Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Epiczox

[Przyjęte]Podanie Epiczox

Polecane posty

1.Nick w grze: Epiczox

2.Wiek: 19 lat

3.Opisz siebie: Witam. Mam na imię Szymon i pochodzę z woj.  Małopolskiego. Urodziłem się w Krakowie. Nauke skończyłem w wieku 18 lat. Ze względu na problemy finansowe zacząłem pracę na stanowisku myjni samochodowej. Jestem typem osoby, która stara się dobrze wypełniać swoje obowiązki oraz staram się być sympatyczną i kulturalną osobą. Mimo wszystko staram się dążyć do celu którego wcześniej się podejmę. Potrafię przyznać się do błędu, ponieważ uważam że każdy ma prawo je popełnić. A kiedy zacząłem co raz więcej korzystać z serwera to z dnia na dzień coraz bardziej serwer mi się podobał.

4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Uważam że jestem odpowiednią osobą na rangę kidmod/mod ponieważ: Jestem w stanie obserwować graczy  w późnych godzinach (22-1:00) zarówno w dni powszednie jak i w weekendy. Staram się pomagać innym graczom jeżeli wiem w jaki sposób mogę im pomóc lub wiem gdzie im pomogą. Pomagam też moderatorom, gdy widzę osoby nie przestrzegające regulaminu. W dodatku mogę rozmawiać w dowolnej godzinie nawet w nocy  (jeżeli jestem na serwerze).Mimo wszystko zdaję sobie sprawę że moje statystyki w większości trybów są słabe to liczę też na wyrozumiałość w tym że gram około 3 miesiące.Obecnie staram się poprawiać statystyki we wszystkich trybach. Regulamin znam, taryfikator banów jeszcze nie do końca znam na pamięć kwestia 1-2 dni. Na forum oraz ts nie mam dużej aktywności ze względu na to że jak chcę zgłosić kogoś to zgłaszam na serwerze, ponieważ posiadam rangę VIP. Jeżeli będę musiał się czegoś douczyć to nie ma to dla mnie żadnego problemu.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Gram od około 3 miesięcy i zdaję sobie sprawę że to nie jest długo.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Jeżeli w dany dzień pracowałem to od 3 do 4 godzin a jeżeli mam wolne od pracy to od 5 do 8 godzin.

7. Discord: Nie posiadam,ale mogę zainstalować
    TeamSpeak3: Tak
    Sprawny mikrofon: Tak
    Mutacja: Tak

8. Czy posiadasz konto premium: Tak

Nie ukrywam że bardzo mi zależy na tym, żeby podanie było rozpatrzone pozytywnie.

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak

Zapraszam na rozmowę :) 

Po rozmowie na TAK!

zapraszam na rozmowę 

Rozmawiało się naprawdę fajnie. Jestem Na TAK 

Kimkolwiek jesteś chciałbym zamienić z Tobą parę słów przed wystawieniem oceny - czekam.
Doczekałem się i nie było tragicznie, więc póki co ocena pozytywna.

Ładnie odpowiedziałeś na moje pytanka...
Jestem na tak misiaku :3

Kojarzę cię ale nie kojarzę rozmowy z tobą. Więc musimy sobie trochę porozmawiać..

@edit Rozmowa w moim mniemaniu zakończyła się pozytywnie.

Zapraszamy na Etap 2.

Radzę się dobrze przygotować łatwiej już nie będzie ;)

Nazwijmy Twój etap 2 udanym - chyba udanym...
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore