Skocz do zawartości
Tuchus

[Odrzucone][Podanie] tukuo

Polecane posty

===Nick w grze===

tukuo

===Wiek===

15 lat (12/08/2002)

===Opisz siebie===

A więc witam! Mam na imię Karol, liczę sobie, jak już wspomniałem, 15 lat i mieszkam na przedmieściach Warszawy. Obecnie chodzę do 3 klasy gimnazjum, po wakacjach zamierzam iść do liceum/technikum o profilu informatycznym. Swoją przygodę z Minecraftem zacząłem dawno temu - za czasów wersji 1.3. Z początku grałem głównie na singlu, jednak z czasem odkryłem uroki gry wieloosobowej, a MySG był jednym z pierwszych serwerów na których założyłem konto. Zresztą, o tym więcej w punkcie piątym :). Jestem osobą kreatywną, inteligentną, opanowaną, miłą i pomocną, a sądzę, że te cechy są jednymi z najważniejszych w posadzie KidModeratora. Dodatkowo mam spore poczucie humoru i dystans, jednak potrafię zachować powagę, jeśli sytuacja tego wymaga. Nigdy nie działam pochopnie, każdą ważną decyzję muszę przemyśleć kilka razy. Z moich wad największymi są nieśmiałość i lenistwo - choć w sumie to drugie częściowo sprawia, że spędzam na serwerze tyle czasu.... Moje zainteresowania to informatyka, muzyka (rock, metal) i fantastyka. Na ten moment moje ulubione tryby gry to SkyWars i BedWars, choć sporo przesiaduję też na SCB czy BuildBattle.
===Dlaczego miałbyś otrzymać rangę===

Głównym powodem jest to, że chciałbym, aby wszyscy mogli czerpać jak największą przyjemność z gry na serwerze. Przez osoby cheatujące, zawierające sojusze czy wyzywające niestety część graczy tej przyjemności nie ma. Oczywiście wszystkich, którzy łamią regulamin nie złapię - ale próbować warto, nawet jeśli tylko części z nich uda się wymierzyć sprawiedliwość. Gdy widzę taką osobę, oczywiście ją upominam bądź zgłaszam - czy to w grze, na forum czy TS, jednak jako KidMod mógłbym zrobić w tej kwestii więcej. Często przesiaduję na serwerze w późnych godzinach (po północy), a, jak sam zaobserwowałem, wtedy właśnie jest najwięcej cheaterów - i często żadnego Moderatora żeby ich pobanować... (pozdrawiam Byczka). Staram się pomagać graczom - doszło nawet do tego, że niektórzy pytania kierują właśnie do mnie. Oprócz tego chciałbym wspomóc rozwój serwera - w zasadzie robię to już teraz kupując VIPa, zgłaszając mapki itp., ale chciałbym jednak, żeby ta moja przysłowiowa cegiełka była jak największa :). Nie będę Was oszukiwał - nie mam doświadczenia w moderowaniu serwerem. Mimo to sądzę, że sobie poradzę na stanowisku KidModa - bardzo szybko się uczę i sumiennie wykonuję powierzone mi zadania.

===Od kiedy aktywnie grasz na serwerze===

Na serwerze zacząłem grać jeszcze za czasów, gdy było na nim tylko SG, a serwer nie nazywał się CubeGame. Było to jednak na innym koncie i, niestety, nie pamiętam już nicku. Później miałem dłuższą przerwę od MC, choć ok. rok temu powróciłem pod nickiem Glebogryzarka_ - jednak grałem wówczas głównie na HnS, a tryb ten doczekał się w międzyczasie nowej edycji, także statystyki na tym koncie nie powalają. Potem miałem kolejną przerwę, tym razem krótszą - wiązało się to z zapomnieniem hasła na stare konto, zmuszony więc byłem założyć nowe. Na nicku tukuo zacząłem grać w październiku lub listopadzie ubiegłego roku, jednak na stronie data rejestracji to 11.02, gdyż wtedy zakupiłem premkę i konieczne było przerejestrowanie konta.

===Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer===

W dni powszednie będzie to ok. 3 - 6 h., zależnie od ilości nauki itp. W dni wolne ponad 5 h., jeśli nie mam innych planów.

===Wymagania===

Premium: Oczywiście :)

Minimalny wiek 15 lat: Jak już pisałem, Tak.

Bardzo dobra znajomość regulaminu oraz taryfikatora kar obowiązujących na serwerze: Yep.

Dyspozycyjność (poświęcanie na serwer minimum 2 godzin dziennie): Znacznie więcej.

Duża aktywność na serwerze gry: Oczywiście,  tu macie link do statystyk :)

Posiadanie konta na forum (znajomość zasad funkcjonowania forum, aktywność): Aye.

Znajomość podstawowych komend: W miarę - podstawy znam, reszty mogę się douczyć.

Znajomość języka polskiego oraz jego podstawowych zasad pisowni: Jak najbardziej.

Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak - może nie jakiś najlepszy, ale działać - działa.

Nienaganne zachowanie: Tak - miałem kiedyś bana (sojusz), no ale jak mówią, to było dawno i nieprawda, od tego czasu pilnuję się, żeby nie łamać regulaminu.

Odpowiedzialność, cierpliwość, chęć udzielania pomocy graczom na serwerze: Gdyby nie to, nie pisałbym podania :)

Discord: Tak.

TeamSpeak3: Tak, choć aktywnie korzystać zacząłem dopiero niedawno.

Mutacja: Tak

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie - a jeśli nie, to chociaż nie uznacie czasu na to poświęconego za zmarnowany. Pozdrawiam, tukuo. :3 

• Lubię to 4

Jednego upośledzonego już mamy, ale kolejny? (Musiałem to napisać przez twojego skina, który do tego jest idealny xD)
Za te twoje zainteresowania dostaniesz w ten upośledzony łeb to wróci na swoje miejsce.

Do niczego nie mogę się przyczepić więc zapraszam na rozmowę.
Po rozmowie jestem na tak.

• Haha 2

Aktywnie udzielasz się na serwerze oraz forum, rozmowa również przebiegła poprawnie.
Nic mnie nie powstrzymuje w oddaniu pozytywnej oceny.

• Dzięki! 1

Hmmmm... No dobra niech będzie

Zapraszam na rozmowę ;)

Jestem na TAK! :)

Na NIE, na za dużo sobie pozwalasz :) 

Kierunek rozmowa

• Dzięki! 1

Wbijasz na TS'a, rozmawiasz,  ja wystawiam ocenę i po sprawie.
To jaka ocena znajdzie się poniżej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Nie było źle - ciekawe czy w dalszych etapach rekrutacji dasz radę...
Ocena pozytywna.

• Dzięki! 1

Podanie Ciekawe.

Statystyki ładne jak i aktywność.

Zapraszam na rozmowę.

Jestem na TAK!

• Dzięki! 1

Nic mi nie pozostało tylko zaprosić cię na etap 2

Przygotuj się dobrze bo łatwo nie będzie.

• Dzięki! 1

Niestety poziom jaki zaprezentowałeś na etapie 2 nie był wystarczający bym mógł wspólnie z Natalą zaakceptować podanie.
Etap 2 zakończony niepowodzeniem - podanie odrzucone.

• Dzięki! 1
  • Smutny 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore