Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fanciak

Prośba o Unbana

Polecane posty

Witam. Piszę w sprawie niesłusznego zbanowania mnie na serwerze. Otóż zostałem zbanowany bezpodstawnie za "fly" na SPAWNIE BED WARS. Nigdy w życiu nie używałem cheatów, grałem na tym serwerze od 4 lat, kupowałem VIPA i uważam, że zostałem bezpodstawnie z niego usunięty. Dlatego proszę o odbanowanie mojego konta - Fanciak, ponieważ cheatów nie mam i nigdy mieć nie będę, nawet nie wiem jak je ściągnąć. Najprawdopodobniej zbanowaliście mnie za to, że zbugowałem się w klocku, ale wy uważacie, że to fly. Dzięki i liczę na wyrozumiałość.

Pozdrawiam, Fanciak

Witaj, Twoje konto nie ma bana, restart rutera powinien Ci pomóc. Jeśli nie, zgłoś się do nas na TS'ie (ts.cubegame.pl, kanał pomocy CubeGame). 

Zamykam 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheGala
      1)
      GalaFajter
      2)
      prowokowanie Moderatora
      4)
      Assassinek

5)
      Witam was Kochani Admini :3
      zaczeło się od xXKorekxX i tak takich wyzywanek typu rucham ci matke albo pisanie mojego nicku GałaFajter Smutne cn ?
      Wbił pan grozny czyli :O Assassinek i tam było zaczepki z mojej Mordki
      'Robiłem ci byłą ;(
      Zrozumiałem i z ciężkim przepraszam była Assassinka i jego i cała Admistracie,
      oraz graczy
      6) o co proszę ?
      O ub ale i tak wiem ze nie dostane bo mnie nie lubicie Xd
    • Przez MrKempol
      1. Nick w grze: MrKempol 2. Powód zbanowania:"afk w celu zarobku" 3. Treść wyjaśniająca: Witam, grałem na kilku wcześniejszych edycjach skyblock'a i nigdy nie zauważyłem, że za powód podany wyżej można zostać zbanowany. Najwyraźniej od tej edycji regulamin się zmienił, nie przystosowałem się do niego, lecz uważam, że afk'owałem zbyt krótko, aby mnie zbanować. Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, następnym razem tak się nie zachowam. Teraz zostało mi tylko 3h ban'a, ale chciałbym sobie pograć i wyluzować się na serverku. Pozdrawiam 4. Nick banującego: hi_brvno 5: Screen z info o banie: (Nie mogę dostarczyć screen'a, nie mogę wysłać pliku) Treść: Skyblock.pl >> Zostaleś zbanowany/a! Wygasa >> 2godz 30min 16sek Powod >> afk w celu zarobku Morderator >> hi_brvno Odwolaj się od bana na TS3 lub forum! Forum: http://skyblock.pl TS3: ts.skyblock.pl
    • Przez Georger
      Każda osoba, która otrzymała bana na naszym serwerze ma prawo napisać prośbę o odbanowanie.

Obowiązkowy prefiks w tytule tematu: [uB] nick gracza
      Prośbę należy napisać według poniższego wzoru:
      1. Nick z gry: 2. Data otrzymania bana: 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: UWAGA!

1. W tematach o UB wypowiadają się wyłącznie osoby zbanowane lub osoby bezpośrednio dotknięte sprawą oraz Administracja!

2. Wszelkie posty nie wnoszące nic do tematu, oraz posty typu "za ub" "brak wzoru" etc. będą karane warnem!

3. Wszystkie tematy bez zachowanego wzoru administracja będzie zamykać i przenosić do kosza!

4. Wszystkie prośby o UB bez podania przybliżonej daty zbanowania będą zamykane i odrzucane!

5. Czas odwołania gracza od bana to 1 miesiąc. Po tym czasie prośby o UB zostają unieważnione!

6. Dowody w formie zdjęć należy przesłać bezpośrednio na nasz hosting obrazków: kliknij

UWAGA! TEGO TEMATU NIE NALEŻY ZGLASZAĆ FUNKCJĄ "ZGŁOŚ", KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE TEGO POSTU.
      NALEŻY NAPISAĆ TEMAT W DZIALE "PROŚBY O ODBANOWANIE" ZGODNIE Z POWYŻSZYM WZOREM.
      ZGŁASZANIE TEGO TEMATU NIE BĘDZIE UZNAWANE JAKO PROŚBA O ODBANOWANIE!
    • Przez weronicd
      1. Nick z gry: weronicd 2. Data otrzymania bana: 12.08.2017 lub 13.08.2017 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: antycnock na sky wars. ja tego nie mam. jestem dziewczyną i nawet nie wiem jak sie cheaty instaluje. ja jestem uczciwa i nawet gdybym to wiedziała to bym nie chciała cheatować. nie jestem taka za przeproszeniem głupia żeby narażać się na bana. na sky wars i tak rzadko wchodze na sky wars. prosze odbanujcie mnie. ja nic nie zrobiłam, gram uczciwie 5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Bo nie miałam cheatów. I bardzo lubie ten serwer i nie wyobrazam sobie grac na innym.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore