Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakeyyz

[Przyjęte][Podanie] Jakeyyz

Polecane posty

1. Nick w grze: Jakeyyz
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie: Mam na imię Kuba Pochodzę z woj Pomorskiego. Urodziłem się w Gdyni. Jestem trochę nieśmiały. Mimo to lubię żartować i ciężko mi zachować powagę. Jednak w sytuacjach które tego wymagają potrafię zachować się odpowiednio. Staram się być miły.  Jestem również bardzo wytrwały i gdy podejmę się jakiegoś celu, to staram się go zrealizować.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? O rekrutacji dowiedziałem się dosłownie przed chwilką. Pomyślałem sobie, czemu by nie spróbować. Nie będę tu pisał, że "UWIELBIAM POMAGAĆ LUDZIOM NA SERWERZE!" To jest dla mnie bez sensu, Kidmoderator powinien być przyjemny, lubiany, z miłym spokojnym głosem i oczywiście pomagać. Chce otrzymać range ponieważ atmosfera w ekipie jest bardzo przyjemna, lubię dzielić się pomocą z innymi i chciałbym trochę upilnować spokój na Cubegame. Nie raz też zauważyłem, że z samego rana czy też w późnych godzinach wieczornych ludzie szukają pomocy, a że ja jestem właśnie osobą która siedzi do późna to mogę takiej osóbce pomóc i nie tylko. "Łatwo się dogaduję z ludźmi i nie jestem konfliktowy. Uważam, że jestem odpowiednią osobą do tego znam regulamin i odpowiednio karałbym graczy, którzy go łamią. Pomagałbym graczom, którzy są mało obeznani z serwerem. 
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od kwietnia 2017, jednak premium mam od początku Sierpnia. Od tego czasu spędzam na serwerze zwykle pół dnia. Również staram sie codziennie odwiedzać forum. Zdaje sobie sprawę ze moje statystyki nie są powalające ale chciałbym mimo to spróbować swoich sił.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?  2-5 Godzin dziennie, lecz wiadomo ze w dni wolne więcej :)
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: raczej tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak

Mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, pozdrawiam ;)

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak :D

Jestem na TAK!

Jestem na tak, fajnie się rozmawiało.

"Uważam, że nadaję się na tą rangę po prostu..."
Miejmy nadzieję, że Twoje przypuszczenia nie okażą się chybne, a dalszych etapów rekrutacji nie spalisz na panewce...

Ocena pozytywna, nie zmarnuj jej.

Po rozmowie jestem na tak :)

Cóż czemu nie dać by ci szansy .

Jestem na tak.

W takim razie zapraszamy na ETAP 2 :) 

Przygotuj się dobrze łatwo nie będzie.

"Uważam, że trochę szkoleń i dasz sobie radę po prostu..."
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore