Skocz do zawartości

Nowa edycja mc.skyblock.pl 01.09.2018 - Więcej informacji tutaj

Plaid360

[Modyfikacja] TXT - Blue Overlay by Plaid360

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Z nudów narysowałem sobie dziś resource packa. Yyy... to znaczy... przerobiłem. :>

Jest to zwykły overlay.

Co zostało zmienione?

- słońce i księżyc (pożyczone, nie rysowane przeze mnie):
moon_phases.png.29ab174f49e323c2f24e9fd4a3da90c7.pngsun.png.0cc97ff7b82c17f036ffb4e77ac5fde3.png
- czcionka na tą z faithfula
- większość gui na faithful lub coś w tym stylu:

inventory.png.6310a6ab0d2bbc1ba12fec82756ab851.png
- poświata enchantowanych itemków na ładniejszą:
sdf.thumb.png.73808814f2f9c90d0f7e157718f5543c.png
- itemki:
zmiany.PNG.b9db1cb3c9073d5ad30fe839e4ad2579.PNG
- diamentowa zbroja:
diamond_layer_1.png.74e53138905d2d3b7ae9dbe966cba408.png
- particlesy (nie moje):
fgh.thumb.png.251e9974d736a6387de2aa270e49fad3.png
- kolor trawy, ogień i woda:
ogn.png.0da22f7686a5c367c84041b87951dcdb.png

Jest to taka kolorystyka coś w stylu Mega Man (ehh całkowicie tak nie wygląda XD). Ogólnie taki ciemniejszy :D

Rozdzielczość zmienionych tekstur to 16x16 czyli są dobre pod FPS. Ale bloki można zmienić na jakie się chce:
sdfsd.PNG.138b66b3dcd2df1cb6096c7244a00ebd.PNGsdfffff.PNG.426a44c3253d0bb3bb601aab9f93dfc8.PNG

A HUD wygląda tak:
hud.png.7a703d92038a690f8e844b3252e82c2f.png

I jak teraz sobie pomyślę... to by było chyba na tyle.

LINK: BUM

Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje to mówcie!

Dawno nie rysowałem paczek więc wiem że nie jest to najlepsza paczka na świecie ale mi się podoba więc chciałem się z wami podzielić!.

Pozdrawiam wszystkich,
Plaid360

EDIT:

Cała niebieska kolorystyka itemów jest robiona przeze mnie. Ja rysowałem.

Edytowano przez Plaid360
  • Lubię to 1

Nie dałeś linku do pobrania txt.

1. Nie napisałeś na jakiej wersji jest txt.

2. Według mnie powinieneś trochę dopracować tego txt, jeśli chodzi pozostałe zbroje i miecze.

Edytowano przez Jareczeq

Fajny texturepack, szkoda tylko że nie jest to w formie filmu, wtedy wszystko lepiej byłoby pokazane. 

• Lubię to 1

49 minutes ago, Jareczeq said:

Nie dałeś linku do pobrania txt.

1. Nie napisałeś na jakiej wersji jest txt.

2. Według mnie powinieneś trochę dopracować tego txt, jeśli chodzi pozostałe zbroje i miecze.

1. Nie napisałem, ponieważ działa on na każdej wersji po zmianie texture packów na resource packi, a na 1.9+ mimo tego że inventory na survivalu jest trochę inne to można łatwo to naprawić usunięciem pliku z teksturą inventory.

2. Wiem że mógłbym go bardziej dopracować i czuje, że nie dałem z siebie wszystkiego, ale to tylko taki szybko narysowany overlay, ponieważ nie chcę na razie rysować całej paczki od zera.

Edytowano przez Plaid360

47 minutes ago, Gacus said:

Fajny texturepack, szkoda tylko że nie jest to w formie filmu, wtedy wszystko lepiej byłoby pokazane. 

Dzięki.

Nie jest w formie filmu, ponieważ mój film to był by pokaz slajdów w Movie Makerze... :L

Zbytnio nie ma się do czego przyczepić po za tym że:

- Jak już zmieniasz jedną zbroje to mógłbyś pozmieniać również inne bo wygląda to dosyć dziwnie

- Jak przerabiałeś gui to chyba zapomniałeś o zmianie jednego pliku odpowiadającego za gui leja ( hopper.png)

- A co do twojej metody radzenia sobie z niekompatybilnością txt na innych wersjach(przesunięta okienka), to jak już usuwać pliki chcesz to nie tylko inventory na survivalu, ale także na creative i gui statywu alchemicznego.

Po za tym raczej wszystko ok.

• Dzięki! 1

13 hours ago, Barkler said:

Zbytnio nie ma się do czego przyczepić po za tym że:

- Jak już zmieniasz jedną zbroje to mógłbyś pozmieniać również inne bo wygląda to dosyć dziwnie

- Jak przerabiałeś gui to chyba zapomniałeś o zmianie jednego pliku odpowiadającego za gui leja ( hopper.png)

- A co do twojej metody radzenia sobie z niekompatybilnością txt na innych wersjach(przesunięta okienka), to jak już usuwać pliki chcesz to nie tylko inventory na survivalu, ale także na creative i gui statywu alchemicznego.

Po za tym raczej wszystko ok.

1, 2. Prace nad tym texturepackiem zostaną niestety zatrzymane, ponieważ nie mam Photoshopa (wygasła licencja) a GIMP się buguje przy zmianie GUI. Prawdopodobnie gdy będę miał dostęp do Photoshopa to zrobię nowy od zera. Lub zacznę robić w GIMP.

3. Dzięki, ja ogólnie nie gram na tych nowszych wersjach więc wiesz... myślałem że tylko inv. survivalowe jest inne.

• Dzięki! 1

Hmmm, txt jest taki sobie.Ale też nie jest zły ,Jestem na takim maluteńkim Tak

Ps.Ale jak już robisz txt ,to się go nie robi na szybko ,tylko się go dopracowuje.

• Lubię to 1

Generalnie to txt nie jest zly chodz MI nie przypadl do gustu.Co do overlaya to moim zdaniem nic specjalnego ale + za starania ;)

Wygląda całkiem fajnie, może skorzystam.

Jedyne do czzego moge się przyczepic to to, ze to nie jest modyfikacja :)

Tytul: [Modyfikacja] TXT - Blue Overlay by Plaid360

Ech... gdybyś zmniejszył piksele na mieczu to pobrałbym ten TXT ale nienawidzę mieczy z  dużymi pikselami. To jest duży minus

Zobaczcie sobie datę postu - odświeżacie post z lutego, to chyba oczywiste, że nie będę już modyfikował tego TXT :P

W takim razie zamykam, aby uniknąć tych zbędnych komentarzy...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore