Skocz do zawartości
Zuzik136

[PROPOZYCJE]

Polecane posty

1. Nick z gry; Zuzik136

2.Nazwa propozycji;

*Jeśli któraś z propozycji jest bugiem to moją propozycją jest naprawienie ich dla komfortu graczy bądź dodanie jej na nowej edycji.*

*Czat wyspowy

Opis; Jako iż sporo osób jednak nie rozmawia ciągle na tsie bądź w ogóle nie rozmawia moją propozycją jest wprowadzenie czatu wyspowego.  Polegałoby to na osobnym czacie dla osób w tym samym party. Wiele osób ma w party sporo osób i  zmniejszyłoby to spam na czacie typu "Czesiek daj drewno plz". Ułatwiłoby to komunikacje z całą wyspą i na pewno byłoby to wygodniejsze. 

*Fly w coopie

Opis; Jak sama nazwa wskazuje - dodałabym możliwość latania w coopie. Byłoby to przydatne zwłaszcza jak się chce komuś pomóc w budowaniu. Ewentualnie można by było dodać osobną komende do dawania fly`a tylko wybranym osobom. 

*Zastępca lidera

Opis; Chciałabym dodać zastępce lidera. Byłby to lider ale bez możliwości dodawania graczy do wyspy, ponieważ warto dać taką rangę zaufanej osobie z wyspy aby pod nieobecność lidera można by było robić eventy lub dawać coopa. Osoba z tą rangą mogłaby zmieniać położenie warpa i miałaby możliwość banowania i odbanowywania graczy na wyspie.

*Combat time na PvP

Opis; Jak sama nazwa wskazuje chciałabym dodać kilku sekundowy combat time na PvP. Takie PvP nie ma sensu - uderzasz kogoś, a ta osoba automatycznie teleportuje się na spawna bądź na swoją wyspę. 

*Naprawa /is settings

Opis; Wiele graczy mimo zablokowanych funkcji otwierania skrzynek i wyjmowania rzeczy z ramek zostaje okradziona. Moją propozycją jest naprawienie tego aby komfort rozgrywki wzrósł.

*Spawn

Opis; Jako iż można wylatywać ze spawna na normalny świat pomyślałam o otoczeniu go blokami z world edita (tymi niewidzialnymi). To tylko taki dodatek.

*Zakup dodatkowych sklepików

Opis; Następną propozycją jest dodanie do itemshopu zwiększenia bądź zniesienia limitu sklepików. Uważam, że wiele graczy zakupiłaby zniesienie/zwiększenie tego limitu.

*Wymiana z konkretnym graczem

Opis; Czasami ciężko jest zakupić coś z /ah po tańszej, wcześniej uzgodnionej cenie, ponieważ ktoś zdąży nas wyprzedzić. Moją propozycją jest dodanie czegoś wyglądającego podobnie jak wymiany w Monopoly na pc; Gracz wpisuje komendę /wymien <Czesiek> (Oczywiście gracz, w tym wypadku Czesiek musi zaakceptować wymianę) i następnie pokazuje się okno wymian. Obydwie osoby muszą mieć przedmiot, którym chcą się wymień w swoim ekwipunku. Oczywiście można by było wymieniać się także za $. Gdy gracze skończą wybierać przedmioty klikają "zatwierdź". Następnie ukazuje się pełny obraz całej wymiany. Jeśli osoby biorące udział w wymianie się zgadzają klikają "akceptuj". W ten sposób można wymieniać się przedmiotami za wiele niższe ceny bezpieczniej - nikt nie kupi tego, tak jak w wypadku /ah. Oczywiście jest to dosyć ogólnikowo opisane ale mam nadzieję, że zrozumiałe. Wygląd komend może ulec zmianie - decyzja należy do administracji.

*Naprawa /ignore

Opis; Tego chyba nie trzeba tłumaczyć - komenda /ignore jest jedną z komend, która poprawia komfort gry. Miło by było gdyby została ona naprawiona.

*Wiadomości offline

Opis; Dodałabym możliwość wysłania wiadomości prywatnych do graczy, nawet gdy są offline. Gdy ktoś zostawiłby tobie wiadomość, po zalogowaniu wyskakiwałby komunikat "Otrzymałeś wiadomość! Wpisz /sprawdz poczte aby ją odczytać". Mogłoby to głownie dawać możliwość dawania różnych propozycji bądź przekazania ważnej rzeczy, gdy gracz się już wyloguje.

*To chyba wszystkie moje propozycje. Mam nadzieję, że chociaż parę z nich zostanie wprowadzona, a te z nich, które były bugami zostaną naprawione*

Zapraszam do wypowiedzi i życzę miłego dnia! Zuzia.

Edytowano przez Zuzik136
  • Lubię to 2

Wedlug mnie te pomysly ktore podala Zuzia sa swietnym rozwiazaniem wielu problemow graczy jak i Administracji, poniewaz gdy wprowadzone zostabie to /wymien  to gracze nie beda narzekac na to ze ktos im cos wykupil, a bylo dla nich. W przypadku naprawienia /is settings gracze przestali by narzekac na to ze sa okradani z ramek skrzynek czy roznych innych rzeczy.

Wiele ciekawych propozycji, które czyniłyby grę po prostu wygodniejszą, takie jak chociażby ten combattime zakazujący używania komend, fly w coop przydatny przy budowaniu, czy chat wyspowy ułatwiający komunikację z wyspą.

Jestem za!

Każdy wyżej powinien otrzymać warna łącznie z autorką tematu za niezastosowanie się do zasad działu. :angry: 
Powiedzmy, że dziś tylko słowne ostrzeżenie, na przyszłość - autor musi dodać ankietę, aby uniknąć właśnie takiego spamu jaki powstał.

Co do propozycji, prawie wszystkie znamy i chcemy mieć na serwerze(może trochę inaczej niż przedstawiłaś) ale wszystko zależy od czasu i chęci osób odpowiedzialnych za ten segment. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Kbartek
      1. Nick w grze: kbartek005 2. Tryb gry: BedWars 3. Nazwa propozycji: Sklep na BedWars 4. Opis propozycji:Mam pomysł na sklep z kosmetykami na BedWars. Będzie można wydać swoje monety na czapki , stroje , efekty , itp. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Wreście by mogło by wydać te monety na BedWars które na ten czas są bezużyteczne :P 6. Ewentulne załączniki: brak
    • Przez Majcon
      1. Nick z gry: Majcon
      2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Wywalenie stakowania
      3. Opis: Witam, przychodzę z propozycją wywalenia stakowania się potworów, ponieważ bardziej to przeszkadza niż pomaga, bo nie wiem czy „szanowny” właściciel wie, ale podczas stakowania się potwora dość często wychodzą one z expiareki co powoduje śmierć graczy na wyspie, a ja tego nie chce, żeby osoby, które przychodzą na moją wyspę expic musiały się bać tego, że mogą zginąć. Dodatkowo sam plugin bardziej wpływa na lagi niż pomaga je zwalczyć, bo jak coś, co cały czas sprawdza czy obok nie zrespił się potwór tego samego typu i czy czasami nie został zabity ze staka ma pomagać w optymalizacji? A i mogę dodać, że plugin był sprawdzany na innym serwerze i chyba nie muszę przedstawiać rezultatu tego testu. Zastanawia mnie też to kto w ogóle wpadł na taki pomysł, żeby dodać ten plugin, skoro od wersji 1.9 moby podczas dużego skupiska same z siebie umierają. ;> 
    • Przez Mma33
      1.Nick z gry: Mma33
      2.Tryb gry: BedWars
      3.Nazwa Propozycji: Pisanie prywatnej wiadomość 
      4.Opis propozycji: Propozycji : Propozycja  jest taka żeby można pisać prywatnej wiadomość podczas gry bedwars używając komendy /msg 
      5. Własne refleksje i opinie , dodatkowe informacje: -
      6.Ewentualne  załączniki: - 
    • Przez Mma33
      1.Nick z gry: Mma33
      2.Tryb gry: BedWars
      3.Nazwa Propozycji: Czat Globalny
      4.Opis propozycji: Propozycji : Propozycja jest taka żeby dodać czat globalny podczas gry w bedwarsy używając np: @ !
      5. Własne refleksje i opinie , dodatkowe informacje: brak 
      6.Ewentualne znaczniki : brak 
      Jeśli się przyda czekam na odpowiedz . Pozdrawiam 

• Przez Mma33
      Czekam na odpowiedź . Pozdrawiam
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore