Skocz do zawartości
Rodess

Propozycja ustawienia party

Jesteś za ?  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteś za ?

Polecane posty

1. Nick z gry: Rodess

2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Ustawienia party, podobnie jak /is settings

3. Opis: Moją propozycją jest zrobienie /party settings w którym moglibyśmy każdej osobie z party z osobna przydzielić uprawnienia, chodzi mi m.in żeby można komuś odblokować możliwość zapraszania do coop, dodawania do party, zarządzaniu warpem, blokowaniem teleportacji, banowaniem i wyrzucaniem osób z wyspy,zarządzaniem ustawieniami wyspy czy zmianą biomu itd.  Wiadomo nie każdy może zawsze grać i nie zawsze lider wyspy może wejść na serwer i załatwić sprawę. Wiele osób gra w zaufanym gronie osób i na pewno ułatwiło by to rozgrywkę.  Oczywiście domyślnie wszystko byłoby zablokowane jak w ustawieniach wyspy i dopiero, gdy komuś ufamy moglibyśmy przyznać uprawnienia.

Kolejną moją propozycją byłoby dokładne przetłumaczenie wszystkiego na serwerze, tak by wszystkie komunikaty itd były tylko w języku polskim oraz poprawienie zadań, bo zdarzają się takie w których nie do końca wiadomo o co chodzi. Przykładowo zadanie z kilkoma stakami kolorowego szkła, gdzie nie jest sprecyzowane o jakie kolory chodzi :/  Nagrody za zadania również powinny zostać zmienione, bo obecne według mnie są za słabe i robienie zadań jest nieopłacalne

Pozdrawiam

Rodess

Edytowano przez Rodess
  • Lubię to 2

z zadaniami jestem jak najbardziej na TAK

Obie propozycje oczywiście zaakceptowane. System nadawania uprawnień party dodamy do kolejki TO DO i zrealizujemy. 

Teksty także zostaną przetłumaczone. 

Zadania, no cóż, przyjmuję na klatę że były niedopatrzenia, ale ogarniemy temat. Rodess osobiście sprawdzisz mam nadzieję wszystkie questy i przerobisz teksty tych, które uznasz za niejasne. Więcej info na priv. 

Zamykam i dzięki za udzielanie się! :)

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez zakonfeniksa
      1. Nick z gry: zakonfeniksa 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii:wyspy w netherze 3. Opis:Chciałbym aby była możliwość stworzenia 2 wyspy w netherze żeby mieć wyspe w netherze trzeba by było np stworzyć portal do netheru na swojej wyspie albo coś tam. Myślę że taka propozycja spodobała by się graczą najlepszego serwera skyblock w polsce.
    • Przez Kbartek
      1. Nick w grze: kbartek005 2. Tryb gry: BedWars 3. Nazwa propozycji: Sklep na BedWars 4. Opis propozycji:Mam pomysł na sklep z kosmetykami na BedWars. Będzie można wydać swoje monety na czapki , stroje , efekty , itp. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Wreście by mogło by wydać te monety na BedWars które na ten czas są bezużyteczne :P 6. Ewentulne załączniki: brak
    • Przez Majcon
      1. Nick z gry: Majcon
      2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Wywalenie stakowania
      3. Opis: Witam, przychodzę z propozycją wywalenia stakowania się potworów, ponieważ bardziej to przeszkadza niż pomaga, bo nie wiem czy „szanowny” właściciel wie, ale podczas stakowania się potwora dość często wychodzą one z expiareki co powoduje śmierć graczy na wyspie, a ja tego nie chce, żeby osoby, które przychodzą na moją wyspę expic musiały się bać tego, że mogą zginąć. Dodatkowo sam plugin bardziej wpływa na lagi niż pomaga je zwalczyć, bo jak coś, co cały czas sprawdza czy obok nie zrespił się potwór tego samego typu i czy czasami nie został zabity ze staka ma pomagać w optymalizacji? A i mogę dodać, że plugin był sprawdzany na innym serwerze i chyba nie muszę przedstawiać rezultatu tego testu. Zastanawia mnie też to kto w ogóle wpadł na taki pomysł, żeby dodać ten plugin, skoro od wersji 1.9 moby podczas dużego skupiska same z siebie umierają. ;> 
    • Przez Mma33
      1.Nick z gry: Mma33
      2.Tryb gry: BedWars
      3.Nazwa Propozycji: Pisanie prywatnej wiadomość 
      4.Opis propozycji: Propozycji : Propozycja  jest taka żeby można pisać prywatnej wiadomość podczas gry bedwars używając komendy /msg 
      5. Własne refleksje i opinie , dodatkowe informacje: -
      6.Ewentualne  załączniki: - 
    • Przez Mma33
      1.Nick z gry: Mma33
      2.Tryb gry: BedWars
      3.Nazwa Propozycji: Czat Globalny
      4.Opis propozycji: Propozycji : Propozycja jest taka żeby dodać czat globalny podczas gry w bedwarsy używając np: @ !
      5. Własne refleksje i opinie , dodatkowe informacje: brak 
      6.Ewentualne znaczniki : brak 
      Jeśli się przyda czekam na odpowiedz . Pozdrawiam 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore