Skocz do zawartości
Nishiru

[Propozycja] Usprawnienie bedwars

Polecane posty

1. Nick w grze: Nishiru_
2. Tryb gry: Bedwars
3. Nazwa propozycji: Blokada wyrzucania itemków podczas spadania w przepaść. 
4. Opis propozycji: Brak możliwości wyrzucenia itemków z ekwipunku, gdy postać spada, np. ktoś nas zrzucił w przepaść i chcemy wyrzucić wszystkie cenne itemy lecz system by nam to uniemożliwił.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Nie raz spotkałem się z sytuacją, gdy zrzucony przeze mnie przeciwnik wyrzuca wszystkie emeraldy, diamenty i inne itemki, które mogłyby trafić do nas po jego śmierci więc proponowałbym blokadę wyrzucania itemków podczas spadania, aby każdy mógł czerpać z gry więcej rozrywki.
6. Ewentulne załączniki: http://www.strawpoll.me/14807843
  • Lubię to 1

Według mnie jest dobrze z tym, że można wyrzucać itemki. Jestem na nie.

• Lubię to 1

Jestem jak najbardziej na tak.

Nie ma co dużo mówić.

Jestem zdecydowanie na tak

Zdecydowane nie.

Wyrzucanie itemów to element gry, chcesz odzyskać eme / diamenty, staraj się nie zrzucać wroga i tyle, robienie zasadzek stałoby się najprostszym sposobem na zdobycie emeraldów

Po za tym nie sądze żeby coś takiego było możliwe do zrobienia od strony technicznej.

• Lubię to 1

Nie..

Propozycja Odrzucona

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore