Skocz do zawartości

Nowa edycja mc.skyblock.pl 01.09.2018 - Więcej informacji tutaj

pixelguyworld

[Zmniejszenie poziomu ostrzeżeń] pixelguyworld

Polecane posty

Nick na forum: pixelguyworld
Punkty do usunięcia: 0 i 1
Link do poradnika: https://skyblock.pl/index.php?/topic/57831-cubegame-mój-sposób-by-triumfować-na-bedwarsach/
Dodatkowe informacje: Punkty uzyskałem przez próbę poprawienia aktywności na forum.
Moim zdaniem punkt 0 (ostrzeżenie za odkopywanie postów) był niesłuszny - post, za który zostałem zwarnowany, był najnowszy w dziale FanArt'ów (a że uwielbiam grafikę, musiałem tam wpaść) - zgodziłbym się, gdybym skomentował o wiele starszy post.

Ostrzeżenie słowne bylo jak najbardziej słuszne. To, że temat był najnowszy w danym dziale nie oznacza, że nie obowiązuje Cię zakaz odkopywania starych tematów.
Regulamin globalny, paragraf 2, punkt 8. mówi jasno, że:

Cytat

8. Zabronione jest pisanie w tematach, w których od ostatniej aktywności minęło więcej niż 30 dni. Takie posty będą uznawane za spam.

Temat, w którym odpowiedziałeś, był ze stycznia 2017. Czyli minął rok.

Ale do rzeczy - poradnik sam w sobie ładny, wszystko dobrze opisane.
Punkt zdjęty, zamykam.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore