Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez JakubDJ
      1. Nick w grze: JakubDJ
      2. Wiek: 16
      3. Opisz siebie: Jestem młodym graczem, poświęcającym bardzo dużo czasu dziennie na gry. Uwielbiam pomagać, jestem miły i mam dobre podejście do młodszych osób, jestem cierpliwy.
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym przyczynić się do serwera w jakiś konkretny sposób, oraz nadzorować i pomagać graczom Cubegame.pl
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Najwięcej grałem kilka lat temu, może nawet na mysg.pl, pózniej co jakiś czas na kilka dni aktywnie grałem (oczywiście w sytuacji rozpatrzenia rekrutacji pozytywnie to się zmieni )
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie do 7 godzin, niestety co 2 tygodnie w weekendy od piątku 15:00 do niedzieli 18:00 mnie nie ma (widzenia)
      7. Discord: tak/nie Tak
          TeamSpeak3: tak/nie Tak
          Sprawny mikrofon: tak/nie Tak, nawet dobra jakość
          Mutacja: tak/nie Tak, późniejsza, mój głos nie jest najgorszy
      8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Pewnie
      P.S. w moich statystykach (cubegame.pl/profil/JakubDJ) praktycznie nic nie widnieje, a na mysg.pl kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu :O + bardzo dbam o ortografię
    • Przez McHugoPL
      1.Nick:McHugoPL
      2.Wiek:Mam 18 lat
      3.Kiedyś grałem bardzo dużo teraz gram takie 3 godz dziennie.
      4.Komendy znam na takie mocne 8
      5.Tak
      6.Tak jak wyżej napisałem mam 18 lat na imie mam Sebastian chodzę do klasy 3 Szkoly Zawodowej uczę się na malarza lubię grać w piłke nożna a najbardziej lubię grać w mc
    • Przez Anooxy
      1. Nick: Anooxy (kiedyś Shadov)
      2. Wiek: 18, od miesiąca +-
      3. Ile jesteś graczem serwera?: Sporo grałem wcześniej, od czasów kiedy Thauron był jeszcze na równo ze mną na moderatorce
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: Myślę, że spokojnie znam je na 8/10, sporo komend weszło pewnie na tej edycji, jestem w stanie się ich nauczyć bardzo szybko
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Nie posiadam konta Premium, ale to według mnie najmniejszy problem, bo jeśli będzie bardzo wymagane, to kupie
      6. Opisz siebie: Nooo więc, mam na imię Krzysiek, mam 18, tak legal alkoholik. Mieszkam w okolicach Rzeszowa w województwie podkarpackim. Gram *zawodowo* w III lidze siatkówki mężczyzn w skali seniorskiej na pozycji atakującego. Od razu uprzedze, tak jestem wielki Do Minecrafta zawsze wracam z uśmiechem, można się wychillować, spiąć, tyle emocji w jednej grze. Kloc na kloca, i dwa klocuszki Na bodajże edycji 5-6 byłem KidModeratorem, a później Moderatorem, skończyłem wraz z końcem kariery Sos3nki, Osika, i innych z mojej epoki, na skyblocku grałem przeważnie ukrywając się, nie każdy musi mnie znać. A teraz wracam na pełnej, z chęcią podbicia serwera
      Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę, pozdrawiam
    • Przez kuba1234plww
      1.Nick w grze: KofdexTV
      2.Wiek: 13
      3.Opisz siebie: Cześć! Jestem Jakub, W szkole nie jestem za bardzo lubiany. Mam trochę przyjaciół, i lubię grać na tym serwerze. Lubie słuchać muzyki. Nie jestem fanem disco polo. Wole muzykę taką jak np. Alan Walker - Faded. Przepadam za Siatkówką, ale za często w nią nie gram. Jestem osobą która lubi odpoczynek.
      4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Chciałbym aby na serwerze nie było Cheaterów. Nie lubię jak ktoś psuje grę innym, więc się zgłosiłem.
      5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Dopiero zacząłem
      6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: od 4 do 6 godzin w weekendy o wiele dłużej
      TeamSpeak3: Tak
      Sprawny mikrofon: Tak, ale słaby
      Mutacja: Nie
      8.Czy posiadasz konto premium?: Tak
    • Przez xHarper
      1. Nick na ts3: xHarper
      2. Wiek: 17
      3. Doświadczenie: Długi staż na serwerach minecraft, co łączy się z pomocą na teamspeak'u (potrafię posługiwać się głównymi funkcjami i nie tylko).
      4. Jak długo korzystasz z naszego ts'a?: Mój pierwszy connect był 27 kwietnia 2017
      5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer? Bardzo lubię pomagać w sprawie teamspeak'a. Pomaganie na teamspeak'u nie jest trudne, a bardzo przyjemne i szybkie. Jako iż ten ts będzie służył mi jeszcze długo, to dlaczego by nie zostać moderatorem? (skoro i tak jest więcej plusów niż minusów)
      6. Opisz siebie: Jestem odpowiedzialny, cierpliwy w miarę możliwości, pomocny oraz oczywiście szanuję młodszych użytkowników. Mam również swoje wady, jak każdy człowiek. Chętnie zaprzyjaźnię się z całym gronem administracji, by spędzać czas nie tylko na wspólnym graniu czy na przykład jak robię to z innymi użytkownikami oglądanie filmów itp.

Proszę o pozytywną opinię, Harper. 
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore