Skocz do zawartości
Rodess

Awaria serwera skyblock

Polecane posty

1. Nick z gry:  Rodess

2. Opis problemu: Nie działa tpa /warpy, czasem ze spawnu zaskoczą, ale nie zawsze. Wczoraj wbili gracze którzy pisali, że dostali perma i rozdawali $, diaxy itd, głównie jak ktoś przepisał jakieś przekleństwa na czacie (a w końcu za każde wulgaryzmy upominacie, banujecie :P). Dodatkowo występują ogromne cofki, przykładowo niszczę bruk, kładę w to miejsce jasnogłaz, zajmuję się kolejnym blokiem, po czym patrzę i wcześniej postawiony jasnogłaz wraca do bruku :|     Teleportacja obecnie wygląda tak, że wyskakuje powiadomienie że ktoś chce się tpa, pomimo akceptacji (nawet wyskakuje tej osobie że zaakceptowałem) nigdzie nie przenosi.   

3. Screeny(Opcjonalnie): Raczej zbędne

Wiesz ze te typy dostaly juz bana od Thaurona? Jeden dostal za "Widzisz drzwi? To przez nie wyjdz" a drogi za "Wypi..." no wiec wiesz. A co do tych lagow, to ja tez znajduje sie na zlagowanym sektorze i mam tam srednio 500 pingu a wiec pozdro i milego dzionka xd.

Wiem, że już mają znowu permy, no ale jednak coś się stało, że mając bana nagle wbili :|

No wm podobno mieli blackliste. I u mnie tez cos sie stanelo proboje sie zalogowac ale nie dziala serwer i pisze nie mozna bylo sie polazyc z instancja skyblock ;p

Sama komenda /warpy działa z tego co widzę wszędzie bez zarzutu (no może prócz vipa, ale to wiemy).
Co do /tpa sprawdzimy wiarygodność i ewentualnie zgłosimy usterkę. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore