts używam na telefonie.)
      - Spędzanie na serwerze (aktywnie) min. 3 godziny dziennie. ✔
      - Pełna znajomość regulaminów i taryfikatorów obowiązujących na serwerze. ✔
      - Konto premium. ✔
      - I najważniejsze: chęć dołączenia i zgrania się z doskonałą ekipą! ✔ ✔ ✔

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore