Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zyfrilka

[Przyjęte][Podanie] Zyfrilka

Polecane posty

1. Nick w grze: Zyfrilka

2. Wiek: 15 (16 według rocznika)

3. Opisz siebie:

Mój nick to Zyfrilka - wiem bardzo kreatywny :) Jestem osobą o bardzo wielu zainteresowaniach. Z tych ważniejszych mogę wspomnieć o astronomii, fotografii, terrarystyce oraz psychologii. Z tym ostatnim wiąże przyszłość. 
Mam nieco odmienne poglądy od reszty społeczeństwa, jednak nie wyklucza mnie to z życia wśród innych ludzi, którzy często cenią mnie za dziwne, aczkolwiek działające sposoby na wyjście z trudnej sytuacji. 
Niestety mam bardzo słomiany zapał, szybko się zniechęcam kiedy coś mi nie wychodzi i lubię doszukiwać się głębszego sensu (tzw. Drugiego dna) w czymś, co jest w ogóle nie potrzebne. Jestem osobą bezkonfliktową i zazwyczaj podejmuję przemyślane decyzje, które najważniejsze żeby były sprawiedliwe i uzasadnione.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę:

Uważam się za osobę o bardzo wysokim poczuciu sprawiedliwości. W swoich grach notorycznie spotykam graczy, którzy często przez długi czas łamią regulamin (np. Cheatując) i psują zabawę z gry innym graczom. Chciałabym podjąć walkę z nimi, i pomóc administracji zmniejszyć ich populację na serwerze. Lubię również pomagać innym graczom kiedy tylko mogę, i staram się utrzymywać z nimi dobry kontakt.
Doświadczenie ma to do siebie, że można je nabyć, a obecny jego brak nadrabiam elastycznością.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Aktywnie gram od końca roku 2015, i pomijając ponad roczną przerwę od minecrafta, to grałam prawie że codziennie. Nie mniej jednak, konto na którym gram obecnie, egzystuje od końca roku 2017 
( Na stronie jednak jest data rejestracji 10.02.2018 gdyż konto było przerejestrowane, trzeba było spełnić wymaganie dot. konta premium )

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

To wiele zależy od tego, ile będę mieć do nauki, oraz od zdarzeń przypadkowych. W tygodniu około 3 - 4 godziny, a w soboty, niedziele i pozostałe dni wolne do 5 - 6 ( lub nawet więcej ) godzin. 

7. Discord: Tak

TeamSpeak3: Tak

Sprawny mikrofon: Tak

Mutacja:  Jestem dziewczyną, więc sprawa jest bardziej skomplikowana; Głosu dziecięcego nie mam.

8. Czy posiadasz konto premium: Tak.

Pozdrawiam całą administrację, jak i wszystkich tych, którzy czytają to podanie :)

Wiedziałem, że złożysz :33
Zapraszam na rozmowę.

Musisz się douczyć, ale dam ci szansę. Jestem na tak.

Po rozmowie na TAK!

ps. Słodki Głosik ;3

Podanie jest fajne. Statystyki są też ok.

Zapraszam na rozmowę na ts. Proponuje godziny 19-21 każdego dnia.

@edit Po rozmowie mogę być na tak o ile się douczysz.

zapraszam na rozmowę 

Odnośnie całokształtu rozmowy i twojego zachowania jestem na tak.
Co do twojej wiedzy, jestem na nie, więc czeka się sporo nauki jeśli ci zależy.
Także do boju!

Dam szansę, jedną jedyną. Powiedzmy, że rozmowa wypadła dobrze.
Ocena pozytywna.

Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!
Więcej informacji otrzymasz w wiadomości prywatnej.

Cóż postanowiliśmy dać ci szansę nie zmarnuj jej :)

Podanie Przyjęte 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore