Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheFafik1994

[Odrzucone][Podanie] TheFafik1994

Polecane posty

1. Nick w grze:Thefafik1994
2. Wiek:17
3. Opisz siebie: Nazywam się Dominik.Uczęszczam do technikum.Mieszkam na Pomorzu. Jestem graczem ASG gram od około roku. Lubię obejrzeć fajne anime ostatnio skończyłem oglądać ,,fullmetal alchemist brotherhood " .lubię słuchać Twenty One Pilot mam około 185cm wzrostu. posiadam takie wady jak samolubność . Chciwość lecz prawdopodobnie trudno to będzie zobaczyć bo z natury jestem spokojny i w grze można to spostrzec  dopiero naprawdę w ekstremalnych warunkach . pomimo takiej takiej ilości wad chce wspomnieć o moich zaletach którymi są . Spokój/Opanowanie/ Oraz Dystans do siebie który pomaga mi. W Gimnazjum na dzień dziecka w skoku w workach złamałem sobie rękę  https://imgur.com/a/ML6KU dowody. co było tęz powodem wstrzymania się przed graniem na spory kawał czasu  jest tam data 2016 i 16 lat napisane . ale chyba każdy lubi zaniżać sobie wiek (błąd doktora) 
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?. Jestem starym wyjadaczem na tym serverze spędziłem sporo czasu.Gram przeszło kilka lat. i przestałem grać na serverach minecraft prócz MYSG gdzie sobie pogrywam. Posiadałem range Administratora na wielu serverach . w innych grach takich jak Garrys mod/Cs Go/ Arma 3/ Rust/ Hurt World/ Poprzez że posiadałem kiedyś na owych serverach administatora posiadłem  umiejętności które mogą się przydać. i sądzę ze byłbym wstanie pomóc komuś na serverze. 
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? powróciłem po kilku miesięcznej przerwie. nie licząc że bardzo aktywnie na serverze grałem z 4-5 lat temu to ostatnie 60 dni pogrywam aktywnie 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?-2h-4h
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak

Literówka w podanym nicku - TheFafik1994 prawidłowy, 

Co do podania nie mam się czego przyczepić, aktywność na serwerze to nie jest najlepsza.

Zobaczymy co powiesz na rozmowie.

Po rozmowie jestem na nie.

Nie przekonałeś mnie w ogóle.

Rozmawiałeś z nami prawie godzinę i jedynie co się dowiedzieliśmy, że chcesz dołączyć do administracji "tak o".

To nie na tym polega kolego...

Rozmową ani podaniem totalnie mnie nie przekonujesz,.

Na NIE

Biorąc pod uwagę opinie osób wyżej, nie mam ochoty nawet zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną.
Podanie odrzucone.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore