Skocz do zawartości
Maathorneferure

Prośba o odbanowanie!

Polecane posty

Witam!

Jestem graczem Minecrafta od wielu lat, na waszym serwerze SkyBlock gram od kilku dni. Grając moją postacią: Maathorneferure, zostałam zbanowana przez użytkownika Gallahad z powodu "AFK w celu zarobku". Zacznijmy od tego iż stwierdzenie "AFK" jest mi obce. Nie wiem co oznacza, ponieważ spotkałam się z nim teraz po raz pierwszy. Oczywiście po otrzymaniu "bana" sprawdziłam co ono oznacza. "Away From Keyboard". Podczas mojej gry na tym serwerze zauważyłam, iż wiele osób zostaje zbanowanych z tego powodu. AFK oznacza "z dala od klawiatury. Wy natomiast porównujecie to do celowego stania przykładowo w expiarce w celach czysto zarobkowych. Nie można wkładać do jednego worka odejścia w celu przygotowania herbaty i celowego zajmowanie miejsca innym graczom. Wiem, że serwer jest duży i gra na nim wiele osób, a obowiązkiem administracji jest dbanie o jego czystość i sprawiedliwość. Prosiłabym jednak o uprzednie konsultowanie z graczem przebiegu wydarzeń, a nie banowanie go. Uważam,że ban został mi dany dla tego, że osoba dająca bany myślała, że robię to dla zarobku. Wnioskuję więc o sprostowanie sytuacji i wycofanie bana lub skrócenie jego trwanie. Do tego zwracam uwagę na to, że nie stałam tam dłużej niż 6 minut co moim zdaniem jeszcze nie podlega pod "AFK". Sąd pozostawiam jednak wam. Liczę na odzew.

-Z poważaniem zbanowany użytkownik

Mathorneferure

• Lubię to 2

*Nawet odejście na 5 sekund jest traktowane jako AFK, odchodzisz od komputera? Wyjdź na chwilę z serwera, proste. 
Czekaj na odpowiedź banującego. 

Nie ma znaczenia jaki jest powód, dla którego afczysz. Jeśli musisz odejść od komputera to wyloguj się z serwera. 
Jako, że pierwszy raz byłaś karana za coś takiego, jestem skłonny Cię odbanować.
Następnym razem zastosuj się do wzoru.
Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore