Skocz do zawartości
Tuchus

[Przyjęte][SkyWars] Grecja

Co sądzisz o mapie?  

28 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o mapie?

• Świetna! Nie mogę się doczekać gry na niej!
      18
    • Całkiem niezła, chętnie zobaczę, jak się na niej gra
      7
    • Może być, zobaczymy co inni powiedzą
      1
    • Raczej nie widzę jej na serwerze
      1
    • Nie. Po prostu nie.
      1

Polecane posty

Nazwa trybu: SkyWars

Nazwa mapy:  Grecja

Nick osoby/osób budujących: tukuo

Opis mapy:  Mapa stworzona dla 8 graczy do dynamicznej rozgrywki, dlatego też odległości między wyspami są małe. Przedstawia ona starożytną Grecję. Na środku znajduje się wzgórze ze świątynią, w której znajdziemy 6 skrzynek oraz enchant imitujący ołtarz. Bezpośrednio nad ołtarzem w suficie jest ukryty blok diamentu. Do świątyni prowadzą 4 kręte drogi z desek, obiegające wzgórze. Wokół środka znajdują się 4 pomniejsze wyspy z małymi stajenkami. Wewnątrz każdej znajdziemy skrzynkę i kowadło. Na wyspie gracza są 2 skrzynki, umieszczone pod drzewami, oraz jeziorko. Dodatkowo między wyspami graczy umieszczone są małe wysepki (3x3), na których rośnie drzewo, a w jego liściach ukryta jest skrzynka. Cała mapa utrzymana jest w śródziemnomorskim klimacie - pokrywają ją głównie piasek (zwykły i czerwony), a także trawa i (na środku) żwir. Oprócz tego występują 2 rodzaje drzew - cyprysy i drzewka oliwne. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Link do zdjęć: https://imgur.com/gallery/QZ2R3

• Lubię to 1

Edit: dodałem ankietę, więc jakby wam się nie chcoało komentować to tam wybierzecie. 

Edytowano przez Tuchus

Mapa ładna i przyjemna. Za dodaniem

• Dzięki! 1

Mapa mi się bardzo spodobała. Jestem za jej dodaniem.

• Dzięki! 1

Mapa świetna. Za dodaniem 

• Lubię to 2

Bardzo ładna, estetyczna, klimatyczna co do Grecji mapa - za dodaniem!

• Lubię to 1

Link do mapki do mnie na pw ;)

Mapka jest świetna ;). Zakochałem się w niej xD

Oczywiście za dodaniem

• Dzięki! 1

Z chęcią bym zagrał na Grecji.

Jestem na: TAK

• Dzięki! 1

Mapka jest bardzo w moim stylu :) Proste wyspy, bez żadnych wielkich budowli i małe odległości. Ciekawe jak będzie się na niej grało.

Jestem na TAK

• Dzięki! 1

Jestem za dodaniem, ładnie wygląda :P

Bardzo ładna to już chyba twoja 2 taka estetyczna mapa.Jestem na 100% za dodaniem

• Dzięki! 1

Kolejna mapa Twojego autorstwa, i kolejna równie świetna.

Jest bardzo klimatyczna, realistyczna, zrobiona z pomysłem i co najważniejsze, zawarłeś w niej  MAŁE ODLEGŁOŚCI MIĘDZY WYSPAMI.

Po raz drugi, na TAK.

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

Mega Mapka :3 

Wiadomo, że na TAK! :P 

• Dzięki! 1

Mapka przyjęta.

Będzie czekać na swój czas.

• Dzięki! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez UrfeGG
      1. Nick w grze: UrfeGG 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kornel0143 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty [Aura & AntyKnock] 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 05.08.18 22:42:28 6. Dowody:
    • Przez Tuchus
      ===Nazwa trybu===
      SKyWars
      ===Nazwa mapy===
      Floating Gardens - coś w tym stylu, nie miałem pomysłu :L
      ===Nick osoby budującej===
      tukuo
      ===Opis mapy===
      Wyspa gracza składa się z głównej wyspy i kilku pomniejszych, znajdują się na niej 2 skrzynki.Wyspa środkowa składa się z 2 części: środka i pierścienia
      znajduje się tam 6 skrzynek, enchant, kowadła i craftingi.
      ===Link do zdjęć===
      Tutaj
    • Przez Pefpe
      1. Nick w grze: Pevpe 2. Tryb gry: SkyWars (Podniebna) 3. Opis uwagi: Na kordach 0 0 znajduje się blok na którym można się skampić i mieć ez wina. 4. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Ten blok powinien zostać usuniety, gdy ktos też to odkryje bedzie robił tak co arenke. Tak wgl na filmiku w momencie 00:26 jakis typ jechał na scaffie XD (nick: Clickeret) 5. Ewentualne załączniki: https://youtu.be/bTYv_WS9r6k
    • Przez Bebae
      1. Nick w grze: Betii 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kuba1213211,  bartek1213211 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz 4. Tryb gry: Skywars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 30.03.18 6. Dowody: https://imgur.com/a/Jbl5Y
    • Przez Bebae
      1. Nick w grze: Betii 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: ___3ahe 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty - Antyknock 4. Tryb gry: SkyWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 30.03.18 6. Dowody: https://imgur.com/a/XpZrg
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore