Skocz do zawartości
Tuchus

Jak wstawić screenshota

Polecane posty

Witam! Słowem wstępu: zauważyłem, że wiele graczy ma problem z wstawianiem screenshotów. Chodzi mi tu głownie z screeny z informacją o banie, bo te z gry to nie problem. Niektórzy nie wiedzą, jak wykonać taki zrzut ekranu - i właśnie dla nich piszę ten poradnik.

A zatem: najpierw, oczywiście, musimy mieć to, co chcemy na ekranie. Żadna filozofia. Następnie należy wcisnąć klawisz PrintScreen (PrtSc, PrtScr). Znajduje się on, zależnie od klawiatury, nad strzałkami bądź boczną klawiaturą numeryczną. Pozornie nic się nie stanie - w rzeczywistości jednak screen został przechwycony i znajduje się w schowku. Teraz wystarczy uruchomić Painta (czy cokolwiek tego typu), wybrać "wklej" i... gotowe! Mamy naszego screena! Zapisujemy i można już wrzucić na forum.

Mam nadzieję, że poradnik okaże się przydatny. Pozdrawiam i życzę miłej gry czy tam cokolwiek robicie.

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

Albo można walnąć kilka ssów przyciskiem F2, wtedy od razu będzie wyeksportowany do pliku i będzie zawierał datę.

Ale poradnik jest przydatny, dam za niego serduszko :D

18 minutes ago, Plaid360 said:

Albo można walnąć kilka ssów przyciskiem F2, wtedy od razu będzie wyeksportowany do pliku i będzie zawierał datę.

Ale poradnik jest przydatny, dam za niego serduszko :D

Mówisz o czymś innym niż ja w poradniku. Screenów z informacją o banie nie zrobisz F2. Jak wspomniałem, screeny z gry to nie problem.

Ew. na systemach Windows 7 wzwyż, można użyć "Narzędzia Wycinanie" (czy jakto tam się zwie), zaznaczyć obszar na pulpicie, zapisać gdzie chcemy i po kłopocie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore