Skocz do zawartości

Nowa edycja mc.skyblock.pl 01.09.2018 - Więcej informacji tutaj

Kbartek

Usunięcie hasła oraz zmienienie typu konta na premium.

Polecane posty

Czy możecie mi usunąć hasło oraz zmienić "stan" mojego konta na premium? Ponieważ nie mam skina (napewno ustawiony , sprawdzałem na innych serwerach). 

Nick : kbartek005 5a9ec1083c70e_Dowdpremium.PNG.9ed5e619893359708ba01468a25b82ac.PNG

Edytowano przez Kbartek
Dodano nowy nick :P

Dodaj ss z luncher'a gry, aby potwierdzić, że konto jest Twoje. Możesz do mnie na pw.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Kondziakk
      Mam premium i chcial bym sie normalnie logowac....
      Nick: Kondziakk
    • Przez Szymonek227
      Nick: Szymonek227
      Sprawa: Mam nowo nabyte premium i nie mogę wejsc na serwer. Pisze mi że mam się zgłosić i się zgłaszam
    • Przez Zuzik136
      Dzień dobry, piszę tutaj ponieważ nie mogę pisać w zakładce pytania. A zatem  kupiłam Minecraft Premium i mam się tu zgłosic. Chcę jeszcze zapytać dlaczego nie mogę pisać w Pytaniach dot. Skyblocka.
      Nick w grze : Zuzik136
    • Przez Konats
      Nick Konats
      Brak rangi 
      Brak wyspy

• Przez Mrblack322
      Jak zmienić hasło ?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore