Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deku

Skarga na antycheat - BedWars

Polecane posty

Witam,
Miałem sobie odpuścić żale na forum, ale poziom graczy i antycheat na BedWarsach to jest jakiś dramat.
Zacznę od tego, że pod względem wieku i doświaczenia w tej grze byłbym tu w top100 graczy na tym serwerze, ale co z tego jak koleś ustawi sobie anty-knocka krytyki i po zawodach.
Jestem na tyle doświadczonym graczem, że nie przejmuje się jakimś cheaterem tylko że gdy  już wszystkich na arenie wykończę to się męcze z takim bobem 15 minut bo ani go zrzucić ani go ubić i tak naprawdę tracę czas i gdyby nie to miałbym już 3 kolejne areny wygrane..
Ale dobra mówie sobie pokora i powoli będę iść do góry z rankingiem..
Wczoraj wieczorem wchodzi vip i sobie lata na fly o ile wiem vipy mają fly na lobby, a nie na rozgrywkach typu bedwars, ktoś Mi tu zaraz może odpiszę, że aa bo se kupił potke na jump boosta albo robi trick z fireball'em. Tylko nieźle że jak go knockłem to próbował jeszcze podlecieć ale już go cofneło za bardzo w dół. Mało tego ten koleś był jeszcze w sojuszu z jakimś graczem - oczywiście arene przegrałem i na końcu zawalony chat tekstem "ez".
No to nie powiem już się trochę wnerwiłem.
Szczyt możliwości przez chwilą wchodzę na arenę i dwóch typów na aurze i anty knocku w sojuszu a potem na lobby w oczekiwaniu na następną arenę wyzywanie od rodziców...
Piszę to wszystko tutaj nie po to, aby robić napięte sytuacje tylko pokazać, że ludzie chcą tu na prawdę grać, ale poziom antycheata i ogólnie graczy to jest jakiś dramat.
I tutaj apel do modów, adminów:
Robicie ankiety do graczy jakie następne mini gry chcecie na serwerze itp. Fajnie że działacie i rozwijacie serwer, ale na cholerę ogarnijcie wreszcie porządnie tego antycheata przecież nie jesteście początkującym serwerem tylko znaczycie coś jednak na Polskich serwerach. Jestem jeszcze z czasów kiedy zamiast takich huzuni uzywało się nodusa. Wróciłem do minecrafta po roku mówie sobie mam czas to pogram widzę mysg zrobiło krok do przodu i to prawda, ale za nim weźmiecie się za następne tryby proszę ogarnijcie antycheata.
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość..

• Lubię to 2

Prosimy się kontaktować z rangami wyższymi (czytaj HeadAdmin), bo my już nic na to nie poradzimy.

Doskonale znamy sytuacje i zdajemy sobie z tego sprawę, poza  antycheatem (aac) jest jeszcze administracja - 12 osób (13 w teori), która stara się banować jak najwięcej osób, które cheatuja...

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore